320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Rimi kohta mina ei vinguks. Selveri kohta, aga küll. Eriti hull on olukord Marienthali selveris. Seal on pidevalt järtsid ja nüüd teadlikult väldin seda kohta.
    Paar päeva tagasi hullumaja Selveris pidime lihaletis oma vorstilatti ootama 10 minutit ja enne meid oli ainult kaks inimest. Küsisin infoletist, et mis toimub? Väideti, et üks inimene on puhkusel. Miks peab see inimene suvel puhkama? Lisaks see üks töötaja kadus ka mingiks ajaks lihtsalt ära.
    Või miks ei orgunnita inimesed jooksvalt ümber? Näiteks kassapidajad passisid niisama kassas.
    Jah. Tuleks ära keelata. Võiks nt jõulude ajal.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Bravo, idioodid. Rebisite ühe lause kontekstist välja.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mina enam Hesburgerisse ei lähe

        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          augustis võib jälle minna...

          a mis see väike uss ikka teeb, puhas valk
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            kes ikka hessis salatit sööb
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              salat on ka burgeri vahel aga tegelikult tõestab see vaid salati värskust ja kvaliteeti - uss on puhas kvaliteedimärk.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ei tea, kuidas Tallinnas, ent Pärnu Hesburgerid on küll suhteliselt räigelt kanatanud selle ussiskandaali tõttu, möödun neist igapäevaselt ning silma järgi ütleks küll, et vähemalt poole vähem rahvast kui varem on neis pidevalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                  Ei tea, kuidas Tallinnas, ent Pärnu Hesburgerid on küll suhteliselt räigelt kanatanud selle ussiskandaali tõttu, möödun neist igapäevaselt ning silma järgi ütleks küll, et vähemalt poole vähem rahvast kui varem on neis pidevalt.
                  Ülemiste Hesburger oli ka suht lage.
                  Mul ei tulnud uss meeldegi ja ostsin burgeri. Salatit vahel polnud, mistõttu siis vist ka ussi mitte
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kui sobib ussile, siis kõlbab ka mulle!
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      hinnad on samad ikka vä? mingit kampaaniat pole ruttu välja mõeldud?

                      Kommentaar


                        Oli täna vaja kiiruga väike amps võtta. Hüppasin Kalamaja bussipeatuses olevasse tiblade poodi ja tellisin ühe salati, kohukese ja paar pirukat. Ühe piruka tõmbasin juba koduteel kerre, oli täitsa maitsev. Kodus hakkasin salatit sööma, siis see oli küll suht sita maitsega. Vaatasin karbi peale ja seal kuupäev 27. juuli (ehk siis 3 päeva üle juba). Suht närvi ajas rsk, kimasin poodi tagasi ja nõudsin raha tagasi. Uuesti kodu poole liikudes hakkas mõte tööle, et äkki on kohuke ka üle aja läinud. Jõudsin koju ja kohukesel kuupäev 26. juuli. Pljäää, no see ajas juba täiega närvi. Kimasin uuesti poodi ja lõin selle sitanikerdise letti. Kui salati puhul tädi eemaldas vana kuupäevaga salati letist ning andis mulle ilusti vabandades raha tagasi, siis kohukese puhul hakkas ta kuupäevi uurima ja pakkus mulle vastutasuks 27. juuli kuupäevaga kohukest või võimalust osta Karums'i kohuke 15 sendi eest. Täiesti perses no!!! Natuke räuskasin veel, siis tädi andis lõpuks kiiruga 40 senti tagasi, kuigi letihind oli 35 senti - asi seegi...
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Oli täna vaja kiiruga väike amps võtta. Hüppasin Kalamaja bussipeatuses olevasse tiblade poodi ja tellisin ühe salati, kohukese ja paar pirukat. Ühe piruka tõmbasin juba koduteel kerre, oli täitsa maitsev. Kodus hakkasin salatit sööma, siis see oli küll suht sita maitsega. Vaatasin karbi peale ja seal kuupäev 27. juuli (ehk siis 3 päeva üle juba). Suht närvi ajas rsk, kimasin poodi tagasi ja nõudsin raha tagasi. Uuesti kodu poole liikudes hakkas mõte tööle, et äkki on kohuke ka üle aja läinud. Jõudsin koju ja kohukesel kuupäev 26. juuli. Pljäää, no see ajas juba täiega närvi. Kimasin uuesti poodi ja lõin selle sitanikerdise letti. Kui salati puhul tädi eemaldas vana kuupäevaga salati letist ning andis mulle ilusti vabandades raha tagasi, siis kohukese puhul hakkas ta kuupäevi uurima ja pakkus mulle vastutasuks 27. juuli kuupäevaga kohukest või võimalust osta Karums'i kohuke 15 sendi eest. Täiesti perses no!!! Natuke räuskasin veel, siis tädi andis lõpuks kiiruga 40 senti tagasi, kuigi letihind oli 35 senti - asi seegi...
                          liiga hea no need nurgatagused poed on lahedad kohad. sealt võid õllet ka keemistemperatuuril osta
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Tra. Paar kuud tagasi ostetud just mitte kõige odavama käekella kuupäeva ja kellaaja timmimise nupp on lampi ära tulnud ja kuhugi kadunud.Täna poes siis selgus, et kella eenduvatele osadele garantii ei kehti. Pakuti, et saadetakse kell Šveitsi tehasesse parandusse, transpordi ja parandusega seotud ca 40€ kulu peaksin aga kandma mina. Tundub, et järjekordne tarbijakaitse teema on tulemas...

                            Kommentaar


                              Selle väite, et mingitele osadele garantii ei kehti võivad nad korralikult sisse soolata. Eks nad mängivad selle peale, et tarbija laseb kõrvad lonti ning jalutab minema.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Soovitan nendega vesteldes mainida tarbijakaitset, see paneb neid mõtlema.
                                Eriti halva teeninduse kogemust vöin jagada sellisest ettevõttest nagu (Gps Tallinn OÜ) - http://www.garmingps.ee/, kes püüdis mulle selgeks teha, et GPS-kellaga komplektis olnud pulsivöö ei kuulu garantii alla ning üleüldse olen ma neile tagasi toonud kellegi vana ja kasutatud rihma ja tahan nüüd uut saada. No tõesti! Klient pidavat olema kuningas, aga kindlasti mitte selles Mustika keskeses olevas esinduses. Viide tarbijakaitsele pani neid ümber mötlema ja natukenegi taltuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X