Lehekülg 2, kokku 34 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 676
    Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    odaval jupil on suurem praagiprotsent, garantii on EV seaduse järgi 6 kuud, ülejäänud poolteist aastat on pretensioonide esitamise aeg

Söö kakat. Garantii on 2 aastat.
    Sinu poolt kirjutatud pretensiooni esitamise aeg tähendab lihtsalt seda, et sellel perioodil esitatud kaebuses peab ostja tõestama sitta kvaliteeti. Kui ta seda suudab, siis läheb asi garantiiremonti. Järelikult on garantii ikkagi 2 aastat.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
    Loe esimest lauset. See oli mu esimene arvuti ja vaevalt mul huvi / oskust oli odavatest juppidest midagi kokku looma hakata. Komplekt oli ja nemad said odavast saastast selle muidugi hästi kokku. Garantii oli vist tõesti 2 aastat, aga mis kasu sellest oli, kui sellega garantiikorras 6 korda lihtsalt mingit nihhujaad tehti. Kusjuures selle 6 korraga sai vist enamvähem korda ka, aga mõni hetk hiljem oli see juba ka üsna ajast maas pill, millega suurt enam peale netis surfamise midagi teha polnud.
    CM3/99 sai ka mängitud, aga suurt andmebaasi ei kannatud mängida, sest jube aeglaseks läks asi
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Söö kakat. Garantii on 2 aastat.
    Sinu poolt kirjutatud pretensiooni esitamise aeg tähendab lihtsalt seda, et sellel perioodil esitatud kaebuses peab ostja tõestama sitta kvaliteeti. Kui ta seda suudab, siis läheb asi garantiiremonti. Järelikult on garantii ikkagi 2 aastat.
    seda ma ju ütlesingi, et garantii kui selline asi on 6 kuud, peale seda peab tarbija selgeks tegema, et oli tootjapoolne teema! Aga kui sa nii väikses kohas kui Eesti üritad äri teha, siis jätkusuutlikuse mõttes tasuks ilma kobisemata 2a garantiid pakkuda. 1 on see, mida seadus ette nõuab, teine on see, mis reaalses elus käiku läheb.

Kui veel võtta arvutijupid, siis näiteks Seagate annab oma kõvaketastele 5a garantiid, Club3D graafikakaartidele 3a, Samsungi kettad ja optilised seadmed olid ka vist 3a. Siis ei ole ju probleemi PC-dele ja NB-dele 2a anda eksju

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

ostsid kõige odavamad jupid ja lootsid, et saad über performancei?
    kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski

U21 Kasutaja Noonik avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas keegi on sõdinud telefoni parandamise teemal EMTga või AS-ga Mobile Wholesale, kes teostab hooldusremonti?

Kas on kogemusi niinimetatud sõltumatu ekspertiisiga?

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Noonik Vaata postitust
    Kas keegi on sõdinud telefoni parandamise teemal EMTga või AS-ga Mobile Wholesale, kes teostab hooldusremonti?

Kas on kogemusi niinimetatud sõltumatu ekspertiisiga?
    Su übertelefon lagunes laiali jah? Höhö
    308

U21 Kasutaja z3ro avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski
    sinuga näeme reedel palliplatsil
    mmm õllet ei soovi, aga äkki 1 vana-tallinn? Eston tõi mulle terve pudeli

U21 Kasutaja Noonik avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Su übertelefon lagunes laiali jah? Höhö
    Tead tal väljuva ja siseneva heli probleemid. Hoolduses öeldi, et tegu on trükkplaadi vigastusega ning see on tingitud minupoolsest hooletust telefoni kasutamisest. Aga ma kardan, et nad valetavad mulle.

blablabla Kasutaja Bob_Loblaw avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2006

Algupärane

ise hakkas raal ära lagunema? Mul küll istub ordi arvuti juba 4dat aastat rahulikult nurgas, mitte mingeid probleeme pole olnud.
    Little things worry little minds.

Carlo Ancelotti, 2009

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    ise hakkas raal ära lagunema? Mul küll istub ordi arvuti juba 4dat aastat rahulikult nurgas, mitte mingeid probleeme pole olnud.
    No jah. Kui see lihtsalt nurgas seisab, siis on väga tõenäoline, et sul sellega probleeme ei ole. Äkki proovid korra arvuti ka tööle panna ja seda kasutada?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

No, mul vanem arvuti oli kasutuses 5 aastat, seejärel kasutas ainult seda mu ema. Nüüdseks on arvutil vanust 6,5 aastat. IDEAALSES KORRAS! (PS! Arvutil polnud 4 aastat viirusetõrje süsteemigi)

blablabla Kasutaja Bob_Loblaw avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    No jah. Kui see lihtsalt nurgas seisab, siis on väga tõenäoline, et sul sellega probleeme ei ole. Äkki proovid korra arvuti ka tööle panna ja seda kasutada?
    tähenärija

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    (PS! Arvutil polnud 4 aastat viirusetõrje süsteemigi)
    parim viirusetõrje on monitori ja tooli vahel, kui ikka igast kahtlasi asju ei jooksuta, ava ja alla ei laadi siis ei juhtu ka midagi.
    Little things worry little minds.

Carlo Ancelotti, 2009

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Mul teine arvuti ordist. Mõlemad maksid kuskil 10k. Esimene oli mnu käes 6 aastat, mille jooksul käis 1 korra toiteploki pärast paranduses. Nüüd tiksub vaikselt ühe vanatädi käes. Praegune arvuti on minul ülihästi vastu pidanud (ptüi-ptüi-ptüi). Ja esmaspäeval tellisin ordist omale uue mp3. Kodulehel lubati, et 4-5 päeva läheb aega enne, kui kohale jõuab, aga minule helistati juba kolmapäev, et teile on pakk ordist .
    Ja Ordis on see ka hea, et ka garantii ajal võid aruvutit seest ka modida, ilma et garantii kaoks. Ainult kõvaketast ei tohi näppida.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
    Krediidiinfo tasuta firmapäring on ka vihjetega abiks, kui soov tellida teenust koduse korteri registriaadressiga ettevõttelt, kel kodulehel ilusa jutu kõrval ainsaks kontaktiks nimi, mobiiltelefon ja hot meilikonto.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

no tõsi ta on, aga kui usaldusväärse (edit: sel hetkel...) soovituse põhjal tekib juba julgus maksta rahad ette, siis ununevad pahatihti ka aabitsatõed.

igaks juhuks märgin veel, et tala ei pandud päris mulle isiklikult, kuid samas piisavalt lähedastele isikutele, et kulmu tõsiselt kortsu võtaks. aga tark pidigi teiste vigadest õppima, siin on igaühel võimalus see staatus saavutada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 10 Lopez Saldana Vaata postitust
    kuna mul on seda plaati vaja ja mitte läbi kompuutri mängimiseks, kas probleem on lahendatud?
    Kuukulgur:

Soovitan pöörduda OÜ Sonatiini poole, kes on selle filmi levitajad. sest ma tean, et selliseid juhtumeid on veel olnud ja nad on DVD'd seniajani kõik välja vahetanud. Tean ka et nad tegelevad praegu probleemi otsimisega, kuna enamus DVD mängijates töötab plaat ideaalselt.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Eino mida asja!?! Mul läks lääts pooleks! Kuidas see võimalik on? Lääts oli silmas, tundsin, et midagi on valesti ja nüüd ära tuli pool. Teise poole kätte saamisega oli tükk tegu . Aga ma ei saa aru, kuidas selline asi võimalik on.

- Kasutaja norsk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Eino mida asja!?! Mul läks lääts pooleks! Kuidas see võimalik on? Lääts oli silmas, tundsin, et midagi on valesti ja nüüd ära tuli pool. Teise poole kätte saamisega oli tükk tegu . Aga ma ei saa aru, kuidas selline asi võimalik on.
    Vahtisid porri?
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Vahtisid porri?
    Kolmemõtteline lause, kuid ei teinud ühtegi neist.

Sõitmas käies juba tundus imelik ning hiljem niisama välja olles siis see asi teoks saigi. Ei mõista.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud