Lehekülg 31, kokku 32 EsimeneEsimene ... 21272829303132 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 635
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

pärast remonti ja rehvivahetust sõitsin minema töökojast ja algas korralik mürin, sõitsin tagasi, kutid uurisid, et ahaa käigukast pagan tuksis. sõitsin siis teise kohta ja seal öeldi, et rehv on kehvasti kinnitatud

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

https://www.err.ee/948689/coop-seadi...val-seisukohal

Well fucking played. Kõikide konkurentide eest näpsatud kliendid hakkavad nüüd kuskile laagrisse või lasnamäele reisima, sest teie oma brändi 4 toidukest, mida kunagi saadaval pole, on kesklinnast ainult 10km. Geniuses at work.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    https://www.err.ee/948689/coop-seadi...val-seisukohal

Well fucking played. Kõikide konkurentide eest näpsatud kliendid hakkavad nüüd kuskile laagrisse või lasnamäele reisima, sest teie oma brändi 4 toidukest, mida kunagi saadaval pole, on kesklinnast ainult 10km. Geniuses at work.
    Mulle meeldib, kuidas nitpickiti välja erinevate riikide Co-Opide miinimumtellimused ja kojuveohind. Ilusti valiti just need kõige kallimad ka välja. Esiteks pole muidugi meie Co-Opil mingit seost teiste Euroopa Co-Opidega, peale selle, et kasutatakse sama brändi. Teiseks näiteks UKs on neil kojuveo miinimumtellimus 15£ ja kojuvedu on tasuta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ausalt öeldes... ise e-selveri kasutajana ma küll nagu ei näe probleemi kojutarne eest lisaks maksta kui peaks seda tegema. ikka maksimaalselt mugav teenus ning iga pühap pmst ühe hiireklõpsuga järgmise nädala kraam kodus olemas. Teenus nagu iga teinegi.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Oleme siiski ausad, selveri värske kraami lett on kehva (juur- ja puuviljad), kui transatakse ka neid, siis seda enam

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Oleme siiski ausad, selveri värske kraami lett on kehva (juur- ja puuviljad), kui transatakse ka neid, siis seda enam
    transatakse reeglina kõige värskemat kraami ja ma puuvilju ja juurvilju värke ostan ja tarbin ikka omajagu ning kordagi ei ole probleemi tellides olnud.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Nii siis saab paremat kraami. Viimsi ja Pirita selverid on juba aastaid nadid olnud, samas Maxima hoiab taset

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Nii siis saab paremat kraami. Viimsi ja Pirita selverid on juba aastaid nadid olnud, samas Maxima hoiab taset
    Mu meelest on Maximale tehtud nüüd juba head mitu aastat liiga. Vahel seltskonnas kuulen" Ma Maximat küll ei soovita, võib-olla saad mingi bakteri toidust" suhtumine, see ajab alati mind naerma, millised eliit erideeritud inimesed on tulnud välja viimasel ajal - süüa ostan ainult Stockmannist ja Kaubamajast.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kodu lähedane pood on Selku aga kord nädalas saab suurem kogus tellitud Barbora e poest nüüd ja siiani 5+ kvaliteet.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kodu lähedane pood on Selku aga kord nädalas saab suurem kogus tellitud Barbora e poest nüüd ja siiani 5+ kvaliteet.
    teenus head, hinnad head? Vaja coopile alternatiiv leida.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    teenus head, hinnad head? Vaja coopile alternatiiv leida.
    No mul tuleb suht kergelt see 40 euri piir täis ja siis toomine tasuta ja siiani kõik töötanud. Värske värk on kvaliteetne ja korralik.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mu meelest on Maximale tehtud nüüd juba head mitu aastat liiga. Vahel seltskonnas kuulen" Ma Maximat küll ei soovita, võib-olla saad mingi bakteri toidust" suhtumine, see ajab alati mind naerma, millised eliit erideeritud inimesed on tulnud välja viimasel ajal - süüa ostan ainult Stockmannist ja Kaubamajast.
    Ahh eks ole igasuguseid snoobe.
    Minu lemmikuks on juba aastaid Maxima XX Stroomi ehk "Kopli Kaubamaja".
    Baikali limonaad, kohvi, Hellmann's, pelmeenid, banaan alati soodsad, mida veel tahta.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ahh eks ole igasuguseid snoobe.
    Minu lemmikuks on juba aastaid Maxima XX Stroomi ehk "Kopli Kaubamaja".
    Baikali limonaad, kohvi, Hellmann's, pelmeenid, banaan alati soodsad, mida veel tahta.
    vend lihtsalt ostab top shelf majoneesi ja siis kutsub teisi snoobideks w

