320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
    DPD-ga senini ideaalsed kogemused.
    Proua oli üksi kodus, pidi mu suure tellimuse vastu võtma, oli juba valmis, et jääb aiavärava juurde.
    Kuller vaatas, kuidas saab asja lahendada ja toimetas asja kenasti garaaži.
    Sounds like a Brazzers synopsis.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      DPD kullerit kasutab kaasa keskmiselt tihedamini kui 1x kuus. Mitte kunagi pole jama olnud, on isegi maja ees 5 minti oodatud kui alles koju sõidan.

      Äkki kulleril oli kõneaeg otsas, kuulõpp ju
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Lisan ka DPD "teenuse" siia.
        Sõbral sai just üks kolmenädalane saaga DPD'ga läbi. On eelnevalt tellinud läbi nende ja ei ole probleeme, kuid nüüd oli ja massiivselt. Nagu ütlesin läks paki kättesaamiseks u 3 nädalat. Kusjuures, klienditeenindus vabandas ette ja taha iga kord kui sinna helistati ja lubati kohe asi korda ajada. Ole vaid õhtul kella 5-8 vahel kodus kohe tuuakse ära. Reaalsuses pakki träkkides oli näha, et pakk logistikakeskusest välja ei liikunud.

        Kommentaar


          Eks nende kulleritega ongi nii, et kui töömaht räigeks läheb, siis ei suudeta enam korralikult ära hallata ja tulevad mingid errorid sisse, kuigi tuleb tunnistada, et mul on Smartposti ja isegi Omnivaga asjad sujunud.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Ma ei teagi kas see on nüüd nutt, aga pigem tähelepanek.

            Ootasin Venemaalt pakki. 26. oktoobril on nii Venemaa posti kui ka Omniva tracking us kirjas, et pakk väljus Venemaalt.

            Edasi on tühjus.

            11. novembril kirjutan Omnivasse.

            Saan vastuse, et see märge ei tähenda midagi ja ära stress enne kuu aja möödumist.

            13. novembril on Omniva kuller mu ukse taga pakiga ja võtab ise ühendust.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ei ole ostnud õhtulehte ligi aasta juba. Kuna teema huvitab ja kõikvõimaliku kirjanduse jms läbi lugenud, siis täna haarasin õhtulehe poest kaasa, sest lootsin, et Kalev Kure mõrvaga saab uut huvitavat infot. Fakt on see, et täielik kokkuklopsitud teadaolev tekst, mis on täiesti arusaamatutel põhjustel pandud esilehele. Palju õnne Õhtulehe toimetajatele, sest tõmbasite orki ja saite mu euro kätte. Järgmised aasta aega hoian taas kaarega eemale. Postimees ftw. Aitäh tähelepanu eest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ei ole ostnud õhtulehte ligi aasta juba. Kuna teema huvitab ja kõikvõimaliku kirjanduse jms läbi lugenud, siis täna haarasin õhtulehe poest kaasa, sest lootsin, et Kalev Kure mõrvaga saab uut huvitavat infot. Fakt on see, et täielik kokkuklopsitud teadaolev tekst, mis on täiesti arusaamatutel põhjustel pandud esilehele. Palju õnne Õhtulehe toimetajatele, sest tõmbasite orki ja saite mu euro kätte. Järgmised aasta aega hoian taas kaarega eemale. Postimees ftw. Aitäh tähelepanu eest.
                Ajalehe ostmine ühe artikli pärast on tavaliselt viga, ammuteada fakt, eriti ÕL. Tegelt on lehtedes muidugi palju huvitavaid artikleid, millele raiskad paratamatult aega ja hiljem mõtled, miks mul seda vaja oli üldsegi, mis mul selle teadmisega peale hakata on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ajalehe ostmine ühe artikli pärast on tavaliselt viga, ammuteada fakt, eriti ÕL. Tegelt on lehtedes muidugi palju huvitavaid artikleid, millele raiskad paratamatult aega ja hiljem mõtled, miks mul seda vaja oli üldsegi, mis mul selle teadmisega peale hakata on.
                  Aga miks artiklit osta, kui pealkirjadest piisab...
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Kas kellelgi on kogemuse AS Ühisteeniste parkimistrahvide vaidlustamisega? Täiesti absurd olukord. Mulle tehti nende alal parkimise eest trahvi, kuid apiga olin parkimise teinud. Ma varem ka sinna samamoodi ning isegi samasse kohta parkinud. Kuna nende putka Endla 15 jäi tee peale, siis otsustasin läbi käia korra, et äkki lahendavad kohe ära. Keegi seal ei suutnud aidata. Ja nüüd tegin vaide, kuid eriti optimistlik pole.

