320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    mis läätsed olid? VAhepeal oli Eestis partii täitsa praake daily focus toodangut, mis jah kippus lagunema.
    Oh kurat praegu ei oskagi öelda, aga võisid olla küll daily focuse toodangust. Pärast vaatan järgi, mis asjad need oli.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #47
      Mul olid Fresh Care Advance'i läätsed ja täna Eesti Optikas käituti nii, nagu põhimõtteliselt igas Eesti poes tavaks saanud: ise lõhkusite ära, tootel pole häda midagi, kõiges olete ise süüdi. Krt närvi ajab selline käitumine.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Mul olid Fresh Care Advance'i läätsed ja täna Eesti Optikas käituti nii, nagu põhimõtteliselt igas Eesti poes tavaks saanud: ise lõhkusite ära, tootel pole häda midagi, kõiges olete ise süüdi. Krt närvi ajab selline käitumine.
        millal sa need ostsid?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          millal sa need ostsid?
          Poolteist nädalat tagasi. Tegu oli kuuajastega.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #50
            ostisn poest õuna ja kohuksest, kassas ei läinud kood läbi
            ps - maksimarketis pole õlled külmad

            Kommentaar


              #51
              Üritasin Maximast kanarisottot osta. nämm-nämm.

              Algas asi sellega, et läksin leti juurde sööki valima. Aga kohe tuli salatileti juurest mingi memm, kes väidetavalt seal juba pool tundi oodanud oli. Maxima-eit sõimas sellel kohe näo täis, väitis et neid on seal vähe ja peabki ootama jne. Ja läks siis mammit teenidama. Vahetult enne seda sõimas mingi kaastöötajat ka seal kes soovis lõunale minna.

              Ma ootasin kannatlikult edasi ja miskine naisukene nillis ka lihaleti juurde. Kui Maxima-eit lõpuks tagasi jõudis oli nillija-memm juba otsusele jõudnud ja kohe viisakalt küsis seal kardulaid kapsaga. Ilusti veel õpetas palju kartuleid ja palju kapsast panna. Tänas ka veel kui kauba kätte sai.

              Mina, kes ma olin kannatlikult oodand, kuni nillija-ettetrügija-viisakas-eit seal asjatas, pöördusin ka viisakalt maxima-memme poole. Palusin viisakalt 300g kanarisottot. See vahtis litsipeeruse näga mulle otsa ja hakkas siis kühveldama. Lükkas karbi kaalule ja kleepis hinnasildikese ka külge nigu ikka. Tänasin siis ilusasti teda. Millegipärast oli ta kole tumm ja üldse ei suhelnud minga, kui koledad näoilmed välja jätta. Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ...no saingi rohkem süüa
                nahhui sa üldse siia postitad siis?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Üritasin Maximast kanarisottot osta. nämm-nämm.

                  Algas asi sellega, et läksin leti juurde sööki valima. Aga kohe tuli salatileti juurest mingi memm, kes väidetavalt seal juba pool tundi oodanud oli. Maxima-eit sõimas sellel kohe näo täis, väitis et neid on seal vähe ja peabki ootama jne. Ja läks siis mammit teenidama. Vahetult enne seda sõimas mingi kaastöötajat ka seal kes soovis lõunale minna.

                  Ma ootasin kannatlikult edasi ja miskine naisukene nillis ka lihaleti juurde. Kui Maxima-eit lõpuks tagasi jõudis oli nillija-memm juba otsusele jõudnud ja kohe viisakalt küsis seal kardulaid kapsaga. Ilusti veel õpetas palju kartuleid ja palju kapsast panna. Tänas ka veel kui kauba kätte sai.

                  Mina, kes ma olin kannatlikult oodand, kuni nillija-ettetrügija-viisakas-eit seal asjatas, pöördusin ka viisakalt maxima-memme poole. Palusin viisakalt 300g kanarisottot. See vahtis litsipeeruse näga mulle otsa ja hakkas siis kühveldama. Lükkas karbi kaalule ja kleepis hinnasildikese ka külge nigu ikka. Tänasin siis ilusasti teda. Millegipärast oli ta kole tumm ja üldse ei suhelnud minga, kui koledad näoilmed välja jätta. Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa
                  irw

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa
                    Aga mulle meeldivad letitädid, kes küsitud 300 grammi asemele panevad karpi 200 grammi ja siis küsivad kaalule näidates, et kas on ok
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #55
                      No tavaliselt küsivad jah kui ikka mööda panevad..või no 200vs300 puhul ilmselt ise tõstavad juurde. Aga see elukas ei kõssanud sõnagi, rääkimata elementaarsest tere-aitäh-palun.

                      Kusjuures kui juba siin mölisemiseks läks, siis mind alati ajab närvi, kui kassapidajad ei tereta klienti. Kuna külastan tihti tartu kaubamaja, siis on juba enamvähe meelde jäänud kassatibid/kassatädid. Ja kui tõesti väga kiire pole, siis loomulikult lähen sinna kassase, kus on nooremad ja ilusamat tibid. Või siis valin need kassan, kus on viisakad ja naeratavad teenindajad.

                      Kommentaar


                        #56
                        tarbisin täna vabaduse väljaku ülekäigurada ning ajutisse bussipeatusse jõudmiseks lõikasin pisut, mille peale reivar-liiklusreguleerija vilet puhus ning mu õigele teele suunas. aitäh.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ja kui tõesti väga kiire pole, siis loomulikult lähen sinna kassase, kus on nooremad ja ilusamat tibid. Või siis valin need kassan, kus on viisakad ja naeratavad teenindajad.
                          Maximas paraku sellist võimalust pole
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            tarbisin täna vabaduse väljaku ülekäigurada ning ajutisse bussipeatusse jõudmiseks lõikasin pisut, mille peale reivar-liiklusreguleerija vilet puhus ning mu õigele teele suunas. aitäh.
                            Siis veel vedas
                            Ma ükskord lõikasin seal Coca-Cola Plaza juures oleval ristmikul ca meetriga ja võeti kohe rajalt maha. Minu õigustuste peale hakati lausa ähvardama, aga õnneks pääsesin noomitusega
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #59
                              anaalnoomitusega ikka?

                              Kommentaar


                                #60
                                sau persse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X