320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Case closed. Kuigi mu app näitas, et parkimine oli tehtud "Wismari 13" ja trahvi tehti "Wismari 13 aadressil parkimistasu mittetasumise eest", jäi otsus jõusse. Ehk parkimise eest maksan trahv+reaalselt parkimise eest tasutud djengi. Minge ****e.

    Plusspool. Vaidele vastati alla nädalaga.
    Oddatud tulemus. Vastatakse minu meelest nn templiga, kiire, aga mitte sisuline. Tuttav lugu.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ma saan küll alati kanalit vahetada, kuid kas tõesti pole suudetud raadiotes tekitada olukorda, kus saatekülaline või -juht saaks maskita rääkida?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Loen Apollo kinoketi juhi põhjendust, et kino lahti teha ei saa, filme pole ja üleüldse. Noh, samal ajal Artis teeb lahti uksed, Sõprus teeb. Tõsi, neil on vähem saale. Samas teeb ka Forum Cinemas saalid lahti, Apollol endal on ka Tartus ja Pärnus piisavalt filme olnud, et siiani saalid lahti hoida.
        Muidu väga ei kurdakski, aga Apollo on samal ajal tuima järjekindlusega võtnud mult püsikorraldusega fännipassi eest raha. Äkki võiks selle ka siis ootele jätta, kui filme ei ole ja kinosid lahti teha ei saa ja nii edasi.

        Kui tunneks mõnda ajakirjanikku, siis pöörduks tema poole!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          Kui tunneks mõnda ajakirjanikku, siis pöörduks tema poole!
          Sa ise oled ju ajakirjanik. Ähvarda neid, et kui normiks ei tõmba siis teete loo neist.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Sa ise oled ju ajakirjanik. Ähvarda neid, et kui normiks ei tõmba siis teete loo neist.
            Ei saa, pärast tõmbab Apollo Annuseks ja paneb kõik kinod kinni ja pärast Plastic sõimab mind.

            Kommentaar


              Motiveeri neid (noh, ausad valed ehk PR), mitte ära eelda.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                no sain ka selles paljukiidetud Siamis käidud, võtsin ühe pad-idest kanaga. Kole keeduroa mulje jäi, valged keedukanatükid ja pisut ülekeedetud makaronid... noooh ei paistnud kuskilt otsast parim ehtne Tai söök Eestis.

                Kommentaar


                  DPDl on tööjõu lisatasu hinnakirjas. Mul on veel paar ideed. Paki liigutamise lisatasu. Paki kliendile andmise lisatasu. Paki trackingu võimaldamise lisatasu. Ilusa ilma lisatasu. Kulleri firmalogoga riiete kandmise võimaldamise lisatasu. Kontoritöötaja aastalõpu tulemuspreemia lisatasu.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    DPDl on tööjõu lisatasu hinnakirjas. Mul on veel paar ideed. Paki liigutamise lisatasu. Paki kliendile andmise lisatasu. Paki trackingu võimaldamise lisatasu. Ilusa ilma lisatasu. Kulleri firmalogoga riiete kandmise võimaldamise lisatasu. Kontoritöötaja aastalõpu tulemuspreemia lisatasu.
                    Meenutab veitsi aega, kui ma tatina 90-date esimeses pooles baaris Merihobu baarmenina suvel töötasin. Seal tuli tuimalt igale kliendile arve esitamisel arvele 10% otsa liita ja öelda, et see on teenustasu, see oligi siis nagu meie palk.

                    Kommentaar


                      Õhtuleht

                      „TA OLI MU ELU ARMASTUS...“ Sõbratar kirjeldab „Päästja koolikella“ tähe viimaseid elupäevi


                      Tashi sõnul kirjutati Dustin esmaspäeval haiglast välja ja viidi oma sõbra Julesi koju hospiitsravile. Ent sellal kui sõber ja hospiitsitöötaja talle voodit valmis seadsid, saabus Tash ja avastas, et maja ees raamil lamav Dustin ei hinga enam. "Me ei teagi, millal ta suri - kas Julesi kodus või teel haiglast sinna," tunnistab Dan. "See oli kohutav ... me kõik nutsime, et ta oli surnud. Me teadsime, et ta piinles, ja nüüd ta enam ei piinelnud."

                      ash, Diamond was released from the hospital Monday to his friend Jules’ Ft. Myers, Fla., home for hospice care. While Jules and the hospice worker prepared his bedroom, Tash arrived to discover Diamond in the front room not breathing.

