320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti müstiline kui pask nähtus on Wolt....

    Ma pole seni näinud veel kohutavamat, ebapädevamat ja ebamugavat ettevõtet, mida üldine konsensus peab selliseks nagu... pärisfirmaks v nii.

    Juba kui nad Eestisse tulid kunagi 2017, siis saatsid uhke meili, et "oo, tere tulemast wolti, kasuta seda promokoodi ja saa 10 EUR tasuta delivery". Ma toona kohe jumped the gun, regasin, logisin, panin koodi. Tulemuseks - "seda koodi on juba kasutatud". Support ei saanud probleemile pihta. Saatsin palve enda andmed andmebaasist eemaldada ja mitte kunagi sellisest firmast minuga ühendust võtta.

    Nüüd tööandja lõi koroona-ajal võimaluse 30 EUR väärtuses Woltist tellida ja ... tasuta toit siiski, eksole.
    Regasin. Tegin I väikese tellimuse. II kord sisse saades oli juba ilge kebo. Regatud oli töömeiliga. Kui uuesti tahtsin sisse logida, siis sisestasin meili ja tuli Outlooki kiri. Mis tähendas seda, et defaultis avas seda IE'ga. Proovisin Chrome'is. Ei töötanud korralikult.
    Kokku läks vist ikkagi nii I kui II tellimuse koostamiseks ja saatmiseks ca 35 min (0 min valimist - teadsin mis tahtsin). Selle ajaga teeks juba koduski toidu valmis.

    Ja täna saabus III kord. Kui 30st eurist oli jäänud 8,7 alles. Khm. Miinimumtellimus on 8 EUR. Sellele lisandub kojutoomine. Isegi kesklinnas pole varianti, et saaks 70 sendi eest kojutoomise. Mõtlesin, et pole hullu, panen kreda andmed sisse ja ülejääk läheb krediitkaardilt maha. S*ttagi. kõigepealt ei laadinud Wolti koduleht ei Chrome's ega IE's lahti krediitkaardi lisamise võimalust. Telefonis räige kebo sisse logimisega, sest jällegi tuleb töömeilile link ja Outlook avab Edge'is (sellist jama mul telos obv ei ole). Pärast sellega 10 min madistamist sain lõpuks telefonis kontole sisse.

    Lisasin kreda andmed.
    Aga kui tellimus läks veidi üle ettenähtud mahu siis .... üllatus üllatus, tööandja limiiti kasutada ei saanud ja pidanuks 100% kreda pealt maksma. Kirjutasin supporti ja siis sealt lisati mingi 1,9€ token ja lõpuks sai kuidagi tellimus kärbitud kujul tehtud.
    Aega kulus - ca 35 min.

    Ehk kui tahad aega säästa, siis tee parem ise süüa, selline mõttetu platvorm nagu Wolt aega suurt ei säästa. Vabatahtlikult seda kunagi enam kasutada ei plaani.

    Kommentaar


      Wolt jah mage. Ainus hea asi on see, et saab toidu ette tellida. Vahel on kiire, siis tuleb kasuks. Bolt Food tundub mõneti etem, sest ei hirmuta enda meeletute üles ümardamistega. Wolti väga ei kasuta ka seetõttu, et nad tõid mulle kunagi eksikombel veganpitsat ja on asju, mida ei saa andestada.

      Kommentaar


        Jah, tahtsin koostööpartnerile teha üllatuse ja tellisin sushikandiku keset päeva - ekstra andsin juhtnöörid et ei ütleks kellelt ja mis ja andku xxxxx-le üle jne.
        Pärast kuulsin, et kutt astus sisse ja terve üle kontori ytles "Cabronile tellimus!". Kõik olid clueless ja hakkas selgitamine, et tellimusega eksinud jne. Siis helistas kutt mulle, et noh kus olete. Ma ytlesin et klienditoes pikaltlaialt kirjeldasin situatsiooni, do not mention my name, andke lihtsalt üle xxxxxx-le, lubati abivalmilt nii teha.

        Ühesönaga fuckit, kogu üllatus down the drain. Aga kõhud saadi lõpuks täis, nii et asi seegi.

        Lilledega, peetri pizzaga jt on see ALATI toiminud.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Lilledega, peetri pizzaga jt on see ALATI toiminud.
          Proovisin McDonaldsis pihvi medium rare’ina tellida, aga ikka oli nagu tallanahk. EBFis on alati toiminud.

          BoltijaWolti idee ehk ongi olla no hassle teenus, kus kõik peaks toimima võimalikult standardselt. Mingit custom värki on veits palju ehk tahta selle paarieurose kohaletoomise piires. Ma teen enamasti tellimuse ära, kui olen ~20 minuti kaugusel kodust ja tean, et külmkapist midagi mõistlikku haarata ei ole. Tellin ammu tuttavatest kohtadest kindlaid asju ja seni on nad toidu alati pedaalinud kohale väga mugavalt mõni minut pärast minu koju jõudmist.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Bolt Food tegi iningi kuu aega tagasi debiilsust, pannes pitsa (lihtsalt karbis, ei mingit kotti vms) koroonaperioodil lihtsalt korteri välisukse ette maha, kus päevast käib läbi väga palju inimesi, ja kuhu inimesed sülitanud on ja konisid visanud. Ei kutsunud eriti sööma. Ja kui kirjutasin neile, lausa kahel korral, siis nad isegi ei vastanud.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Boltiga on enda kogemus see, et kui tellida eine kusagilt Mäkkist, Hessist jne, siis tõenäosus et su jook on kummuli ja pool kotti vettinud on kusagil 50%. Noh, vähemalt on toit ja jook alati eraldi kottides.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Viimase aastaga enda kontolt 60+ korda Wolt/Bolt tellimust ning ilmselt elukaaslase kontodelt ligilähedalele sama maht veel ning problemaatilisi tellimusi olnud mingi 10%, millest vast ainult 2 olnud woldi/boldi süü (mõlemal korral tellimuse kohaletoomise aeg liiga pikk) ning mõlemal korral saime raha tagasi + külma söögi pealekauba tasuta. Ülejäänud korrad olnud restorani süü - kas vale toit või vale pakendamine ning vale toidu puhul ka saadetud kas õige toit või öeldud viisakalt sorry. Väga mugav teenus imo võrreldes varasemate alternatiividega. Tõsi, alguskuudel olid seal mingid probleemid, mis ennastki veidi kettasse ajasid, kuid need peamiselt seotud selle ajaga, mida app kuvab.

