320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tarbija/kliendi nutt ja hala

    siin on siis võimalik toriseda/vahetada oma kogemusi seoses heeringapakist avastatud rotisabade, viina pähe ostetud metanooli ja transvestiitidest prostituutidega (mis kõik, olgu mainitud, mul puuduvad).

    teemat ajendas tegema pahameel seoses kauaoodat ja äsjasoetet "Sügisballi" DVDga, millel puudub heli -- mis, nagu näha, ei ole ühekordne õnnetus. tsiteerides klassituid: "mis mõttes nagu!?"


    #2
    Kui on lubatud, siis ma kiidaks Ordit. Ülipro ja väga pädev teenindus alati. Kui midagi küsida siis tuleb alati konkreetne ja asjalik vastus. Ja kui ilusti rääkida siis saab korralikult alla kah . Minuarust Eesti parim teenindus on Ordis!

    Kommentaar


      #3
      Ma kiidaks Sportland Footballi ja 100% sportsi.

      Kommentaar


        #4
        krt see ei ole kiitmise teema. ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes vaatas vastu juba hallitus.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          krt see ei ole kiitmise teema. ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes vaatas vastu juba hallitus.

          viisid ikka poodi tagasi? see eeldab muidugi, et tšeki alles jätsid.

          Kommentaar


            #6
            Mdx Sügisballi DVD-ga on endal ka masendav kogemus.....DVD-mängijasse pannes on hääleks vaid mingi väga kahtlane ja imelik sahin....samas arvutis mängides töötas ilusti.....
            Mes que un club!

            Kommentaar


              #7
              ei jäta tavaliselt tsekke alles süüa ostes.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ei jäta tavaliselt tsekke alles süüa ostes.

                mul selliseid hallitanud asju ikka satub, nii et tšekid kuni koduni on küll alles. raha tagasi on saadud küll ja küll.

                Kommentaar


                  #9
                  Ahjaa ÄRGE OSTKE Ülemiste keskuse juures olevast Jazzi kiirpesula küljes olevast Hesburgerist Sprite´i. Need kuradi ohmoonid on selle veega pooleks teinud...

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Ahjaa ÄRGE OSTKE Ülemiste keskuse juures olevast Jazzi kiirpesula küljes olevast Hesburgerist Sprite´i. Need kuradi ohmoonid on selle veega pooleks teinud...
                    Keila Hesburgeris oli Fantaga sama keiss, ja mitte pooleks, vaid vett oli 95% ja fantat 5.

                    Kommentaar


                      #11
                      Hessid ja Mäkid teevad oma Fantad, Sprited ja muud keemiast kubisevad joogid siirupist. Lühidalt öeldes masinaga ühendatakse siirupikott ja masin ise teeb selle joogi. Teatud osa siirupit ja teatud osa gaseeritud vett.

                      Hessi töötajad on lihtsalt laisad ja ei vaheta õigeaaegselt neid kotte.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes....

                        .... haises jubedalt mingi ravimi või mingi taolise asjanduse järgi... maitsesin, sitt oli, viskasin ära... kusjuures hais oli toas veel järgmine päev kaa.... vot enam pudingut pole ostnud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Kui on lubatud, siis ma kiidaks Ordit. Ülipro ja väga pädev teenindus alati. Kui midagi küsida siis tuleb alati konkreetne ja asjalik vastus. Ja kui ilusti rääkida siis saab korralikult alla kah . Minuarust Eesti parim teenindus on Ordis!
                          Minu esimene arvuti sai mõned head aastad tagasi ostetud Ordist ja nii toote kui ka teenuse kvaliteet ajas lausa nutma. Selles niiöelda garantiiremondis käisin 6 korda ja igal korral tehti asi "korda", ainus viga oli see, et täielikult korda asi kuni elupäevade lõpuni ei saanudki.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma olen tarbija.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              Ma olen tarbija.
                              vaatasin isegi, et mannetu pealkiri sai.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X