                      Blocki sõnul tuhastatakse Dustin järgmisel nädalal. Ta polevat tahtnud ei mälestusteenistust ega hauakivi.


                      Kahjuks ei ole see uudis tasuline. Vaid täiesti tasuta ja kaasaja ajakirjanduse ajalooline asjatamine. ajajaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Õhtuleht

                        „TA OLI MU ELU ARMASTUS...“ Sõbratar kirjeldab „Päästja koolikella“ tähe viimaseid elupäevi


                        Tashi sõnul kirjutati Dustin esmaspäeval haiglast välja ja viidi oma sõbra Julesi koju hospiitsravile. Ent sellal kui sõber ja hospiitsitöötaja talle voodit valmis seadsid, saabus Tash ja avastas, et maja ees raamil lamav Dustin ei hinga enam. "Me ei teagi, millal ta suri - kas Julesi kodus või teel haiglast sinna," tunnistab Dan. "See oli kohutav ... me kõik nutsime, et ta oli surnud. Me teadsime, et ta piinles, ja nüüd ta enam ei piinelnud."

                        ash, Diamond was released from the hospital Monday to his friend Jules’ Ft. Myers, Fla., home for hospice care. While Jules and the hospice worker prepared his bedroom, Tash arrived to discover Diamond in the front room not breathing.

                        Blocki sõnul tuhastatakse Dustin järgmisel nädalal. Ta polevat tahtnud ei mälestusteenistust ega hauakivi.


                        Kahjuks ei ole see uudis tasuline. Vaid täiesti tasuta ja kaasaja ajakirjanduse ajalooline asjatamine. ajajaja.
                        Aitäh tähelepanu juhtimast, muudame tasuliseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aitäh tähelepanu juhtimast, muudame tasuliseks.
                          Aitäh,
                          kui keegi on juba vaeva näinud, siis tuleb ka selle eest tasu saada... .. . .

                          Kommentaar


                            Apollo e-pood. Eile õhtust saati üritan tellida, aga kui ostu sooritama tahan minna, siis ta lae ja laeb ja laeb ning ei laegi ära.
                            Kirjutasin Apollosse, etmisnusson?
                            Täname pöördumast.
                            Seoses suurema hulga klientide külastatavusega meie epoes võib üksikutel juhtudel esineda jõudluse probleeme, mis võib väljenduda aeglaselt laadivate lehekülgedega.
                            Palume proovida mõne aja pärast tellimuse vormistamist uuesti. Tegelema ka aktiivselt jõudluse probleemi kõrvaldamisega.
                            Kõlab nagu digiregistratuur.


                            -e- halast abi. Lõpuks "Refresh" number 100 aitas.
                            Ehk, kes tahab midagi sealt endale osta, varuge aega.

                            Kommentaar


                              Otsime naisega aktiivselt kinnisvara ostmiseks.

                              Leidsime korteri, mis esialgu meeldib. Kõne maaklerile. "Oi, teate, inimene elab sees, kardab, koroonat. Ei oska öelda, millal saab aja vaatamiseks." Pole hullu, jätsin oma kontaktandmed, ehk joppab ja helistab tagasi.

                              Helistab tagasi: "Saab vaadata teisipäeval kell 15:00." Naisega muudame veidi tööplaane ning sätime aja sinnapaika.

                              Teisipäeval 2h enne 15:00 saadab maakler mulle SMS-i. "Kas teile 16:00 või 16:30 sobib?" Vastan, et kahjuks ei sobi. Mingit vastust ei tule.

                              Kell 15:00 oleme korteri ees ja helistame. "Aa, oota ma pean korra üle vaatama" ja paneb toru ära.

                              Helistan tagasi. "Mul ei ole kirjas kell 15:00 aega, on ainult 16:00 ja 16:30." Ütlesin, et sellisel juhul meie koostöö siin lõppeb, panin toru ära ja lolli näoga tööle tagasi.

                              See pole hea märk, et selliseid maaklereid on järjest rohkem.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Uudo Sepp?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X