320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ma tahtsin tsekkida tallinn.ee lehelt, mis selle looduskaamera aadress on, kust saab vaadata, kas edgar on tulnud heinu krõmpsutama või hakanud munele või mis ta üldse teeb, sest teeneka hobiantropoloogina võiksin sealt hindamatut materjali ammutada. Aga firefox kräshis KOHE, kui tallinn.ee lehele läksin! Kaks korda järjest kusjuures. Asi on kahtlane.
    Mul Firefox võttis pildi täitsa hästi ette, aga vale ajastus, sest tüüp vist lõunatab hetkel. Krt seda teab, äkki peab siestat ja ei saa niipea vaadata, mis ta seal teeb.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #92
      eino muidugi. Siis kui ruum tühi, on pilt ees.

      Kommentaar


        #93
        läksin poodi, tulin väljaelama. polegi otseselt kellegile suunatud aga hommikune poeskäik tuleb südamelt ära rääkida. esiteks otsustasin ma öösel mitte magada, halb otsus. teiseks otsustasin ma hommikul kohe linnapeale minna, et süüa otsida, halb otsus. 08.30 ei ole normaalseid söögikohti avatud ning olin sunnitud poodi minema. 08.55 jõudsin poe ette, inimesi 30 kanti, keskmine vanus 110, valdavalt vanamutid. nii nagu on jumal kirikus on vanamutt hommikul poes. üheksa avati uksed, mõne muti nägu muutus võitluslikuks, mõne silma tuli pisar ja läks huvitavaks võitlusstiiliks mis jäi mulle arusaamatuks. (vb see saab krediiti teistelt kes esimesena sisse jõuab). kuna teadsin mida poest vaja ei hakanud pikalt hellitama ja sebima vaid läksin esmalt salatiletti, pikal sammul, et enne gladiaatoreid kohale jõuda. õnnestus. teiseks jogurtilett, seal ootasid mind ees 2 vanamutti. ma võin vanduda, et üks neist tahtis minu eest kogu leti endale kärru toppida ja minema liikuda, nii kiiresti kui võimalik, so i had to play on my strengths, ja haarasin kiirusega 2 pakki jogurtit ja tormasin minema. joogiletis kohtasin vana head kgb asjapulga sekretäri, ta põhimõtteliselt proovis käru peale ronida, et saada paremat pilti sellest mida ma valin. sellesmõttes on hommikune poeskäik kasulik neile kelle lugemis- või muusikasoovitusi ei võeta arvesse. mutid katsuvad lihtsalt järgi seda mida noored ostavad, panevad prilli ette ja kukuvad lugema leedu keelseid silte, endal õnnelik nägu peas nagu peale bingo nurkademängu võitu. whatever te ka ei ostaks, see kauba katsumine toimub alati. ja kuna see mäng poes on üsna väsitav siis finishisse jõuate alati esimesena, kui muidugi vanaemaga poodi ei lähe. kuna enamus olid algrüselusest väsinud puhkasid nad juttu ajades või kotist 20 minutit midagi kohmitsedes, päris city värk kui rahakott maha jäi.
        kogu jutu point on see et ärge minge hommikul poodi, pole mõttet kembelda. säästke energiat, või kui tõesti on vaja siis minge kohe päris hommikul, sest kui vanainimene kassasse jõuab kulub ta energia jonnimisele ja küsimisele. nägemist.

        ps, ma ausalt ka ei viitsi kellegi turukotti koju tassida.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          kogu jutu point on see et ärge minge hommikul poodi, pole mõttet kembelda. säästke energiat, või kui tõesti on vaja siis minge kohe päris hommikul, sest kui vanainimene kassasse jõuab kulub ta energia jonnimisele ja küsimisele. nägemist.

          ps, ma ausalt ka ei viitsi kellegi turukotti koju tassida.
          Sul oli päris karm pohmakas või ?
          Ma käin hommikuti Sikupilli Prismas ja kell 8 on sisenemine üsna action (sest ikkgai 50% alega viimase kuupäevaga toidukraami saada), aga mina istun senikaua autos ja lähen rahulikult poodi, võtan omale lõunaks söögi ja lendan minema.
          Tavaliselt kogu see trügijabande shoppab mõnuga, et kassas probleemi pole, aga ühe korra olen vihastanud, sest siis sattus seal minu ette tädi, kel vähemalt 30 asja selle 50% sildikesega ning kuna kassatädi peab markeriga iga ostetud toote sildikese läbi kriipsutama, siis tekkis mul tõesti tahtmine talle appi minna, sest see oli hullumeelsus. Õnneks oli see vaid korra, sest muidu ma seda ainsana kell 8 avatavat poodi üritaks vältida.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #95
            http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=337142

            On kellelegi juuli FHM(või mõni muu nimetet ajakiri) postkasti tulnud? Tehakse Kruudat ausa töölisrahvaga?

            Kommentaar


              #96
              juuli oma pole tulnud tõesti, aga kas juuli ja august näiteks koos ei ühena ei tule? juuni oma tuli ka vist mingi 30.juuni vms.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=337142

                On kellelegi juuli FHM(või mõni muu nimetet ajakiri) postkasti tulnud? Tehakse Kruudat ausa töölisrahvaga?
                Nüüd ma saan aru, milleks Twitter hea on: http://twitter.com/fhmestonia
                BACK WHERE WE BELONG

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Melwood Vaata postitust
                  Nüüd ma saan aru, milleks Twitter hea on: http://twitter.com/fhmestonia
                  Vahva. Õhtulehes on kirjas, et juuli numbriga tulevad instruktsioonid kuidas raha kätte saada. Twitteris on kirjas, et mingit juuli numbrit ei tule. Muidu huvi pärast küsiks, et kas keegi Basketi, Justi vms tellija on oma pleki kätte saanud?

                  Kommentaar


                    #99
                    No mulle ei meeldinud see, et kui mujal Eestimaal üritavad venelastest müüjad vahest ikka veidi estonskit ka purssida, siis Sillamäe Konsumis ütles müüja summa vene keeles! No ütle, et ei tulnud tunnet, nagu Venemaal oleks või: kõik ümber on russid, eesti keelt ei ole kuskilt kuulda jne. Õnneks on veel vähemalt igasugused kaubanudslikud sildid ja reklaamid ja tänavanimed eesti keeles.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Lõbus kogemus ka minul kuskil Ida-Virumaa burksiputkas.

                      "Kaua läheb?"
                      -"Mhmh"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Lõbus kogemus ka minul kuskil Ida-Virumaa burksiputkas.

                        "Kaua läheb?"
                        -"Mhmh"
                        Hea, et vähemalt vastuseks "Почему такой глупый вопрос" ei tulnud
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Jah, siis oleksin võinud enda küsimuse rumalate küsimuste teemasse ka postitada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Lõbus kogemus ka minul kuskil Ida-Virumaa burksiputkas.

                            "Kaua läheb?"
                            -"Mhmh"
                            Mõni aasta tagasi rongis vastas piletmüüja mu küsimusele üsna samas laadis.

                            " millal rong balti jaama jõuab? "
                            -" eiei, miks sa küsid? "
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                              Kas keegi on sõdinud telefoni parandamise teemal EMTga või AS-ga Mobile Wholesale, kes teostab hooldusremonti?

                              Kas on kogemusi niinimetatud sõltumatu ekspertiisiga?
                              Kaevasin selle vana posti siit teemast täna üles ja meenus mõne aasta tagune juhum Elisaga:

                              Ostsin endale mingi Siemens mobiiltelefoni. Sain seda kasutada noo umbes 2 kuud kui järsku enam pilti ette ei võtnud. Viisin siis esindusse, kurtsin muret ja andsin telefoni neile garantiisse. Mingi aja pärast tuli kõne, et teie telefonil on suured veekahjustused ja kuna need garantii alla ei lähe siis maksab selle parandus nii ja nii palju. Kogu see jutt oli suht jabur kuna olin telefoni ülikorralikult hoidnud. Võtsin katkise telefoni neilt tagasi ja viisin ühte elektroonikafirmasse, kus töötas tuttav insener. Too omakorda võttis telefoni lahti ja leidis, et mingid klemmid olid liiga lähestikku ja need olid seetõttu läbikõrbenud. Tegi siis pildid tegelikest vigastustest ja sai mindud uuesti Elisasse.Seal oli jutt kiire ja lühike....umbes et kuna te olete ise võtnud selle lahti siis nüüd ei lähe ta enam nii või naa garantii alla ja jutul lõpp...
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                Keeleteemale lisaks:
                                Kunagi olin Pärnu Maximas ja küsisin, et kus üks asi on. Vastuseks tuli tuttav "Mhmh". Ja noh eks seal Maximades ongi vist asi kõige hullem. Mustamäel näiteks ei osata öelda põhilisi väljendeid nagu "Tere", "Nägemist" jne. Ja kui ise juhtud eesti keelt rääkima, siis vaadatakse sind nagu mingit debiilikut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X