320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vähem youtube ja rohkem enda väljamõeldud loosungeid!
    Mis youtube? See loosung on kirjutatud mustakal seinale veidi teistmoodi. Aga tuleb tunnistada, et mina seda sinna ei maalinud jah.
    Aga ikkagi mis youtube? Mingi EKRE v torvikuongkaigu video ? Google vastuseid ei anna.
    Sa kasuta rohkem oma ajusid ja vähem internetis lahtilastud vandenõusi!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Mis youtube? See loosung on kirjutatud mustakal seinale veidi teistmoodi. Aga tuleb tunnistada, et mina seda sinna ei maalinud jah.
      Aga ikkagi mis youtube? Mingi EKRE v torvikuongkaigu video ? Google vastuseid ei anna.
      Sa kasuta rohkem oma ajusid ja vähem internetis lahtilastud vandenõusi!
      Vihakõne levitamine konkreetsete isikute vastu jätab Eesti karistusseadustikus väga laia tõlgendamisruumi. Postimehe luubi alla sattus kaasus, kus 19-aastase noormehe internetikanal Sario TV viis ühe tema paljude rünnakute ohvritest vihakõne-süüdistusega politseisse.


      Tükk aega mõtlesin, et kus ma kuulnud olen, aga see oli sellest videost võetud. Niimood sa küll kunagi naist ei saa kui sa valetada ei oska.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        https://www.postimees.ee/4372101/pos...s-seaduslikult

        Tükk aega mõtlesin, et kus ma kuulnud olen, aga see oli sellest videost võetud. Niimood sa küll kunagi naist ei saa kui sa valetada ei oska.
        Hahaha, see video on ju korras huumor. Vaatasin orginaali ka ära ja kutt teeb normaalset huumorit. Ma sellest lause teisestpoolest hästi aru ei mõista. Aga ma vaatan, et sa iganatukese ajatagant lükkad kellegile mingi naise või ema teema sisse. Et poiss ka sa oled süütu või lihtsalt saamatu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Hahaha, see video on ju korras huumor. Vaatasin orginaali ka ära ja kutt teeb normaalset huumorit. Ma sellest lause teisestpoolest hästi aru ei mõista. Aga ma vaatan, et sa iganatukese ajatagant lükkad kellegile mingi naise või ema teema sisse. Et poiss ka sa oled süütu või lihtsalt saamatu?
          Eks sa oled selle kohapealt ikkagi täielik skänk ja sellega on teema lukus

          Kommentaar


            Subway sucks

            Kommentaar


              Minu botased kuluvad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Minu botased kuluvad.
                mis margist jutt käib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  mis margist jutt käib?
                  DC, Asics ja Nike, kõik kuluvad.

                  Kommentaar


                    Marek, sa kannad endiselt DC või? Salajane skeidihuviline? Asics on vaieldamatult parim jooksujalats üldse. Ja nike on üks suur haip.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Marek, sa kannad endiselt DC või? Salajane skeidihuviline? Asics on vaieldamatult parim jooksujalats üldse. Ja nike on üks suur haip.
                      Mida rohkem jooksen, seda rohkem botas kulub. Killustik või kruus, kõik ühtemoodi mõjub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Marek, sa kannad endiselt DC või? Salajane skeidihuviline? Asics on vaieldamatult parim jooksujalats üldse. Ja nike on üks suur haip.
                        100% nõus, Asics on suht alati parim hinna-kvaliteedi suhe ja Nike on kõige kallim ja kõige ebamugavam. Adidas on okei, aga tavaliselt liiga kallis võrreldes Asicsiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          100% nõus, Asics on suht alati parim hinna-kvaliteedi suhe ja Nike on kõige kallim ja kõige ebamugavam. Adidas on okei, aga tavaliselt liiga kallis võrreldes Asicsiga.
                          Et siis.. BMW on kõige kallim, Audi on üle hinnatud ja VW on parim hinna-kvaliteedisuhe.. nojah..

                          Ütleme nii, et mul on pigem jäänud mulje, et just Asics on see, kes hinda oskab küsida, kõige paremini istuvad ja mittehõõruvad jooksujalanõud sain just Nike kaubamärgi alt ja Adidase omasid on olnud kaks paari, millest mõlemad sedasi hõõruvad, et joosta ei kannata.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Etnies
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Et siis.. BMW on kõige kallim, Audi on üle hinnatud ja VW on parim hinna-kvaliteedisuhe.. nojah..

                              Ütleme nii, et mul on pigem jäänud mulje, et just Asics on see, kes hinda oskab küsida, kõige paremini istuvad ja mittehõõruvad jooksujalanõud sain just Nike kaubamärgi alt ja Adidase omasid on olnud kaks paari, millest mõlemad sedasi hõõruvad, et joosta ei kannata.
                              Eks palju sõltub jala kujust (labajala tagaosa (kand), keskosa ja eesosa (pöid, varbad), konkreetsest mudelist ja kas mõlemad kehapooled töötavad sümmeetriliselt, kuidas hoitakse pöida, kas sisse- või väljapoole jne.

                              Ise eelistan kossu loopides And1, jalkat tagudes adidast (kuskilt on ühed diadorad ka) ning vabal ajal Timberlande või Clarkse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Et siis.. BMW on kõige kallim, Audi on üle hinnatud ja VW on parim hinna-kvaliteedisuhe.. nojah..

                                Ütleme nii, et mul on pigem jäänud mulje, et just Asics on see, kes hinda oskab küsida, kõige paremini istuvad ja mittehõõruvad jooksujalanõud sain just Nike kaubamärgi alt ja Adidase omasid on olnud kaks paari, millest mõlemad sedasi hõõruvad, et joosta ei kannata.
                                See on huvitav. Kõik Niked, mida proovinud olen, on olnud suht sellised, et ei ostaks neid odava raha eest ka mitte. Muidugi mu viimane kogemus nendega jääb paari aasta taha, ehk on nad tõepoolest vahepeal sammu edasi teinud.

                                Üldiselt Asics vist nö. lahjemaid mudeleid eriti ei tooda, aga nende tippmudelid ilma mingi spetsiifilise allahindluseta on suht alati odavamad kui Nikel/Adidasel. Muidugi mul endal on praegu mingid Adidase UltraBoostid, mis sai kahekordse allahindlusega ostetud, täishinnaga ei ostaks muidugi, liiga kallis.

                                edit: Asicsite puhul on see ka jube hea, et nad peavad ülikaua vastu. Mul olid vahepeal ühed Mizunod, need läksid aastaga, 3a vanad Asicsit on siiani täiesti ok seisus. Eks mõne aasta pärast oskab Adidaste vastupidavust ka kommenteerida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X