                    Lisaks. Trahv 31€ ja 30 päeva jooksul vastatakse vaietele? Nagu päriselt? Esiteks, mille alusel trahvide suurusi paika pannakse ning teiseks, 30 päeva on meeletu aeg ju. Kas see võtab reaalselt ka nii kaua aega?

                    Kunagi Europarkiga oli nii, et auto parkis tasuta parklas maja ees, mingi 5 päeva, ja selle perioodi jooksul tehti sellest tasuline parkla ning muidugi pandi mulle 35€ trahv aknale. Üritasin vaidlustada, kuid pärast trahvi tasumist nad ei vastanud isegi kirjadele/kõnedele enam. Lohhid.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ajalehe ostmine ühe artikli pärast on tavaliselt viga, ammuteada fakt, eriti ÕL. Tegelt on lehtedes muidugi palju huvitavaid artikleid, millele raiskad paratamatult aega ja hiljem mõtled, miks mul seda vaja oli üldsegi, mis mul selle teadmisega peale hakata on.
                      Sama on üldiselt artistide/ansamblite albumitega, väga harva on iga lugu/enamus kuld.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kas kellelgi on kogemuse AS Ühisteeniste parkimistrahvide vaidlustamisega? Täiesti absurd olukord. Mulle tehti nende alal parkimise eest trahvi, kuid apiga olin parkimise teinud.
                        Äpp nàitab, et parkisid? Kui ei, siis rakenduse ikaldus neid ei huvita.
                        Olen aga vaidlustanud. Vastati 2-3 päevaga. Lõpuks pakuti, et võiksin 5.- ikka maksta sest kontrolör ju tegi tööd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kas kellelgi on kogemuse AS Ühisteeniste parkimistrahvide vaidlustamisega? Täiesti absurd olukord. Mulle tehti nende alal parkimise eest trahvi, kuid apiga olin parkimise teinud. Ma varem ka sinna samamoodi ning isegi samasse kohta parkinud. Kuna nende putka Endla 15 jäi tee peale, siis otsustasin läbi käia korra, et äkki lahendavad kohe ära. Keegi seal ei suutnud aidata. Ja nüüd tegin vaide, kuid eriti optimistlik pole.

                          Lisaks. Trahv 31€ ja 30 päeva jooksul vastatakse vaietele? Nagu päriselt? Esiteks, mille alusel trahvide suurusi paika pannakse ning teiseks, 30 päeva on meeletu aeg ju. Kas see võtab reaalselt ka nii kaua aega?

                          Kunagi Europarkiga oli nii, et auto parkis tasuta parklas maja ees, mingi 5 päeva, ja selle perioodi jooksul tehti sellest tasuline parkla ning muidugi pandi mulle 35€ trahv aknale. Üritasin vaidlustada, kuid pärast trahvi tasumist nad ei vastanud isegi kirjadele/kõnedele enam. Lohhid.
                          Mul analoogne olukord hetkel käsil... 10 päeva möödas vaide esitamisest. Trahv vaja tasuda 14-ne päeva jooksul.
                          Saatsin veel nüüd eraldi e-kirja ka Ühisteenustele vaide numbriga... millele väidetavalt vastavad 5 päeva jooksul.

                          Parkisin aga Europargis. Smsi teel ilusasti parkimine alustatud. Kuid siiski trahv kirjas, kuid mu arust on trahvile leiutatud teine parkimisala... mis siis kuulub Ühisteenuste valdkonda.
                          Võib olla oli auto mingid sentimeetrid teise ala peal... jooni polnud, ainult kiviklibu.
                          Tahavad 40€ saada nüüd.
                          Praegu mõtlen, et peaks tegelikult Europarki kirjutama - nad seal vähe tragimad ja vaevalt lasevad (konkurendil vms) klientidele pähe astuda.

