320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    Kaevasin selle vana posti siit teemast täna üles ja meenus mõne aasta tagune juhum Elisaga:

    Ostsin endale mingi Siemens mobiiltelefoni. Sain seda kasutada noo umbes 2 kuud kui järsku enam pilti ette ei võtnud. Viisin siis esindusse, kurtsin muret ja andsin telefoni neile garantiisse. Mingi aja pärast tuli kõne, et teie telefonil on suured veekahjustused ja kuna need garantii alla ei lähe siis maksab selle parandus nii ja nii palju. Kogu see jutt oli suht jabur kuna olin telefoni ülikorralikult hoidnud. Võtsin katkise telefoni neilt tagasi ja viisin ühte elektroonikafirmasse, kus töötas tuttav insener. Too omakorda võttis telefoni lahti ja leidis, et mingid klemmid olid liiga lähestikku ja need olid seetõttu läbikõrbenud. Tegi siis pildid tegelikest vigastustest ja sai mindud uuesti Elisasse.Seal oli jutt kiire ja lühike....umbes et kuna te olete ise võtnud selle lahti siis nüüd ei lähe ta enam nii või naa garantii alla ja jutul lõpp...
    Järeldus: ära osta Siemensit tegelt oli mul ka telefoniga minig probleem ja siis saadeti see elisast lätti kuna väideltavalt ei osanud seda parandada ja siis leetu ja lõpuks pidi maksama topelt rohkem kui muidu

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Järeldus: ära osta Siemensit tegelt oli mul ka telefoniga minig probleem ja siis saadeti see elisast lätti kuna väideltavalt ei osanud seda parandada ja siis leetu ja lõpuks pidi maksama topelt rohkem kui muidu
      See oligi mu viimane Siemens
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        hommikul oli postkastis ikkagi uus fhm jee
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Endal mul läks sügisel Sony Ericssoni telefon katki. Kaks nuppu ei töötanud ja viisin klotsi Tele 2 esindusse. Rääkisin mure ära ja öeldi, et helistatakse kui asi korras.
          Läks juba kaks nädalat mööda ja kuna kõnet polnud tulnud käisin uuesti esinduses. Öeldi, et toda juppi pole Eestis ja et tellitakse Itaaliast.
          Nädala pärast pidi jupp kohal olema ja telefon korda tehtud.
          Läks jälle nädal mööda ja läksin esindusse küsima, mis värk on? Öeldi, et jupp on Tallinnas ja Otepääle saadedakse järgmisel esmaspäeval.
          Juba oli kuskil kuu möödas ja lootsin, et saan lõpuks telefoni kätte. Läksin siis järgmine teisipäev kohale ja öeldi, et sellist juppi pole ja telefoni korda teha ei saa.
          Lasti siis valida uus telefon kas selles ulatuses kui palju ma olin juba sisse maksnud järelmaksuga või maksan veel juurde kui kallima valin.

          Kommentaar


            Mis krdi asi on 1.25l Coca-Cola? mingi elulollus...Esiteks kui osta siis väike või juba 2-ne eks ja no 2ne on isegi odavam kui see 1.25l.

            Kommentaar


              See on mingi nö sharing-size. Meessoost isik saab 3 klaasi kokat ja naissoost isik 2

              Kommentaar


                Sai siis Selverist pikk juustusai ostetud ja hakkasin siis sööma ja murdsin tüki ning lauale kukkus vagla...
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Sai siis Selverist pikk juustusai ostetud ja hakkasin siis sööma ja murdsin tüki ning lauale kukkus vagla...
                  Selline asi tuleb avalikkuse ette tuua!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Sai siis Selverist pikk juustusai ostetud ja hakkasin siis sööma ja murdsin tüki ning lauale kukkus vagla...
                    grahE"O)/HDSA=)8"Ü098ydhkslõõh, mees, ma ei saa elada nüüd.

                    Kommentaar


                      Jaama Selver Tartu. Oli kiire ja käbe vaja poest mõni asi võtta. Laon kauba letti, panen Partnerkaardi letti ja otsin välja pangakaardi mille vastavasse aparaati sisse lükkan. Mutt seal üle õla midagi seletab naaberkassa mutiga. Kuna kiire ei viitsi seal nende vestlust nautida ja võtan letilt Partnerkaardi ja ulatan seda mutile. Mutt vast et enam pole tal sellega midagi teha, et pangaterminal ootab juba pin-koodi. Ütlesin davai mul on kiire nagunii

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mis krdi asi on 1.25l Coca-Cola? mingi elulollus...Esiteks kui osta siis väike või juba 2-ne eks ja no 2ne on isegi odavam kui see 1.25l.
                        1,25l Coca-Cola on ideaalne sõber 0,7l või 1l rummile
                        0,5l on vähe ja 2l on palju
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          jumala täpselt paras sõber! nõme aint et tihti 2 sest kallimgi.

                          Kommentaar


                            Olen kolm korda poest ostnud valmistehtud kartuleid(sellised kuldsed, väikesed ja ümmargused) ja iga kord olen vandunud, et see jääb viimaseks katseks. Kas keegi üldse suudab seda soolahunnikut seedida?
                            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                              Olen kolm korda poest ostnud valmistehtud kartuleid(sellised kuldsed, väikesed ja ümmargused) ja iga kord olen vandunud, et see jääb viimaseks katseks. Kas keegi üldse suudab seda soolahunnikut seedida?
                              valdavalt olen isegi pidanud neis pettuma AGA Elva Konsumist ostetud ahjukartulid (jah need pisikesed) olid ikka meeletult head! Peab kunagi uuesti proovima...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yaman Vaata postitust
                                Olen kolm korda poest ostnud valmistehtud kartuleid(sellised kuldsed, väikesed ja ümmargused) ja iga kord olen vandunud, et see jääb viimaseks katseks. Kas keegi üldse suudab seda soolahunnikut seedida?
                                See oleneb üsna palju poest. Ostan ka aeg-ajalt Selverist ja senimaani täitsa ok olnud. Kas Prisma või Rimi omad olid lootusetu nähtus.
                                Samas, maitse üle ei vaielda, seega ...
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X