320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka proovisin Circle äppi hiljuti, aga mitte ei näe seda hirmsat mugavust või innovatsiooni. Mugav oleks siis kui talvel sita suusailmaga sõidad tanklasse ja ütled oma autole, tangi 50 liitrit, bitte! Ise ei pea mingeid ekraane näppima ega voolikuid vedama. Paari minuti pärast ütleb auto, et oleme valmis lahkuma. See oleks juba mugavus ja innovatsioon. Masuudimehed oleks ka õnnelikud ja ei närvitseks liikluses peale igat tanklas käimist

    Kommentaar


      Ma pole ühtegi alexelat näinud kus ei oleks automaattankla. Kus sellised veel on, et kuskil sees maksta saab??

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Ma ka proovisin Circle äppi hiljuti, aga mitte ei näe seda hirmsat mugavust või innovatsiooni. Mugav oleks siis kui talvel sita suusailmaga sõidad tanklasse ja ütled oma autole, tangi 50 liitrit, bitte! Ise ei pea mingeid ekraane näppima ega voolikuid vedama. Paari minuti pärast ütleb auto, et oleme valmis lahkuma. See oleks juba mugavus ja innovatsioon. Masuudimehed oleks ka õnnelikud ja ei närvitseks liikluses peale igat tanklas käimist
        See on jänkidel ammu olnud, vähemat filmides. Halvasti riides, määrdunud, tihti immigrant, kes vilepeale auto ära tangib ja sees ära maksab. Eestis võiks need nt. olla halvasti või üldse mitte keelt rääkivad ukrainlased , kes tanklas tšillides narkootikume müüvad, vahel kütust tangivad ja hea tipi korral paki Chewitsit välja toovad. Ehk teenus on väljatöötatud ja toimib. Ainult vaja siinmail käima panna ja sinu ainukeseks liigutuseks tanklas jääks aknanupp ja raha ulatamine. Muidugi kui sa oled vana krämpa ja aknaid rullid vändaga, siis on lihtsam õue minna ja tankida.

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Ma pole ühtegi alexelat näinud kus ei oleks automaattankla. Kus sellised veel on, et kuskil sees maksta saab??
          Dirhami sadamas
          (Seal saab ainult sees maksta)

          Kommentaar


            See benajaamade teema on täiesti Tarbija nutt ja hala nime vââriline igatahes

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Ma pole ühtegi alexelat näinud kus ei oleks automaattankla. Kus sellised veel on, et kuskil sees maksta saab??
              Maanteedel ka Alexela tanklaid kus väljas tangid ja siis saad sees maksta.

              Kommentaar


                Küprosel ma mäletan nt on selline asi, et ei pea bensukas autost välja tulemagi, inimene tangib su auto täis ja ja siis maksad talle.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Apollo TV. Oleks eeldanud midagi Netflixi sarnast, kuid väga palju kraami on lihtsalt järelvaatamisega. Ehk bs. Ja canceldamine on veelgi hullem. Tahvlis ega telefonis ei saa seda teha (2021 aastal???) ja webis ei leia samuti õiget kohta mugavalt ülesse. Nende Customer Support pole juba 6 päeva vastanud. Kasutajamugavustest ma ei hakka isegi rääkima. Kohutav.

                  On kellelgi paremaid kogemusi Apolloga?
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Tellisin Swedbankist krediitkaardi. Sain kätte, tahtsin nädalavahetusel pangaautomaadis uue kaardi PIN-koodi vahetada. Lükkasin kaardi masinasse sisse, sisestasin PINi ja valisin seejärel koodi vahetamise. Seal küsis uuesti ühe korra vana PINi ja kaks korda uut. Sisestasin.

                    Masin ütles mulle kolm korda "vale PIN" ja sõi kaardi ära. Hämming. (Sama PINiga pääsesin üldse masinasse sisse)

                    Helistasin täna Swedbanki klienditeenindusse, kus mulle öeldi, et neil pole jälgegi, et masin oleks mu kaardi konfiskeerinud. Sõnad rääkisid küll muud juttu, kuid häälest oli mõista, et teenindaja arvas, et ma ajan kägu ja olen kaardi niisama ära kaotanud. Pidin uue kaardi tellima, mis väidetavalt maksab seitse eurot.

                    Ei saa siiamaani aru, mida valesti tegin. Uue kaardiga ei julge vist PINi vahetust proovida...
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Tellisin Swedbankist krediitkaardi. Sain kätte, tahtsin nädalavahetusel pangaautomaadis uue kaardi PIN-koodi vahetada. Lükkasin kaardi masinasse sisse, sisestasin PINi ja valisin seejärel koodi vahetamise. Seal küsis uuesti ühe korra vana PINi ja kaks korda uut. Sisestasin.

                      Masin ütles mulle kolm korda "vale PIN" ja sõi kaardi ära. Hämming. (Sama PINiga pääsesin üldse masinasse sisse)

                      Helistasin täna Swedbanki klienditeenindusse, kus mulle öeldi, et neil pole jälgegi, et masin oleks mu kaardi konfiskeerinud. Sõnad rääkisid küll muud juttu, kuid häälest oli mõista, et teenindaja arvas, et ma ajan kägu ja olen kaardi niisama ära kaotanud. Pidin uue kaardi tellima, mis väidetavalt maksab seitse eurot.

                      Ei saa siiamaani aru, mida valesti tegin. Uue kaardiga ei julge vist PINi vahetust proovida...
                      Krediitkaart on paha idee. Las jääb masinasse.

                      Kommentaar


                        ATMis on kaamera ja see tundub suht võimatu, et ei registreeri ära su käiku.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          ATMis on kaamera ja see tundub suht võimatu, et ei registreeri ära su käiku.
                          Eestis pole kuulda olnud scämm masinatest juba ammu, aga kui kumbki pool ei valeta, siis ka sew võimalik.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Eestis pole kuulda olnud scämm masinatest juba ammu, aga kui kumbki pool ei valeta, siis ka sew võimalik.
                            scam masin kaarti ära ei söö ja ATMi paned ikka kaardi sisse, see sellesmõttes siin teemasse ei puutu. ma vist pigem läheks teise panka kui sellise asja eest 7 euri välja käiks.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              scam masin kaarti ära ei söö ja ATMi paned ikka kaardi sisse, see sellesmõttes siin teemasse ei puutu. ma vist pigem läheks teise panka kui sellise asja eest 7 euri välja käiks.
                              Masinaid on erinevaid? Ma tean, et nad kopeerivad infot, aga igal juhul peaks märge jääma ju kui masin kaardi ära sööb?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Unustades pangakaardi automaati võib inimest ees oodata pikk ja kulukas tee uue pangakaardi saamiseks, kui ta just ei tegutse kohe.

                                jah, viimasel ajal sunnivad uue kaardi tellima
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X