320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Minu esimene arvuti sai mõned head aastad tagasi ostetud Ordist ja nii toote kui ka teenuse kvaliteet ajas lausa nutma. Selles niiöelda garantiiremondis käisin 6 korda ja igal korral tehti asi "korda", ainus viga oli see, et täielikult korda asi kuni elupäevade lõpuni ei saanudki.
    ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
      Mis vahet sellel on kas odava või mitte. Seaduste järgi on asjadel 2 aastane garantii.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #18
        Krt JÄLLE Hot.ee postkastis -1 uut kirja. Ma tunnen ennast nii ebapopulaarsena ja see põjustab mulle rämedaid hingelisi traumasid. Kuidas ma neilt miljoneid välja nõuda saaksin sellise korduva jama eest?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mis vahet sellel on kas odava või mitte. Seaduste järgi on asjadel 2 aastane garantii.
          odaval jupil on suurem praagiprotsent, garantii on EV seaduse järgi 6 kuud, ülejäänud poolteist aastat on pretensioonide esitamise aeg

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Krt JÄLLE Hot.ee postkastis -1 uut kirja. Ma tunnen ennast nii ebapopulaarsena ja see põjustab mulle rämedaid hingelisi traumasid. Kuidas ma neilt miljoneid välja nõuda saaksin sellise korduva jama eest?
            aga kui sa vaataksid asjale nii, et see -1. uus kiri võiks olla näiteks arve või kiri, millega su kallim sind maha jätab, siis ei olekski ju lõppeks nii halb, et sulle seda kirja ei ole tulnud, või kuidas?
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas z3ro Vaata postitust
              odaval jupil on suurem praagiprotsent, garantii on EV seaduse järgi 6 kuud, ülejäänud poolteist aastat on pretensioonide esitamise aeg

              Söö kakat. Garantii on 2 aastat.
              Sinu poolt kirjutatud pretensiooni esitamise aeg tähendab lihtsalt seda, et sellel perioodil esitatud kaebuses peab ostja tõestama sitta kvaliteeti. Kui ta seda suudab, siis läheb asi garantiiremonti. Järelikult on garantii ikkagi 2 aastat.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
                Loe esimest lauset. See oli mu esimene arvuti ja vaevalt mul huvi / oskust oli odavatest juppidest midagi kokku looma hakata. Komplekt oli ja nemad said odavast saastast selle muidugi hästi kokku. Garantii oli vist tõesti 2 aastat, aga mis kasu sellest oli, kui sellega garantiikorras 6 korda lihtsalt mingit nihhujaad tehti. Kusjuures selle 6 korraga sai vist enamvähem korda ka, aga mõni hetk hiljem oli see juba ka üsna ajast maas pill, millega suurt enam peale netis surfamise midagi teha polnud.
                CM3/99 sai ka mängitud, aga suurt andmebaasi ei kannatud mängida, sest jube aeglaseks läks asi
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Söö kakat. Garantii on 2 aastat.
                  Sinu poolt kirjutatud pretensiooni esitamise aeg tähendab lihtsalt seda, et sellel perioodil esitatud kaebuses peab ostja tõestama sitta kvaliteeti. Kui ta seda suudab, siis läheb asi garantiiremonti. Järelikult on garantii ikkagi 2 aastat.
                  seda ma ju ütlesingi, et garantii kui selline asi on 6 kuud, peale seda peab tarbija selgeks tegema, et oli tootjapoolne teema! Aga kui sa nii väikses kohas kui Eesti üritad äri teha, siis jätkusuutlikuse mõttes tasuks ilma kobisemata 2a garantiid pakkuda. 1 on see, mida seadus ette nõuab, teine on see, mis reaalses elus käiku läheb.

                  Kui veel võtta arvutijupid, siis näiteks Seagate annab oma kõvaketastele 5a garantiid, Club3D graafikakaartidele 3a, Samsungi kettad ja optilised seadmed olid ka vist 3a. Siis ei ole ju probleemi PC-dele ja NB-dele 2a anda eksju

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                    ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
                    kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

                    sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski

                    Kommentaar


                      #25
                      Kas keegi on sõdinud telefoni parandamise teemal EMTga või AS-ga Mobile Wholesale, kes teostab hooldusremonti?

                      Kas on kogemusi niinimetatud sõltumatu ekspertiisiga?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                        Kas keegi on sõdinud telefoni parandamise teemal EMTga või AS-ga Mobile Wholesale, kes teostab hooldusremonti?

                        Kas on kogemusi niinimetatud sõltumatu ekspertiisiga?
                        Su übertelefon lagunes laiali jah? Höhö
                        308

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

                          sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski
                          sinuga näeme reedel palliplatsil
                          mmm õllet ei soovi, aga äkki 1 vana-tallinn? Eston tõi mulle terve pudeli

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Su übertelefon lagunes laiali jah? Höhö
                            Tead tal väljuva ja siseneva heli probleemid. Hoolduses öeldi, et tegu on trükkplaadi vigastusega ning see on tingitud minupoolsest hooletust telefoni kasutamisest. Aga ma kardan, et nad valetavad mulle.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

                              sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski
                              ise hakkas raal ära lagunema? Mul küll istub ordi arvuti juba 4dat aastat rahulikult nurgas, mitte mingeid probleeme pole olnud.
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                                ise hakkas raal ära lagunema? Mul küll istub ordi arvuti juba 4dat aastat rahulikult nurgas, mitte mingeid probleeme pole olnud.
                                No jah. Kui see lihtsalt nurgas seisab, siis on väga tõenäoline, et sul sellega probleeme ei ole. Äkki proovid korra arvuti ka tööle panna ja seda kasutada?
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X