320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks lapse üle vaidlemine ajab harja punaseks. Loll postitus, vabandan Ice'i ees.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eks lapse üle vaidlemine ajab harja punaseks. Loll postitus, vabandan Ice'i ees.
      EKRE kontorites mingeid stressipalle ei jagata siis ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        EKRE kontorites mingeid stressipalle ei jagata siis ?
        Ma arvan, et otsas on peale seda kui Mõnu lapse tööjuurde kaasa võttis (

        Kommentaar


          Kena juttu jätkub.
          Ei saagi imestada, et EKRE toetus 20+ prossa on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Kena juttu jätkub.
            Ei saagi imestada, et EKRE toetus 20+ prossa on.
            Ideoloogia ideoloogiaks, aga turunduslikult on Helme ja Co asjalikud - leidsid oma sihtgrupi ja pushivad nende nuppudele väga osavalt. Samamoodi on Dagö ilge pask, aga Saatpalu kui ärimehe ees võtan mytsi maha - mitu korda nad juba hyvastijätukontserdit andnud on?

            Kommentaar


              Üllatus-üllatus, Mõnu munadega seiklusest saab lugeda ka Õhtulehest loomulikult tasu eest

              Väikelapsega toidupoest väljunud ema tabas šokk, kui kaupluse turvamees nõudis, et ta kõigi külastajate ees lapse seljakoti sisu ette näitaks. Ema ehmatuseks tulid poja kotist välja värvilised üllatusmunad. Enne, kui kohkunud lapsevanem end koguda jõudis, ähvardas turvatöötaja kutsuda politsei, kui kauba eest kohe ei maksta.

              Kommentaar


                Algselt postitas qrat Vaata postitust
                Üllatus-üllatus, Mõnu munadega seiklusest saab lugeda ka Õhtulehest loomulikult tasu eest

                https://www.ohtuleht.ee/906595/vapus...ast-politseiga
                Muidu ajas närvi Mõnut lapse teemal rääkimine jne, aga nüüd kui saab enda lapse närvivapustuse raha eest maha parseldada, siis ei ole midagi. Nüüd tahaks mina Mõnult küsida, et vabandust, aga kas sa oled debiilik?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Muidu ajas närvi Mõnut lapse teemal rääkimine jne, aga nüüd kui saab enda lapse närvivapustuse raha eest maha parseldada, siis ei ole midagi. Nüüd tahaks mina Mõnult küsida, et vabandust, aga kas sa oled debiilik?
                  Hea teema, tekitab arutelu. Loo valmimisel muudmoodi kaasa ei löönud, kui saatsin kirjavahetuse edasi. Puhkus ja nii.

                  P.S. Ja isegi poe nime pole loos sees, et milles nüüd mure?

                  Kommentaar


                    Einoh, minu arust on loomulik, et ajakirjanik ka enese kogemusi ja tegemisi ajakirjanduslikus töös kasutab. Näed kõrtsist tulles, kuidas kurjategijaid väänatakse maha, vaatad oma ihusilmaga, kuidas lähedal asuv maja põleb - ikka kajastad. See on OK.
                    Aga noh, selline jutt, et "saatsin lihtsalt kirjavahetuse edasi" või "isegi poe nime polnud sees" (mis see asja puutub?) ajab natuke naerma küll. Pole ju põhjust häbenemiseks ega hämamiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Einoh, minu arust on loomulik, et ajakirjanik ka enese kogemusi ja tegemisi ajakirjanduslikus töös kasutab. Näed kõrtsist tulles, kuidas kurjategijaid väänatakse maha, vaatad oma ihusilmaga, kuidas lähedal asuv maja põleb - ikka kajastad. See on OK.
                      Aga noh, selline jutt, et "saatsin lihtsalt kirjavahetuse edasi" või "isegi poe nime polnud sees" (mis see asja puutub?) ajab natuke naerma küll. Pole ju põhjust häbenemiseks ega hämamiseks.
                      Poe nime ei pannud seepärast, et rääkisime asjad Stockmanniga korda. Nemad: "Tõsi ta on, et päris robotiks ei maksa minna". Mina: "Lapseteemal on lihtne üle keeda". Kõik oli korras ja o-koo. Antud loo teema on pigem sellest, et kuidas võiks käituda turvameeskond ja mida peaks tegema lapsevanem, kui lapsel selline kiiks kaela on tulnud. Ehk mind huvitas pigem see teine pool, esimene on loo jaoks vajalik eluline ja emotsiooniga näide.
                      Ehk kedagi seal ei süüdistata, tuuakse näide ja lahendused, et kuidas olukorda paremaks muuta.

                      Kommentaar


                        Minumeelest on selle loo eesmark lihtne, rohkem humaansust, vahem huijamist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Hea teema, tekitab arutelu. Loo valmimisel muudmoodi kaasa ei löönud, kui saatsin kirjavahetuse edasi. Puhkus ja nii.

                          P.S. Ja isegi poe nime pole loos sees, et milles nüüd mure?
                          Mõnu, tea et mul on tsäks, kui tahad tõrvikule tuld anda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Mõnu, tea et mul on tsäks, kui tahad tõrvikule tuld anda.
                            Vähem youtube ja rohkem enda väljamõeldud loosungeid!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Hea teema, tekitab arutelu. Loo valmimisel muudmoodi kaasa ei löönud, kui saatsin kirjavahetuse edasi. Puhkus ja nii.

                              P.S. Ja isegi poe nime pole loos sees, et milles nüüd mure?
                              Muret ei olegi. Lihtsalt haistsin head kohta, kus sai vastu sama küsimuse küsida, mis sina mult lambise süütu torke peale. Peace

                              Kommentaar


                                Ice ja Mõnu on nüüd sõbrad uuesti. Nasfal sai hea kavala torke tagasi teha. Elu läheb foorumis ilusti edasi.Wonderful

                                Kommentaar

                                Working...
                                X