320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul emal kahtlustatakse kasvajat, aga eriarsti juurde on ainult tasulised ajad. Ja siin mingid käivad emos puru silmast välja võtmas...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mul emal kahtlustatakse kasvajat, aga eriarsti juurde on ainult tasulised ajad. Ja siin mingid käivad emos puru silmast välja võtmas...
      +1
      Loodan, et mamps ei saa halbu uudiseid!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        No offence, aga puru silmas võib häirida rohkem kui kasvaja. Kuigi pikas jooksus ei ole just eriti fataalne.
        Mind pigem ajab kettasse, kuidas emosse minnakse suvajamadega ja siis see maksab üle 100 euro kord, aga tõsisemate asjadega ei saada arsti juurde.
        Ja siis perearsti juures olevad vanurid, kes niisama käivad iga kuu teste tegemas, kuna saab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Minu jaoks on kogu see trall EMO ümber üle ketta. Kui tervel inimesel hakkab järsku kuskilt valutama, saab tänaval kukkudes või trennis haiget või satub puru silma - siis minu arust ei ole mõistlik lasta tal oodata neli tööpäeva, et minna perearsti vastuvõtule. Saan aru EMO arstidest, kes ei õppinud 10 aastat selleks, et palavikku mõõta, aga kuidagi on vaja ka neid inimesi aidata. Rääkimata neist, keda saaks võibolla vähist terveks ravida, kui õigeaegselt jaole saab, selle asemel et pärast statistikasse kirjutada..

          Just toppisin omale pikad riided selga, sest jube külm oli, ajas köhima ja mingi 4 taskurätikut olen lõpuni kasutanud. Kui ma tõesti tänasel jooksul end haigeks külmetasin, siis ma olen homme maailma kõige armetum olend. Ilusat puhkuse algust mulle!
          Ja siis sa räägid siin vahepeal lumehelbekestest..

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Snowflake
            A very sensitive person. Someone who is easily hurt or offended by the statements or actions of others.
            Jep. Tartlased saavadki elust natukene teistmoodi aru.

            Kommentaar


              Sambaz on vale sildi üles leidnud. Pehmo on selle nimi ju

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok

                Just toppisin omale pikad riided selga, sest jube külm oli, ajas köhima ja mingi 4 taskurätikut olen lõpuni kasutanud. Kui ma tõesti tänasel jooksul end haigeks külmetasin, siis ma olen homme maailma kõige armetum olend. Ilusat puhkuse algust mulle!
                Paar pitsi viina, 2-3 küüslauku, viinasokid ja magama. 60% of the time, it works every time.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Paar pitsi viina, 2-3 küüslauku, viinasokid ja magama. 60% of the time, it works every time.
                  +1. Viina võib isegi rohkem olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Viina ei joo, küüslauku ei olnud, läksin lihtsalt magama. Nüüd terve kui purikas.
                    Seda on su attitudest tõesti arusaada, et sa ei võta

                    Kommentaar


                      Vist sobib siia teemasse.

                      Manchesteri lennujaam. Pidin tund aega Sheffieldi rongini ootama, seal sees oli vist nii....7-8 kraadi. Talvejope ja salliga tulid ka külmavärinad. Inglastele ei meeldi siseruume kütta, aga see on juba veidi ekstreemne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Vist sobib siia teemasse.

                        Manchesteri lennujaam. Pidin tund aega Sheffieldi rongini ootama, seal sees oli vist nii....7-8 kraadi. Talvejope ja salliga tulid ka külmavärinad. Inglastele ei meeldi siseruume kütta, aga see on juba veidi ekstreemne.
                        Hmm huvitav....Olin novembri alguses Manchesteri lennujaamas ning väravate juures oli tõesti temp madal, aga mitte väga (vb ei tajunud, kuna olin ametis ID kaardi otsimisega, mis hotelli jäi, seega oli pulss kõrgel). Kohvikuosas oli küll täitsa mõnus istuda ja ei pidanud küll jopet selga ajama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mul emal kahtlustatakse kasvajat, aga eriarsti juurde on ainult tasulised ajad. Ja siin mingid käivad emos puru silmast välja võtmas...
                          Kuidas eriarstiajad EMOs käimisega seotud on? Lase omale üks kübe relakaga silmamunale kinni ,siis vaatame kui suvajama see sinu jaoks on. Spetsialist. Eriarstid on suurem 2-3 kuu järjekordadega. paljudele ei saa aega pannagi, sest köik ajad välja antud juba. Ega Soomes parem pole. Tahad kiirelt aega saada, pead maksma. EMOs käijaid siin selles süüdistada, et kiirel ja odavalt ei saa, on suht....emo

                          Igaljuhul loodan, et tal midagi hullu pole ja saab kiirelt arstile.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Hmm huvitav....Olin novembri alguses Manchesteri lennujaamas ning väravate juures oli tõesti temp madal, aga mitte väga (vb ei tajunud, kuna olin ametis ID kaardi otsimisega, mis hotelli jäi, seega oli pulss kõrgel). Kohvikuosas oli küll täitsa mõnus istuda ja ei pidanud küll jopet selga ajama.
                            Kuni pagasilintideni ehk “airside’il” oli temperatuur ok, sealt “landside’ile” minnes läks asi perse. Igastahes see lõbu lõppes sellega, et nüüd üles ärgates on 38 palavik. Äge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana
                              Pidin töölt 2,5 tundi varem ära tulema ja ootasin Telia tehnikut. Kusjuures mitte enda korteris (mis oleks chill olnud) vaid poolelioleva remondiga venna korteris.

                              Kas Telia sitanikerdis ilmus kohale? Ei
                              Kas keegi Teliast helistas? Ei
                              Kas keegi Telias teab, miks ei ilmunud? Ei
                              Kas keegi Telias teab, millal uus esimene vaba aeg on? Ei

                              Hüpake p***i.
                              Telia inimeste ja ka kullerite arvates inimesed istuvad päevad läbi kodus ega käi tööl. Siis pole vahet millal tulla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Telia inimeste ja ka kullerite arvates inimesed istuvad päevad läbi kodus ega käi tööl. Siis pole vahet millal tulla.
                                Samas inimesed tellivad omale kaupa koju teades, et tegelikult viibivad nad tööl.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X