                aa ja mida märganud, et osad restoranid konkreetselt lasevad kogustega üle (kebabi wabrik nt) ning osadelt tundub koju tellimine koguseliselt mõistlikum kui koha peal süüa (lendav taldrik nt).

                Enamus eelnevatest negatiivsetest näidetest sellised rätsepatööd, mille osas positiivset tulemit neilt nagu ei ootakski...

                Kommentaar


                  See on muidugi naljakas, et teenus on toidu koju- või kontorissetoomine, aga siis loodetakse, et mängitakse veel mingit pulmavana ka. Ehk selle teenuse point on tuua toit punktist X punkti Y ja seda ka tehti selle sushipoti puhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See on muidugi naljakas, et teenus on toidu koju- või kontorissetoomine, aga siis loodetakse, et mängitakse veel mingit pulmavana ka. Ehk selle teenuse point on tuua toit punktist X punkti Y ja seda ka tehti selle sushipoti puhul.
                    Õige. Aga siis olekski pidanud nad kohe ütlema, et kiimlemiseks on muud viisid, mitte läbi nende teenuse. Teenindaja oli hull aktivist ise veel kaasa mõtlema selle triki läbiviimisel.

                    Kommentaar


                      Tellisin HMK Autost mõned jubinad, DPD tõi kohale. Tarneahelas oli vist ka kellegi koer.

                      Kommentaar


                        Lisan ka DPD "teenuse" siia.

                        Tellisin eelmine nädal poest elektroonikat ning valisin teenuse "Transport tuppa", maksis vist 6 ööri ja kopikad. Reedel tellisin, kolme tööpäeva jooksul tuuakse. L-P midagi ei liigu, arusaadav, E pealelõunat kell 12:53 saan SMSi, et teie pakk on postiautomaadis. Ei no tore, keegi helistanud ei ole, uksetaga käinud ei ole, eelnevat SMSi, et see kell tuleme, ei ole.

                        Kirjutan klienditeenindusse, et mismõttes pakk automaadis on, kui tellisin transpordi tuppa. Vastati, et pannakse automaati kui kätte ei saa klienti. Vastan, et tore on jah, aga ma olin kodus ja mul oli telefon sees ja esimene asi mille saan on SMS, et pakk on automaadis. Klienditeenindus vastab, et vabandame ja kutsume paki tagasi, pakk jõuab teieni homme - teisipäeval. Fine.

                        Teisipäeval kell 12:34 tuleb sõnum, et teie pakk on postiautomaadis (samas, uksekood oli muutunud - kuller käis ja vahetas ühest kapist teise?). Ei uksekella, ei kõnet, ei SMSi ennetavalt. Käisin tõin paki ise automaadist ära. Kirjutasin klienditeenindusse, et mille eest ma teile 6 euri maksin praegu? Oleks kohe ise poodi järgi läinud tasuta, oleks vähem hassle'it olnud. Palusin antud piirkonna kulleri töö standardid üle vaadata. Vabandati ja lubati.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Mul on DPDga ainult head kogemused.
                          Aastaid tagasi tellisin sportsdirectist omale butsad ja olin kokkulepitud kellaajal ootamatult hõivatud. Kuller tõi õhtul mulle butsad trenni.
                          Teine kord oli midagi taolist ja kuller toimetas mulle järgmisel päeval paki töö juurde.
                          Ei pidanud jebima pakiautomaadiga ja mõlemad kullerid olid 5+ viisakad ja vastutulelikud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            DPD

                            Mul visati pakk lihtsalt naabri terrassi peale. Ei sõnumit ei kõnet.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Mul on DPDga ainult head kogemused.
                              Aastaid tagasi tellisin sportsdirectist omale butsad ja olin kokkulepitud kellaajal ootamatult hõivatud. Kuller tõi õhtul mulle butsad trenni.
                              Teine kord oli midagi taolist ja kuller toimetas mulle järgmisel päeval paki töö juurde.
                              Ei pidanud jebima pakiautomaadiga ja mõlemad kullerid olid 5+ viisakad ja vastutulelikud.
                              +1. Tundub, et marv3llousile sattus lihtsalt mingi kuller, kes ei viitsinud oma tööd teha.

                              Kommentaar


                                DPD-ga senini ideaalsed kogemused.
                                Proua oli üksi kodus, pidi mu suure tellimuse vastu võtma, oli juba valmis, et jääb aiavärava juurde.
                                Kuller vaatas, kuidas saab asja lahendada ja toimetas asja kenasti garaaži.

                                Samas smartposti kulleritele, annaks küll jalaga.
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X