320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis sellel häda on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      elionitelekapult gaaddämmit.
      Esindustest saab mingi 10juuroga uue. Ma ka alles ostsin.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Olin poes, arve oli midagi kaks kopikatega. Teadsin, et saan selle metalliga ära maksta, aga üllatuseks avastasin rahakoti vahel AINULT 50-eurose. Tegin isegi suured silmad ja panin veits häbi tundes ja vabandades raha letile. Vastuseks saan sõimu, et "mis teil inimestel viga on, olen juba kolmas inimene, kes poes lihtsalt raha lahti tahab vahetada." Tundes, et sellist sõimu ma ära polnud teeninud, vabandasin veel ette ja taha ja igaks juhuks küsisin ka, et kas müüjal on paha päev. Neiu (kes muidu oli üsna kena ja nunnu) torises edasi, avas kassa ning pidin silmad suureks lööma seal oleva rahahulga peale. Suures koguses oli 20-euroseid, samuti kümne- ja viieeuroseid. Sente jagus samuti. Niisiis sain oma raha tagasi. Peaks mingi kaebekirja esitama comarketile, et nad kibestunud vittusid rohkem tööle ei palkaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Olin poes, arve oli midagi kaks kopikatega. Teadsin, et saan selle metalliga ära maksta, aga üllatuseks avastasin rahakoti vahel AINULT 50-eurose. Tegin isegi suured silmad ja panin veits häbi tundes ja vabandades raha letile. Vastuseks saan sõimu, et "mis teil inimestel viga on, olen juba kolmas inimene, kes poes lihtsalt raha lahti tahab vahetada." Tundes, et sellist sõimu ma ära polnud teeninud, vabandasin veel ette ja taha ja igaks juhuks küsisin ka, et kas müüjal on paha päev. Neiu (kes muidu oli üsna kena ja nunnu) torises edasi, avas kassa ning pidin silmad suureks lööma seal oleva rahahulga peale. Suures koguses oli 20-euroseid, samuti kümne- ja viieeuroseid. Sente jagus samuti. Niisiis sain oma raha tagasi. Peaks mingi kaebekirja esitama comarketile, et nad kibestunud vittusid rohkem tööle ei palkaks.
          tee seda kindlasti, mul endal ka comarketi teenindajatega olnud probleeme, mis on rohkem seisnud ebaviisakuses ja nähvamises.... ja mis parim nali on, et neil kassas alati kleeps "Kiida head teenindjat" vms... LOL !"

          Kommentaar


            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
            Esindustest saab mingi 10juuroga uue. Ma ka alles ostsin.
            ostetud ja viga polnudki puldis. jälle plussis.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ma ikka olen vahel bingot mänginud. See on vähenõudlik meelelahutus, mis palju ei maksa, nutti ei nõua ja liiga palju aega ei võta. Pooletunnine saade, kus vahepeal tuli ainult neid Summi habemega nalju kannatada. Aga selle elas üle, kui väike õlu kõrvale teha. Lisaks ma ükskord võitsin nurkademängus 18 euri.

              Aga nüüd! Nad on raisk selle saate tõstnud Kanal kahte, mis tähendab koos reklaamipausidega poole tunni asemel tunniajast investeeringut. Lisaks ei ole bingo enam rohkemat kui persedublant mingile Mart Sanderi lollakale sõnaarvamismängule, kus mängivad maailma kõige lollakamad inimesed. Eile üks tibi pani umbes sellise asja peale T_ _ SEB N_GU _Ö_ NI_ _ TUH_ST "Aa ma tean, see on "tõuseb nagu sõnnik tuhast"." No minge perse ausalt! Kui ma tahaks joonistada paberile ristikesi ja samal ajal lolle tibisid vahtida, ma läheks uuesti pedasse õppima.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ostetud ja viga polnudki puldis. jälle plussis.
                Hahaa!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Must reede. Sammun lõbusalt Hessi, tellin tavalise megaeine, seina peal 4.65 kirjas, üleeile maksis ju ka 4.65. A müüja küsib seekord 5.40 midagi, ei plaanind teist rahakoti vahel olevat viiekat paarikümne sendi pärast metalliks muuta, aga kõht oli liiga tühi ka, et lampi õiendama hakata. Burks söödud, nüüd oli kõht jälle liiga täis, et lampi midagi õiendama minna, nüüd tagant järgi ma läheks teeks hea meelega margi täis seal õiendades just ajakulu mõttes, et puhtjuhuslikult mööda sõitvad mendid ära jõuaks näiteks sõita, sest mine tea, millal seadusesilm sind rasket liiklusrikkumist teostamast tabab, hessist bussika poole minema hakates jäi ühe tee peale kaks teeületuskohta, ühes foori polnd, teises oli. Jutt käib kaubamajaka hessist, Pärnu inimesed teavad, liikusin tammsaare vms bussika poole. Ei viitsind zebra pealt minna, oma viis meetrit kõrvalt ja teisel rajal poole kõndimise pealt muutus vilkuv roheline punaseks, hoog oli sees ei mõelnud üldse, et ma mingi hiigelsuure liiklusrikkumise toime oleks just pannud, aga kaks teist tüüpi mõtlesid just seda, sest järsult tekkis mu kõrvale mingi 160cm kääbus, kes õlast haarates käskis mul autosse istuda, see haaramine oli ka umbes nagu Maradona MM'il, et "ilgelt tahaks kallistada, aga ei ulatu eriti". Igatahes auto oli seest tehnikat täis, ja mehed ise olid vormides, pigem küll tunkedes, a pohh. Ühe kõrvaga kuulasin muusikat veel, täiesti täpselt ei kuulnud, mis nad rääkisid, aga mina olevat nende arvates toime pannud väärteo: "liiklus ohtliku olukorra tekitamine, vales kohas teed ületades" alright... ja lisaks sellele veel väärteo: " punase tulega tee ületamine". Aga tupsu, mis all oli 'kaasaegsed' mendid küll ei märgand, ootasin juba millal tuleb küsimus, et "mis sul seal huule all on", "wintergreen, tahad ka?" oleks ilma mingisuguse kõhkluseta tulnud. Automobilega viidi mind sinna samasesse lähedale parklasse, mis bussika taga on, sealt nägin, kuidas buss mööda sõitis, küsisin, et "kesklinna nüüd ära viitsi viia v?" sõnaosav kääbusment vastas eitavalt... Anti valge paber ja mingi aja pärast lähen siis oma esimest trahvi kätte saama, tänan politseinikud.
                  Anyway, moraal on, et minge alati kasvõi kukekaid kandva hessi töötajaga õiendama ükskõik, mis summa pärast, sest mine tea, millal seadusesilm sind rasket liiklusrikkumist teostamast tabab.
                  Või, et ärge minge kooli, kui aint esimesed kaks tundi seal olema peate, sest mine tea, millal seadusesilm sind rasket liiklusrikkumist teostamast tabab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                    Must reede.
                    Kui veel ei tea, siis rohelise tulega teele astudes võib selle ka ületada, kui vahepeal foorituli punaseks muutunud. Sama ka autoga sõites, kui rohelise tule ajal ristmikule välja sõita, siis võib (või noh lausa peab) pöörde lõpetada ka punase ajal.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Mine räägi seda sinises era passatis ringi tiksuvatele politseionudele, kelle arust oli tuli ammu punane. Üks on kibestunud näoga kääbus, teine siilisoenguga ginger. Lihtne leida.

                      Kommentaar


                        Kuna siin politseist juttu, siis postitan ka oma loo siia.

                        Juuni keskel rihtit meie tänaval mu auto kapott ära. Kuna vigastused olid ainult kapotil, siis kahtluse alla langes prügiaauto, sest samal päeval oli prügivedamine ja meie väikesele tänavale suuri autosid naljalt ei satu. Sama jutu mainisin ka juunis politseis ütlusi andes. Tädi kes minu asjaga tegeles ütles, et läheb ise kohe kohe puhkusele, aga keegi võtab minuga kiiremas korras ühendust ja annab teada kunas auto ekspertiisi tule tuua.
                        Ootasin siis augusti kekspaigani ja saatsin politseisse järelpärimise, et miks asi venib ja kas on lootust asja lahenemiseks. Vastuse sain kuu ajapärast ja oli järgmine-

                        Tere

                        Käesolevaga teatan Teile, et meie poolt on ülevaadatud sõiduk Scania reg.märk xxx xxx ja fotografeeritud.
                        Konsulteerin ekspertidega ja siis annan Teile telefoni teel teada kas vaja Teie sõidukit ekspertiisi läbiviimiseks või mitte.
                        Menetlustähtaeg on 2 aastat.



                        Lugupidamisega


                        Kuri Tädi
                        Vanemkonstaabel
                        Avariitalitus

                        Mis ma pean nüüd kaks aastat ootama millal asjale mingi lahendus tuleb? Miks autot kohe ekspertiisi ei viidud kui oleks võimalik veel mingeid tõendeid leida?
                        Ainult Eestis!!!
                        Jõudu ja jaksu politseilele!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Juuni keskel rihtit meie tänaval mu auto kapott ära. Kuna vigastused olid ainult kapotil, siis kahtluse alla langes prügiaauto, sest samal päeval oli prügivedamine ja meie väikesele tänavale suuri autosid naljalt ei satu.
                          Ok, tunnistan üles, et tulin ükskord sealt pärast pidu mööda ja kukkusin peaga su auto kapotile.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Varem, kui ma tahtsin bling-blingi ja crapivabu uudiseid, analüüse ja pikki artikleid lugeda, oli selleks epl.ee
                            Nüüd on see ka selliseks tehtud, et ei saa enam aru, on see delfi.ee, ekspress.ee või ikka epl.ee või kõigi kolme ristand. Uudised nagu epl omad, samas paremal veab ennast mingi publik ja naistekas. Imeb.

                            Jah, ma tean, sama grupp, klikk ja raha. Aga ikkagi.

                            Kommentaar


                              Mul sama mure orbitaaljaamaga... EPL nüüd vist üldse tasuline ka ja asjalikuimad uudiseid saab vist vaid eurode eest.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Sisukate artikklite tasuliseks muutumine on tendents kogu maailmas. Sisukus tänapäeval ei müü ja kuidagi on vaja ju selliste artikklite pealt ka teenida kus ei näidata tissi või tagumikku tänu millele saab klikke ja müüa reklaami. Harjuge. Vähemalt kirjutatakse veel. Ise olen suht loobunud sisukuse otsimisest Eesti meediaväljaannetest. Ekspress on veel üks väheseid. Lugege välismaa väljaandeid, kust on veel võimalik leida sisukus. BBC, Guardian, Washington Post jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X