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    No kui normaalseid puuvilju tahta, siis Maxima poole küll ei tasu minema hakata. Vähemalt selle Maxima poole, mis minu teekonnale ette jääb. Muus osas küll. Pood on pood.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ausalt öeldes... ise e-selveri kasutajana ma küll nagu ei näe probleemi kojutarne eest lisaks maksta kui peaks seda tegema. ikka maksimaalselt mugav teenus ning iga pühap pmst ühe hiireklõpsuga järgmise nädala kraam kodus olemas. Teenus nagu iga teinegi.
    Absoluutselt mitte, ma pole senini aru saanud miks üldse keegi poes käib järjekorras istumas kui literally tasuta kohale tuuakse, eriti nüüd kui 30kraadised ilmad ukse ette jõuavad ja mingi 15 liitrit vett ja õlle koju vaja tassida on. Aga alampiiri tõstmine tuimalt 4-kordselt on ikka päris lollakas kui konkurendid hetkel niipalju odavamad on firma seisukohalt. Mingi smooth transition, et 40-100euristel ostudel teenustasu 1.5 euri vms oleks ju natukene loogilisem. Mis nad nüüd teevad, koondavad 75% kulleritest või jätavad nad lattu tetrist mängima kogu päevaks?

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    vend lihtsalt ostab top shelf majoneesi ja siis kutsub teisi snoobideks w
    Kopli Kaubamajas suur (650ml) Hellmann's nii soodne, et seda määri kuhu tahad (kasuta juuksegeelina või päikesekreemina), €1.85 soodukaga (Selveris €3.80 miskit).

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kopli Kaubamajas suur (650ml) Hellmann's nii soodne, et seda määri kuhu tahad (kasuta juuksegeelina või päikesekreemina), €1.85 soodukaga (Selveris €3.80 miskit).
    Sellepärast Kevin Rääbis ongi nii rikas düüd nüüd, et pints on talle kunagi avaldanud saladuse, kust odavat juuksegeeli ja päiksekreemi saada

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Sellepärast Kevin Rääbis ongi nii rikas düüd nüüd, et pints on talle kunagi avaldanud saladuse, kust odavat juuksegeeli ja päiksekreemi saada

Krt selle vastuse peale tõmbasin omale nüüd sülje kurku suurest naerust.

Ei saa välistada, et nii ongi aga kahjuks Kevinit isiklikult ei tunne.
    Tema kelladest (no homo) ma muidugi väga lugu ei pea aga tänu Miyota sisule on tegemist kvaliteetsema tootega, kui näiteks enamus Daniel Wellingtone (ainukene kell vist, mille $15-20 koopiad on originaalist kvaliteetsemad).

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Absoluutselt mitte, ma pole senini aru saanud miks üldse keegi poes käib järjekorras istumas kui literally tasuta kohale tuuakse
    Kas kojutellimise puhul peab mingil kindlal ajavahemikul kodus istuma?

E: tra, pange oma bokserid spoilerisse. Ma kirjutasin postituse ära, tuli telefonikõne ja kõndisin arvuti tagant minema. Nüüd kõigil maru lõbus, peale minu.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kas kojutellimise puhul peab mingil kindlal ajavahemikul kodus istuma?
    Nojah, barboras see ajavahemik 1 tund, mujal 2. Seda, et reaalselt peadki passima 2 tundi juhtub muidugi üliharva, tavaliselt helistatakse juba varem, et kas saab ära tuua või tuuakse suht täpselt ajavahemiku algul. Tundub kuidagi ebaefektiivne kasutus nendel kullerite üle või siis lihtsalt pannakse nii suur ajavahemik, et delfisse kurbi lugejakirju ei ilmuks kui liikluse tõttu 20min hiljaks jäädakse.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud