320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Üleeile võtsin Koerust swedbanki pangaautomaadist raha ja jäin siis ootama,et millal kaardi tagasi saan aga hui.Ekraanile tuli tekst:kaarti ei ole võimalik tagastada ning seejärel lõpetas automaat üldse oma töö.Helistasin siis swedi infosse ja seal pandi kaart kinni.Uue kaardi saan siis alles 29 veebruaril.Küsisin tädilt veel,et mis ma siis nädal aega tegema pean?Soovitas minna Paidesse kui lähimasse swedi kontorisse ja ajutise kaardi võtta.Küsimuse peale,et kes mulle selle sõidu kulud maksab kuna probleem oli ju panga poolne.Tädi lihtsalt soovis selle peale head päeva.Krt kas nii käitutakse inimesega kes on selle asjanduse klient olnud üle 14 aasta ja ise kutsuvad mind veel kuldkliendiks
    Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

    Kommentaar


      huvitav kui palju toimetaja vaeva pidi nägema
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Iga kirjavahemärgi järele oli vaja vähemalt tühik panna.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ohoo mis üllatus! Keegi ilma minu teadmata, selle jutu Delfile saatnud!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Iseenesest tubli, et asja nii ei jätnud. Kui kõik viitsiks selliste asjade peale kiunu üles võtta, siis oleks suurfirmade poolseid "kottimisi" vähem.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Iseenesest tubli, et asja nii ei jätnud. Kui kõik viitsiks selliste asjade peale kiunu üles võtta, siis oleks suurfirmade poolseid "kottimisi" vähem.
              No see asi ei ole veel lõppenud. Hetkel ei ole veel Swed välja pakkunud kas nad ikka hüvitavad minu sõidu ja ajakulu.Aga neljapäevaks peaks asi selge olema.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                No see asi ei ole veel lõppenud. Hetkel ei ole veel Swed välja pakkunud kas nad ikka hüvitavad minu sõidu ja ajakulu.Aga neljapäevaks peaks asi selge olema.
                Ma usun, et nad kutsuvad su Tallinna või Haapsalu kontrorisse ja teatavad, et ei hüvita midagi. Ajad on neil lihtsalt hetkel rasked.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ma usun, et nad kutsuvad su Tallinna või Haapsalu kontrorisse ja teatavad, et ei hüvita midagi. Ajad on neil lihtsalt hetkel rasked.
                  Kasumid on neil jah ikka päris nutused!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ma usun, et nad kutsuvad su Tallinna või Haapsalu kontrorisse ja teatavad, et ei hüvita midagi. Ajad on neil lihtsalt hetkel rasked.
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kasumid on neil jah ikka päris nutused!
                    Kuidas see paar päeva tagasi kuskil intervjuus öeldigi vastuseks küsimusele, et kuna sel aastal olete palju pappi teeninud, kas siis on lootust ka teenustehindade alandamisele. Vastus oli, et kuna kriisi ajal panid miinust, mistõttu nüüd tulebki rohkem teenida.
                    Miks ma küll selle pangaga erilist tegemist ei viitsi enam teha.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      No see asi ei ole veel lõppenud. Hetkel ei ole veel Swed välja pakkunud kas nad ikka hüvitavad minu sõidu ja ajakulu.Aga neljapäevaks peaks asi selge olema.
                      Täna käisin siis Paides uue kaardi järel ja üllatus oli suur kui minu transpordikulu kinni maksti.Tasub ikka oma õigusi taga ajada!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Mul selline küsimus, et kas keegi on kokku puutunud SA Tallinna Hambapolikliinikuga? Just ma mõtlen arstidega. Mina igal juhul sain nüüd sealt küll halva enestunde ja kahtlen kas enam lähen sinna oma hambaid ravima. Eile sai käidud seal hamba juurt puhastamas ja peale seda pandi rohi sisse ja öeldi, et enam ei tohiks hammas valu teha. Aga oh üllatust juba õhtul lõi hambasse sellise terava valu, et lausa lõug ka valutab ja nüüd passi juba öö otsa üleval, et minna hommikul uuesti hammast parandama. On kellegil veel sama mure olnud selle Hambapolikliinikuga? Või on seal ka häid arste tööl kes oma tööd südamega teevad, mitte ei aja ainult raha taga?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas difender Vaata postitust
                          Mul selline küsimus, et kas keegi on kokku puutunud SA Tallinna Hambapolikliinikuga? Just ma mõtlen arstidega. Mina igal juhul sain nüüd sealt küll halva enestunde ja kahtlen kas enam lähen sinna oma hambaid ravima. Eile sai käidud seal hamba juurt puhastamas ja peale seda pandi rohi sisse ja öeldi, et enam ei tohiks hammas valu teha. Aga oh üllatust juba õhtul lõi hambasse sellise terava valu, et lausa lõug ka valutab ja nüüd passi juba öö otsa üleval, et minna hommikul uuesti hammast parandama. On kellegil veel sama mure olnud selle Hambapolikliinikuga? Või on seal ka häid arste tööl kes oma tööd südamega teevad, mitte ei aja ainult raha taga?
                          Mina olen ammu, ammu valvearsti juures käinud. Lõikas, puhastas ja tegi asja korda.
                          Sellegi poolest olen viimasel ajal käinud Mustamäe polikliinikus asuva hambaarsti juures.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            Eile sai käidud seal hamba juurt puhastamas ja peale seda pandi rohi sisse ja öeldi, et enam ei tohiks hammas valu teha. Aga oh üllatust juba õhtul lõi hambasse sellise terava valu, et lausa lõug ka valutab
                            Noo, noormees. Milline tobe jutt! Oleks tulnud võib-olla vähem kommi süüa, mitte nüüd lugupeetud hambaarste süüdistada?

                            Aafrikas näiteks on hambaarstid väga otsitud mehed. Nimelt levivad jutud, et kui hambaarsti hambaid nööriga kaelas kanda, püsivad enda omad surmani terved. Nii neid siis nende kihvade pärast aina kasvavas tempos salakütitaksegi ja karta on, et see amet on seal mandril peagi välja suremas. Õnneks on Darfuri põgenikelaagri alal loodud neile eraldi kommuun, kus nad saavad rahus abivajajatega tegeleda, ilma et peaks pidevalt üle õla vahtima.

                            Oma ametit Aafrika hambaarstid muidugi tunnevad. Minu hea sõbra neeger Johni vend, onu Tom, käis hiljuti oma hambahädadega kohaliku meistrimehe juures ja tulemus, nagu enne-ja-pärast-pildilt näha, on enam kui muljetavaldav! Kopatäis sulatina ja mured hulgaks ajaks kadunud. Nüüd on terve küla elavas järjekorras, et sama protseduur läbi teha.

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas difender Vaata postitust
                              Mul selline küsimus, et kas keegi on kokku puutunud SA Tallinna Hambapolikliinikuga? Just ma mõtlen arstidega. Mina igal juhul sain nüüd sealt küll halva enestunde ja kahtlen kas enam lähen sinna oma hambaid ravima. Eile sai käidud seal hamba juurt puhastamas ja peale seda pandi rohi sisse ja öeldi, et enam ei tohiks hammas valu teha. Aga oh üllatust juba õhtul lõi hambasse sellise terava valu, et lausa lõug ka valutab ja nüüd passi juba öö otsa üleval, et minna hommikul uuesti hammast parandama. On kellegil veel sama mure olnud selle Hambapolikliinikuga? Või on seal ka häid arste tööl kes oma tööd südamega teevad, mitte ei aja ainult raha taga?
                              No eks rohi töötab, see juure suretamine tavaliselt võib minna küll 1-2 päeva peale, ja siis veel päevake hell olla. Ikkagi surgitakse ju igeme sees. Kui organism on veel nõrk ka (mida ta talvel tihti võib olla), siis võib põletiku ja sellest palavikugi üles visata.
                              Valuvaigisteid soovitas arst, niiviisi oli mul okei. Ise olen Viru Hambakliinikus aastaid käinud, aga eks ta ole, et harjud oma arstiga ära ja toda usaldad.

                              Kommentaar


                                Vahetasin eile Rottermani soolalao taga olevas Olerexi bensukas 10 eurose müntideks. Sain 8 eurot ja 2 mingit faking türgi sitta. Fakk sularaha. Fakk oma tähelepanematus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X