                          Aastaid tagasi oli veel olukord, kus smsiga parkima pannes a la ajasin auto nr ühe tähe sassi.
                          Esitasin vaide ja a la nädalaga oli olukord lahendatud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Kas kellelgi on kogemuse AS Ühisteeniste parkimistrahvide vaidlustamisega? Täiesti absurd olukord. Mulle tehti nende alal parkimise eest trahvi, kuid apiga olin parkimise teinud. Ma varem ka sinna samamoodi ning isegi samasse kohta parkinud. Kuna nende putka Endla 15 jäi tee peale, siis otsustasin läbi käia korra, et äkki lahendavad kohe ära. Keegi seal ei suutnud aidata. Ja nüüd tegin vaide, kuid eriti optimistlik pole.

                            Lisaks. Trahv 31€ ja 30 päeva jooksul vastatakse vaietele? Nagu päriselt? Esiteks, mille alusel trahvide suurusi paika pannakse ning teiseks, 30 päeva on meeletu aeg ju. Kas see võtab reaalselt ka nii kaua aega?

                            Kunagi Europarkiga oli nii, et auto parkis tasuta parklas maja ees, mingi 5 päeva, ja selle perioodi jooksul tehti sellest tasuline parkla ning muidugi pandi mulle 35€ trahv aknale. Üritasin vaidlustada, kuid pärast trahvi tasumist nad ei vastanud isegi kirjadele/kõnedele enam. Lohhid.
                            Kui tasu makstud, siis tee ikka vaie, kuid sisuliselt seda vaevalt vaadatakse. Mul läks äpp maha automaatselt pärast 4 h parkimist, panin uuesti parkima u 50 min pärast, kuid selle sja sees tehti maksimaalne trahv muidugi. Esitasin vaide, et heakene küll, oli 50 min periood, kus tasu maksmata, aga võiks vähemasti arvestada makstud tasu 7 h eest ja selle võrra trahvi vähendada. Sisuliselt menetleja isegi ei kontrollinud, kas mu väited on õiged, vaid pani kopipeist standardvastuse. Jah, vastamisaja sees, aga no mis kaalutlust siin üldse oli? Ühisteenused siis.
                            Tartus seevastu läks üks number regmärgis äpis valesti ja seda arvestati, tehti miinimum e 10 euri.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Kas kellelgi on kogemuse AS Ühisteeniste parkimistrahvide vaidlustamisega? Täiesti absurd olukord. Mulle tehti nende alal parkimise eest trahvi, kuid apiga olin parkimise teinud. Ma varem ka sinna samamoodi ning isegi samasse kohta parkinud. Kuna nende putka Endla 15 jäi tee peale, siis otsustasin läbi käia korra, et äkki lahendavad kohe ära. Keegi seal ei suutnud aidata. Ja nüüd tegin vaide, kuid eriti optimistlik pole.

                              Lisaks. Trahv 31€ ja 30 päeva jooksul vastatakse vaietele? Nagu päriselt? Esiteks, mille alusel trahvide suurusi paika pannakse ning teiseks, 30 päeva on meeletu aeg ju. Kas see võtab reaalselt ka nii kaua aega?
                              Case closed. Kuigi mu app näitas, et parkimine oli tehtud "Wismari 13" ja trahvi tehti "Wismari 13 aadressil parkimistasu mittetasumise eest", jäi otsus jõusse. Ehk parkimise eest maksan trahv+reaalselt parkimise eest tasutud djengi. Minge ****e.

                              Plusspool. Vaidele vastati alla nädalaga.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Case closed. Kuigi mu app näitas, et parkimine oli tehtud "Wismari 13" ja trahvi tehti "Wismari 13 aadressil parkimistasu mittetasumise eest", jäi otsus jõusse. Ehk parkimise eest maksan trahv+reaalselt parkimise eest tasutud djengi. Minge ****e.

                                Plusspool. Vaidele vastati alla nädalaga.
                                Sul on siin midagi selgitamata jäänud või sulle tehti normaalselt külma.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X