Lehekülg 36, kokku 36 EsimeneEsimene ... 263233343536
Näidatakse tulemusi 701 kuni 713, kokku 713
    Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Lisan ka DPD "teenuse" siia.

Tellisin eelmine nädal poest elektroonikat ning valisin teenuse "Transport tuppa", maksis vist 6 ööri ja kopikad. Reedel tellisin, kolme tööpäeva jooksul tuuakse. L-P midagi ei liigu, arusaadav, E pealelõunat kell 12:53 saan SMSi, et teie pakk on postiautomaadis. Ei no tore, keegi helistanud ei ole, uksetaga käinud ei ole, eelnevat SMSi, et see kell tuleme, ei ole.

Kirjutan klienditeenindusse, et mismõttes pakk automaadis on, kui tellisin transpordi tuppa. Vastati, et pannakse automaati kui kätte ei saa klienti. Vastan, et tore on jah, aga ma olin kodus ja mul oli telefon sees ja esimene asi mille saan on SMS, et pakk on automaadis. Klienditeenindus vastab, et vabandame ja kutsume paki tagasi, pakk jõuab teieni homme - teisipäeval. Fine.

Teisipäeval kell 12:34 tuleb sõnum, et teie pakk on postiautomaadis (samas, uksekood oli muutunud - kuller käis ja vahetas ühest kapist teise?). Ei uksekella, ei kõnet, ei SMSi ennetavalt. Käisin tõin paki ise automaadist ära. Kirjutasin klienditeenindusse, et mille eest ma teile 6 euri maksin praegu? Oleks kohe ise poodi järgi läinud tasuta, oleks vähem hassle'it olnud. Palusin antud piirkonna kulleri töö standardid üle vaadata. Vabandati ja lubati.
    Victoria Concordia Crescit

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Mul on DPDga ainult head kogemused.
    Aastaid tagasi tellisin sportsdirectist omale butsad ja olin kokkulepitud kellaajal ootamatult hõivatud. Kuller tõi õhtul mulle butsad trenni.
    Teine kord oli midagi taolist ja kuller toimetas mulle järgmisel päeval paki töö juurde.
    Ei pidanud jebima pakiautomaadiga ja mõlemad kullerid olid 5+ viisakad ja vastutulelikud.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    DPD

Mul visati pakk lihtsalt naabri terrassi peale. Ei sõnumit ei kõnet.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Mul on DPDga ainult head kogemused.
    Aastaid tagasi tellisin sportsdirectist omale butsad ja olin kokkulepitud kellaajal ootamatult hõivatud. Kuller tõi õhtul mulle butsad trenni.
    Teine kord oli midagi taolist ja kuller toimetas mulle järgmisel päeval paki töö juurde.
    Ei pidanud jebima pakiautomaadiga ja mõlemad kullerid olid 5+ viisakad ja vastutulelikud.
    +1. Tundub, et marv3llousile sattus lihtsalt mingi kuller, kes ei viitsinud oma tööd teha.

Algupärane

DPD-ga senini ideaalsed kogemused.
    Proua oli üksi kodus, pidi mu suure tellimuse vastu võtma, oli juba valmis, et jääb aiavärava juurde.
    Kuller vaatas, kuidas saab asja lahendada ja toimetas asja kenasti garaaži.

Samas smartposti kulleritele, annaks küll jalaga.
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
    DPD-ga senini ideaalsed kogemused.
    Proua oli üksi kodus, pidi mu suure tellimuse vastu võtma, oli juba valmis, et jääb aiavärava juurde.
    Kuller vaatas, kuidas saab asja lahendada ja toimetas asja kenasti garaaži.
    Sounds like a Brazzers synopsis.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

DPD kullerit kasutab kaasa keskmiselt tihedamini kui 1x kuus. Mitte kunagi pole jama olnud, on isegi maja ees 5 minti oodatud kui alles koju sõidan.

Äkki kulleril oli kõneaeg otsas, kuulõpp ju

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lisan ka DPD "teenuse" siia.
    Sõbral sai just üks kolmenädalane saaga DPD'ga läbi. On eelnevalt tellinud läbi nende ja ei ole probleeme, kuid nüüd oli ja massiivselt. Nagu ütlesin läks paki kättesaamiseks u 3 nädalat. Kusjuures, klienditeenindus vabandas ette ja taha iga kord kui sinna helistati ja lubati kohe asi korda ajada. Ole vaid õhtul kella 5-8 vahel kodus kohe tuuakse ära. Reaalsuses pakki träkkides oli näha, et pakk logistikakeskusest välja ei liikunud.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eks nende kulleritega ongi nii, et kui töömaht räigeks läheb, siis ei suudeta enam korralikult ära hallata ja tulevad mingid errorid sisse, kuigi tuleb tunnistada, et mul on Smartposti ja isegi Omnivaga asjad sujunud.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ei teagi kas see on nüüd nutt, aga pigem tähelepanek.

Ootasin Venemaalt pakki. 26. oktoobril on nii Venemaa posti kui ka Omniva tracking us kirjas, et pakk väljus Venemaalt.

Edasi on tühjus.

11. novembril kirjutan Omnivasse.

Saan vastuse, et see märge ei tähenda midagi ja ära stress enne kuu aja möödumist.

13. novembril on Omniva kuller mu ukse taga pakiga ja võtab ise ühendust.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei ole ostnud õhtulehte ligi aasta juba. Kuna teema huvitab ja kõikvõimaliku kirjanduse jms läbi lugenud, siis täna haarasin õhtulehe poest kaasa, sest lootsin, et Kalev Kure mõrvaga saab uut huvitavat infot. Fakt on see, et täielik kokkuklopsitud teadaolev tekst, mis on täiesti arusaamatutel põhjustel pandud esilehele. Palju õnne Õhtulehe toimetajatele, sest tõmbasite orki ja saite mu euro kätte. Järgmised aasta aega hoian taas kaarega eemale. Postimees ftw. Aitäh tähelepanu eest.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ei ole ostnud õhtulehte ligi aasta juba. Kuna teema huvitab ja kõikvõimaliku kirjanduse jms läbi lugenud, siis täna haarasin õhtulehe poest kaasa, sest lootsin, et Kalev Kure mõrvaga saab uut huvitavat infot. Fakt on see, et täielik kokkuklopsitud teadaolev tekst, mis on täiesti arusaamatutel põhjustel pandud esilehele. Palju õnne Õhtulehe toimetajatele, sest tõmbasite orki ja saite mu euro kätte. Järgmised aasta aega hoian taas kaarega eemale. Postimees ftw. Aitäh tähelepanu eest.
    Ajalehe ostmine ühe artikli pärast on tavaliselt viga, ammuteada fakt, eriti ÕL. Tegelt on lehtedes muidugi palju huvitavaid artikleid, millele raiskad paratamatult aega ja hiljem mõtled, miks mul seda vaja oli üldsegi, mis mul selle teadmisega peale hakata on.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ajalehe ostmine ühe artikli pärast on tavaliselt viga, ammuteada fakt, eriti ÕL. Tegelt on lehtedes muidugi palju huvitavaid artikleid, millele raiskad paratamatult aega ja hiljem mõtled, miks mul seda vaja oli üldsegi, mis mul selle teadmisega peale hakata on.
    Aga miks artiklit osta, kui pealkirjadest piisab...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud