320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja nii ongi
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Väga hea Ja Cocker ruulib.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Mida türa te Zach Galifianakisega olete teinud?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Sain Jüri Ratase vastusegeneka tootmise eest GoTraveli kinkekaarte 175 euro väärtuses. Mõtlesin, et sõidan Teherani. Küsin hinnapakkumist lennukipiletitele. GoTravelist leitakse - 465 eurot. Ma saadan neile SkyScanneri lingi, kus saaks edasi-tagasi 256ga. Nemad "meil pole õigus seda lennufirmad vahendada". Pohh, käin Võrus mingis hotellis laamendamas siis selle raha eest. Mõttetu.

          Kommentaar


            müü maha a la 100€ eest, osta telliseid ja müüri gotravelite sissepääsud pooleldi kinni
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Sain Jüri Ratase vastusegeneka tootmise eest GoTraveli kinkekaarte 175 euro väärtuses. Mõtlesin, et sõidan Teherani. Küsin hinnapakkumist lennukipiletitele. GoTravelist leitakse - 465 eurot. Ma saadan neile SkyScanneri lingi, kus saaks edasi-tagasi 256ga. Nemad "meil pole õigus seda lennufirmad vahendada". Pohh, käin Võrus mingis hotellis laamendamas siis selle raha eest. Mõttetu.
              Pole olemas vist mõttetumat asja, kui reisikorraldusfirma.

              Kommentaar


                Tellisin kuu algul veebikaupsist kõlarid. Nüüd sain kätte, aga kõlarite asemel oli föön ja kaks tolmuimeja kotti. Nagu mida türa?

                P.S. Vabandan kohe laimu pärast ette - 8 tolmukotti!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tellisin kuu algul veebikaupsist kõlarid. Nüüd sain kätte, aga kõlarite asemel oli föön ja kaks tolmuimeja kotti. Nagu mida türa?

                  P.S. Vabandan kohe laimu pärast ette - 8 tolmukotti!
                  Päris hea
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Mõned ikka virisevad iga asja peale
                    Tegelt, pakun, et komplekteerijal oli viimane tööpäev ja soovis lihtsalt väikse vimka visata kaebustega tegelevatele sõpradele kontoris.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Finnair. Päeva esimene lend Helsinki suunas stardib 20 min hiljem, mille tulemusena väike spurt Vantaa lennujaamas ning viimase hetke Bruce Willise pealehüpe järgmisele lennule.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        MäcDolans 90sec kampaania.

                        00:09

                        /--Drive IN. Ootad järjekorras, mõtled, mida kuradit need kaks autot su ees tellivad, et nii kaua läheb--/
                        /--OK. Minu kord--/

                        "Palun oodake..."

                        2 min hiljem

                        "Ja, palun tellige."
                        "Üks juustuburgeri eine"
                        "Meil pole juustuburgeri einet"
                        "Mis teil on siis?"
                        "Meil on kahekordse juustuburgeri eine"
                        "Võtan selle ja ühe BigMaci, mille 90 sec kampaania käigus võitsin"
                        "Seda BigMaci ei saa drivein'ist tellida. Peate tulema sisse, aga me oleme praegu suletud"
                        "OK. Ma siis ostan selle BigMaci"
                        "Mis joogiga"
                        "Sprite ja kaasa üks hapukoor"
                        "OK. On see kõik?"
                        "Jah"
                        "Kontrollige palun tellimus ja kui kõik on õige, sõitke edasi."

                        /--ekraan on katki, kusagilt polnud tellimust võimalik kontrollida, sõidan lihtsalt edasi--/

                        "Tere."
                        "Tere."

                        /--ulatan pangakaardi--/

                        "Aaaa. kaardiga..."

                        /--otsib kuskilt pangaterminali ja ulatab selle mulle aegluubis--/

                        "Meil on siin käimas selline kampaania, et kui te tellite midagi, ja meil läheb kauem kui 90 sekundit, siis saate tasuta BigMaci."

                        /--kärsitult noogutan kaasa--/

                        "...oodake hetk... mul on siin taimerid otsas"
                        "Nii. Nüüd ma annan teile kaasa taimeri, kus jooksevad numbrid, ja kui see jõuab 90 enne kui saate tellimuse kätte, siis saate tasuta BigMaci. Midagi ise tegema ei pea. Näete, selline taimer on"

                        /--ulatab aegluubis mulle taimeri ja vajutab selle viimasel hetkel käima--/

                        "Näete, jah, midagi ise tegema ei pea, lihtsalt sõitke edasi järgmise akna juurde"

                        /--sõidan edasi, ootan 60 sec, saan oma kauba kätte, tagastan taimeri, ja mõtlen, et fck ma sain skämmi--/

                        00:17
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Tele2ga liitumise saaga,
                          Neljapäeval 09.03 mingi vant helistas tele2st ja tegi pakkumise number üle viia nende võrku, reedel läksin kontorisse ja tegin lepingu ja öeldi, et nädal aega liigub number. Aga teisipäev 14.03 mingi tädi helistas, et see leping ei kehti, mis tegime reede kuna mul oli kõnekaart, mitte liitumine, ma ütlesin et see teie bläkk ju, et mulle ei rääkinud asjast keegi midagi ja ta ütles, et jah vabandust, et saate uue numbri samadel lepingutingimustel. Reedel lendasin laivi kell 5 sinna: järjekorranumber ees 173, mul 182, okei ootan seal ja lõpuks teenindaja ütles, et ei siukest asja ei saa olemas olla, et kui uue numbri annavad siis selle pakkumisega siduda seda ei saa seda, et sellisel juhul saan trahvi.Soovitab mul liituda elisaga ja seejärel saadaks numbri üle nagu algupärases lepingus. Läksin siis elisasse, järjekorra number ees 204, mul 210, türa jälle ootan, lõpuks saan löögile ja ütlen mida soovin teha, aga küsitakse, et kuidas ma tean et see teie number? Tuleb öelda oma kolm viimast laadimist kõnekaardil kuupäevaliselt ja kui palju? Kuna koodikaarti kaasas ei ole siis uurin, et kuidas ma neid teadma peaks ja et kas ma lihtsalt helistada ei või teile otsekohe teie juuresolekul sellelt numbrilt, aga see ei sobi. Lõpuks kauplesin, et ühe laadimise äkki vaatan välja, seejärel läksin panka, pangas õpetasin tellerile kuidas väljavõttelt ctr+F -iga kiiremini leiaks selle. Lõpuks sain vastuse ja tagasi, jälle järjekorras, jälle löögile- tegime lepingu ära, ehk nüüd ma liitunud tele2 ja elisaga. Peale seda tagasi tele2 te ja tehti uuesti üleviimise leping. Kokku läks ca 2 tundi, kuna minu kodulinnas esindust pole, siis ka ühekordne lisa transpordikulu ja elisasse pean ka vähemalt 5.50 maksma, pluss number liigub üle nüüd alles 28ndal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas baller Vaata postitust
                            Tele2ga liitumise saaga
                            Kõik see trall sai alguse Tele 2 vandist kes ei kontrollinud kas oled kõnekaardi kasutaja või mitte. Kusjuures tihti loevad pakkujad oma pikad tekstid ära, nii palju tasuta stuffi ja saate telefonikäki ka pealekauba. Ja siis kui küsida, et kas oma telefoninumbriga saab üle tulla siis vaadatakse, et sorry, tehke end oma teenusepakkuja juures lepinguliseks ja siis saame teid oma numbriga üle tuua ja veelgi paremaid pakkumisi teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Fantastiline tahtejõud Sul. Ime et vikerkaare eliksiiri ja jahvatatud ükssarviku sarve ei küsitud, Sa oleks need ka vist hankinud?
                              +1. Minu puhul oleks saaga ilmselt lõppenud juba siis, kui vant oleks tutvustanud, et Tele2-st helistab. Kõne lõpp ja numbrile blokk. Õudne firma.

                              Kommentaar


                                Kolm-neli kuud tagasi avastasin, et n.ö sahtlis oleva numbri arve on tõusnud a la +1,50€/kuu. Saatsin kirja, et mis teema on. Vastati, et teie vana pakett kadus ära ja nüüd on uus ning see ongi minimaalne kuumakse. Vastasin siis, et nagu te näete ma kasutan seda numbrit paaril-kolmel korral aastas (kuid ikka kasutan - siis kui pikem reis, võtan kaasa) ja ma maksan vastavalt kasutusele, tariifidele. Ning lisasin, et ma hästi ei arva, et numbri talletamine teie süsteemis nõnda palju maksab. Vastati siis, et võite aastaks numbri peatada ning säästate tervelt a la 30€.
                                Käige kukele ülbikud. Saatsin teisele teenuse pakkujale kirja, et vot - sain pakkumise 1€ kuus. Sobib. Üleminek töösse. Võidukas tunne. Ainult diplom ja medal puudu. Aga pohhui.
                                Ülla-ülla, tuli esimeselt kiri, milles kühvel. Selgitasin taas olukorda (noh, kopeeri-kleebi stiilis). Tehti siis pakkumine, et 1€ kuus ja lisaks telefon see ja see, kui aga võtate mingi paketi siis saate vapsee plutarki terasest telefoni.
                                Vähe mõtlesin, et kuna ma nii ehk naa kasutan WMi ja varsti vaja kas Androidi või iOS-ile üle minna, siis paha ei tee uut op-süsteemi testida. Neelasin värske õhuga uhkuse alla ja küsisin, et mida see "tasuta" telefon endaga kaasa toob. Vastati siis, et mingi x-aasta pead klient olema ja kas olete nõus? Olin. Tõmbasid üleminekule pidurit.
                                Liverpool võitis mõne mängu, muidug aga vaikus.
                                Möödusid külmad päevad, pimedad ööd ning telefonist ei kippu, ega kõppu. Saatsin siis kirja, et kuhu pean järgi minema? Galaktika suureks šokiks vastati, et telefoni saamiseks peate ikka minimaalset andmesite pakkuva paketiga liituma.
                                L-täht laubal helistasin siis teisele pakkujale ja numbri teleporteerumine läks käiku. Esimesest saadeti veel kiri, et ikka lähete jah? Pole antud kirjale veel vastanud.

                                Mõlema operaatori nimi algab T-tähega.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X