Lehekülg 1, kokku 32 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 635
    kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane tarbija/kliendi nutt ja hala

siin on siis võimalik toriseda/vahetada oma kogemusi seoses heeringapakist avastatud rotisabade, viina pähe ostetud metanooli ja transvestiitidest prostituutidega (mis kõik, olgu mainitud, mul puuduvad).

teemat ajendas tegema pahameel seoses kauaoodat ja äsjasoetet "Sügisballi" DVDga, millel puudub heli -- mis, nagu näha, ei ole ühekordne õnnetus. tsiteerides klassituid: "mis mõttes nagu!?"

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Kui on lubatud, siis ma kiidaks Ordit. Ülipro ja väga pädev teenindus alati. Kui midagi küsida siis tuleb alati konkreetne ja asjalik vastus. Ja kui ilusti rääkida siis saab korralikult alla kah . Minuarust Eesti parim teenindus on Ordis!

Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ma kiidaks Sportland Footballi ja 100% sportsi.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

krt see ei ole kiitmise teema. ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes vaatas vastu juba hallitus.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    krt see ei ole kiitmise teema. ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes vaatas vastu juba hallitus.

viisid ikka poodi tagasi? see eeldab muidugi, et tšeki alles jätsid.

Reservmängija Kasutaja sayonara avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Mdx Sügisballi DVD-ga on endal ka masendav kogemus.....DVD-mängijasse pannes on hääleks vaid mingi väga kahtlane ja imelik sahin....samas arvutis mängides töötas ilusti.....
    Mes que un club!

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ei jäta tavaliselt tsekke alles süüa ostes.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

ei jäta tavaliselt tsekke alles süüa ostes.

mul selliseid hallitanud asju ikka satub, nii et tšekid kuni koduni on küll alles. raha tagasi on saadud küll ja küll.

Eesti koondislane Kasutaja Felipe avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ahjaa ÄRGE OSTKE Ülemiste keskuse juures olevast Jazzi kiirpesula küljes olevast Hesburgerist Sprite´i. Need kuradi ohmoonid on selle veega pooleks teinud...

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ahjaa ÄRGE OSTKE Ülemiste keskuse juures olevast Jazzi kiirpesula küljes olevast Hesburgerist Sprite´i. Need kuradi ohmoonid on selle veega pooleks teinud...
    Keila Hesburgeris oli Fantaga sama keiss, ja mitte pooleks, vaid vett oli 95% ja fantat 5.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Hessid ja Mäkid teevad oma Fantad, Sprited ja muud keemiast kubisevad joogid siirupist. Lühidalt öeldes masinaga ühendatakse siirupikott ja masin ise teeb selle joogi. Teatud osa siirupit ja teatud osa gaseeritud vett.

Hessi töötajad on lihtsalt laisad ja ei vaheta õigeaaegselt neid kotte.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

ma ostsin pudingi, kodus avastasin et väike auk oli pakendis ja lahti tehes....

.... haises jubedalt mingi ravimi või mingi taolise asjanduse järgi... maitsesin, sitt oli, viskasin ära... kusjuures hais oli toas veel järgmine päev kaa.... vot enam pudingut pole ostnud.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Kui on lubatud, siis ma kiidaks Ordit. Ülipro ja väga pädev teenindus alati. Kui midagi küsida siis tuleb alati konkreetne ja asjalik vastus. Ja kui ilusti rääkida siis saab korralikult alla kah . Minuarust Eesti parim teenindus on Ordis!
    Minu esimene arvuti sai mõned head aastad tagasi ostetud Ordist ja nii toote kui ka teenuse kvaliteet ajas lausa nutma. Selles niiöelda garantiiremondis käisin 6 korda ja igal korral tehti asi "korda", ainus viga oli see, et täielikult korda asi kuni elupäevade lõpuni ei saanudki.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Professoranaal Kasutaja Jürvi-Hool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Ma olen tarbija.

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Ma olen tarbija.
    vaatasin isegi, et mannetu pealkiri sai.

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Minu esimene arvuti sai mõned head aastad tagasi ostetud Ordist ja nii toote kui ka teenuse kvaliteet ajas lausa nutma. Selles niiöelda garantiiremondis käisin 6 korda ja igal korral tehti asi "korda", ainus viga oli see, et täielikult korda asi kuni elupäevade lõpuni ei saanudki.
    ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
    Mis vahet sellel on kas odava või mitte. Seaduste järgi on asjadel 2 aastane garantii.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Krt JÄLLE Hot.ee postkastis -1 uut kirja. Ma tunnen ennast nii ebapopulaarsena ja see põjustab mulle rämedaid hingelisi traumasid. Kuidas ma neilt miljoneid välja nõuda saaksin sellise korduva jama eest?

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis vahet sellel on kas odava või mitte. Seaduste järgi on asjadel 2 aastane garantii.
    odaval jupil on suurem praagiprotsent, garantii on EV seaduse järgi 6 kuud, ülejäänud poolteist aastat on pretensioonide esitamise aeg

sibulakülast Kasutaja billy t avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Krt JÄLLE Hot.ee postkastis -1 uut kirja. Ma tunnen ennast nii ebapopulaarsena ja see põjustab mulle rämedaid hingelisi traumasid. Kuidas ma neilt miljoneid välja nõuda saaksin sellise korduva jama eest?
    aga kui sa vaataksid asjale nii, et see -1. uus kiri võiks olla näiteks arve või kiri, millega su kallim sind maha jätab, siis ei olekski ju lõppeks nii halb, et sulle seda kirja ei ole tulnud, või kuidas?
    kaks firmatorti, kast pepsit!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud