320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sinus on sisu.

    Kommentaar


      Disanerite kätš

      Kommentaar


        huvitav. samas disainerid peaksid teadma, et "pirn" kasvab (üldjuhul) puu otsas.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok

          Mina: сука ёбаная урод нахуй бляд!
          Ma vihkan peenikeseid kirju
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Fakk küll, ostsin kuu aega tagasi saapad talveks, ei olnud just kõige odavamad, täna avastasin, et saapa tagumine ülemine äär katki. Läheb tagasiviimisele ja nõuan ekspertiisi. Peab samasse poodi viima või võib sama keti teise poodi ka viia?

            Kommentaar


              sama kett sobib ka, kuid tee tšekist koopia (pildist telefuuniga või nii).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                sama kett sobib ka, kuid tee tšekist koopia (pildist telefuuniga või nii).
                Tšekk jääb ju nii või naa kogu ajaks sinu kätte. ja kui ei jää, siis on midagi valesti.
                Endal õnnestus ühtede jalanõudega käia kolm korda väga lühikese aja jooksul lõpuks oligi nii, et poole aasta jooksul olid nad rohkem paranduses kui mul jalas, sest ma ei saanud neid üle nelja päeva kanda kui juba tald jälle lahti hakkas minema (sinna vahele jäi talv, kui ma neid lihtsalt ei kandnud).
                Jalanõud ise polnud kallima otsa omad, samas ootaks, et kui vanas rahas üle 500 EEK-ise asja ostad, siis võiks ju mingigi kvaliteet olla. Aga lisaks sellele talla lahti minekule oli neil veel materjal nii imelik, mis kummaliselt pragunes.
                Ega alguses mingit ekspertiisi ei tehtudki, saadeti tuimalt parandusse. kolmas kord siis siseti läbi hammaste, et ega nad mingi kingsepatöökoda pole, parandagu ma kingi ise aga mis neil üle jäi - saatsid siis lõpuks ikkagi ekspertiisi mis tunnistas, et on jah tootja praak.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Tra, kolm helkurit see hooaeg ära kaotanud. Ahvid panevad alati kõige nirusema haaknõela nööri ja elupääastjaga kaasa, et see tilbendades igalepoole taha jääks, ma selle ära kaotaks ja uue helkuri ostaks. Kuradi kapitalistlikud koerad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Tra, kolm helkurit see hooaeg ära kaotanud. Ahvid panevad alati kõige nirusema haaknõela nööri ja elupääastjaga kaasa, et see tilbendades igalepoole taha jääks, ma selle ära kaotaks ja uue helkuri ostaks. Kuradi kapitalistlikud koerad.
                    Slap-wrap helkurit kasutades selle kadumine kuhugi kinni jäädes üsna võimatu.

                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Normaalne vuntsidega härrasmees mingi strap-wrap asju ei kanna.

                      Kommentaar


                        Mõtlev soccernettlane haaknõela ei kasuta. 2 paelaga saab hakkama. Illustreeriv näide:



                        Tilpneb jope küljes juba teist aastat ning on igale poole kinni jäänud, aga siiamaani alles

                        Kommentaar


                          Mul on helkur ja võtmekimp samas taskus valgel ajal. Ja helukri noor jääb võtmekimbu külge kinni. Võtmed ja kelkur peavad mõlemad parempoolses jopetaskus olema, et täis peaga ei peaks hakkama mingeid rehkendusi tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Slap-wrap helkurit kasutades selle kadumine kuhugi kinni jäädes üsna võimatu.
                            Strap-wrap kõlab kahtlaselt nagu strap-on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mul on helkur ja võtmekimp samas taskus valgel ajal. Ja helukri noor jääb võtmekimbu külge kinni. Võtmed ja kelkur peavad mõlemad parempoolses jopetaskus olema, et täis peaga ei peaks hakkama mingeid rehkendusi tegema.
                              ma ei olegi ainus
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                mulle esitati inkasso nõue mõned kuud tagasi.

                                facebooki kaudu.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X