320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Masinaid on erinevaid? Ma tean, et nad kopeerivad infot, aga igal juhul peaks märge jääma ju kui masin kaardi ära sööb?
    see oligi täpselt mu point
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mul pole juba ammu ükski pangakaart aegunud. Pigem nad lihtsalt mingil hetkel lõpetavad töötamise. Ja siis tuleb uue kaardi tellimise eest raha maksta. Kuradi pangad...

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Mul pole juba ammu ükski pangakaart aegunud. Pigem nad lihtsalt mingil hetkel lõpetavad töötamise. Ja siis tuleb uue kaardi tellimise eest raha maksta. Kuradi pangad...
        Mul pole kunagi pangakaart töötamist lõpetanud. Mis sa tõmbad seda läbi hammaste ja inglismaa pesemata naiste hargivahe?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Mul pole kunagi pangakaart töötamist lõpetanud. Mis sa tõmbad seda läbi hammaste ja inglismaa pesemata naiste hargivahe?
          Mul päris mitmel korral viipemakse toimimise lõpetanud. Eks ise ka vast süüdi, et seda üpris tihti telefoni lähedal hoian.

          Kommentaar


            Tasub hankida alumiiniumist kaarditasku. Nende valik päris laiaks läinud.

            Kommentaar


              Telefonipededel on seepidel NFC-tugi ja saab maksta. Spordipoistel on Garmini kellad ja saab (piiramatult?) maksta viipega.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Telefonipededel on seepidel NFC-tugi ja saab maksta. Spordipoistel on Garmini kellad ja saab (piiramatult?) maksta viipega.
                Viipemakse on viipemakse- sellele kohandub ka vastab kaardilimiit (kuuldavast osadel vähem arenenud pankadel on walletmakse jaoks eraldi määratav limiit). Igatahes sa ei saa maksta rohkem, kui sul paika pandud limiidid kaardil lubavad

                Kommentaar


                  Et siis viipemakse vs rahakotimakse?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kusjuures ääretult ebamugav on kellaga maksta, kui terminaal on koroonahirmu tõttu pleksiklaasist lukuaugu taga, kuhu mahub ainult pangakaarti viibutama või on vaja günekoloogilist haridust.
                    Üldjuhul on need jublakad liigutatavad. Aga jah - saab toredaid venitusi praktiseerida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Sa teed siis lihtsalt sellise pakendi ahjukanale, mis ahjust tulles ja kätte võttes laguneb koost Maks?! Nagu mida vittu Moorits?

                      Jummala nummi on tühja kõhuga kööki Fowler teab, mis vedelikust puhastada - just oligi plaanis tööpinda, sahtlite esitükke ja avades sisemust ennem söömist puhastada. Põrandast rääkimata. Ja veel igast nurgatagustest. Nagu putsi või midagi sellist nii tipa-tapa, äkki? Võin takso ka järgi saata. Jobid rsk.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Maks ja Moorits ning Nõo on kehvimad lihatoodetevalmistajad Eestis - alati kaarega mööda

                        Kommentaar


                          Üldises plaanis jah, kuid need 777 vorstid lähevad hästi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Poes pükse ostmas:

                            - Tere, millised püksid peaksid mulle selga mahtuma?
                            - No siit peaks minema 32/32.
                            - Ahah, aga siit?
                            - No siin on ilmselt 48.
                            - Selge, väga põnev. Aga nende pükste puhul?
                            - No neil peaks teile mahtuma 98 või 100.


                            Nagu mis kuradi putsi kaudu neid püksimõõte tänapäeval pannakse? Nagu dafuq!? Pole ime, et normaalne mees dresse kannab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Poes pükse ostmas:

                              - Tere, millised püksid peaksid mulle selga mahtuma?
                              - No siit peaks minema 32/32.
                              - Ahah, aga siit?
                              - No siin on ilmselt 48.
                              - Selge, väga põnev. Aga nende pükste puhul?
                              - No neil peaks teile mahtuma 98 või 100.


                              Nagu mis kuradi putsi kaudu neid püksimõõte tänapäeval pannakse? Nagu dafuq!? Pole ime, et normaalne mees dresse kannab.
                              Kas tõesti küsitakse püksipoe müüjalt selliseid küsimusi?

                              Kommentaar


                                Ryanair 19. septembril:


                                Dear Tofoa,
                                We sincerely apologise for the delay of your flight FR1444, from Milan to Valencia on the 19-09-2021.
                                Be assured that we have made all reasonable efforts to prevent and reduce the flight delay, and understand the inconvenience it may have caused.
                                If you have travel insurance and would like to make a claim with your insurance company, we have attached a PDF document as proof of delay.
                                For more information on delays visit our Frequently Asked Questions
                                We again apologise for the delay of your flight.
                                Sincerely
                                Ryanair Customer Services.


                                Ja siis Tofoa jaurab ja saadab kirju ja chatib online bottidega, et jou jou - mis te siis nii väga tegite, et lend ei hilineks? Et mul siin on andmed, et lennuk oli 4 tundi enne väljasõidu algust juba kenasti lennujaamas olemas ja ootamas. Andsin isegi neile lennuki reg numbri ja värki. Ja põrgatatakse mind mingi 6 erineva inimese vahelt läbi. Öeldakse lõpuks, et saada kiri sinna samale meilile tagasi, kust selle vastuse said. Saadan. Ootan, saan ainult veateateid, et sinna meilile ei saa kirju saata. Chatin uuesti. Jälle suunatakse edasi. Lõpuks öeldakse, et mu kiri on nüüd edastatud ja et ma oodaku vastust.


                                Ryanair 8. oktoobril:


                                Dear Tofoa,

                                We refer to your correspondence dated 19/09/2021.

                                We sincerely regret the disruption on your flight FR1444 from Milan Malpensa - MXP to Valencia - VLC on the 19/09/2021. We wish to confirm that a transfer payment for the sum of 250 EUR has been authorised by Ryanair in full and final settlement of your claim under EU 261. Please allow 10 working days to receive this payment.

                                Yours sincerely,
                                Adrian L.



                                Vahel tasub võidelda enda õiguste eest.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X