320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endal on kogemus uuendamisega ajast kui paanika polnid veel lahti läinud ja tänasest. Enne paanikat sai kaks kaarti probleemideta uuendatud, ilmselgelt polnud koormust veel peal. Täna isa aidates anti esmalt teade, et liigse koormuse tõttu ebaõnnestus ja kohe uuesti proovides läks juba kenasti läbi. Praeguseks on võrreldes esimeste päevadega toru tublisti laiemaks tehtud ja ilmselt on ka masse vähemaks jäänud, kes tavad kaarti uuendada - kes on loobunud, kes on juba uuendanud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      see oleks äärmiselt loogiline seletus ja vastupidist on arusaadavalt raske uskuda, aga vähemalt teadvusel olles pole ma seda kindlasti teinud. koodid olid tegelikult peas, sest kasutasin neid veel hiljuti aktiivselt (viimasel ajal küll mobiil-id'd), ümbriku (millel kirjas: "isikutunnistus", mitte "vanaema sünnipäev") kaevasin sahtlipõhjast välja esimese hoiatuse peale. aga ehk tõesti peaks lisaks PPAle ka seevaldisse aja kinni panema.
      Kui ma ID sertifikaati täna uuendasin, siis selle käigus anti mulle uued PINid ja PUK. Seal menüüs veel soovitati tungivalt need üles kirjutada. Neid tuli siis korduvalt uuenduse ajal ka sisestada, vähemalt PIN 1-te
      See tähendab varasemad ID kaardi taotlemisel saadud koodid lõpetasid kehtivuse. Oled kindel et liiga tormakalt igalpool next ei pannud protsessi käigus?
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Kui ma ID sertifikaati täna uuendasin, siis selle käigus anti mulle uued PINid ja PUK. Seal menüüs veel soovitati tungivalt need üles kirjutada. Neid tuli siis korduvalt uuenduse ajal ka sisestada, vähemalt PIN 1-te
        See tähendab varasemad ID kaardi taotlemisel saadud koodid lõpetasid kehtivuse. Oled kindel et liiga tormakalt igalpool next ei pannud protsessi käigus?
        okei, seda ma ei teadnud ja see on juba täiesti tõenäoline stsenaarium. aitäh!

        (jõuame otsapidi selle teemani: https://www.facebook.com/groups/eest...2499872192205/)

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Starmunni ajamasin pärast digiboxi tarkvara uuendust ei kannata kriitikat. Hangub ja restardib see sunnik.
          Ma kirjutasin või helistasin neile ja nad vahetasid mu digiboxi välja. Läks talutavamaks.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Mul on digiboks aastast 2013, kas tasub ka juba vahetada?

            Kui suur see uus digiboks on muidu? Küsin, sest juhul, kui ta on suurem, pean veidi elektroonikaasjade asetust muutma.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
              see oleks äärmiselt loogiline seletus ja vastupidist on arusaadavalt raske uskuda, aga vähemalt teadvusel olles pole ma seda kindlasti teinud. koodid olid tegelikult peas, sest kasutasin neid veel hiljuti aktiivselt (viimasel ajal küll mobiil-id'd), ümbriku (millel kirjas: "isikutunnistus", mitte "vanaema sünnipäev") kaevasin sahtlipõhjast välja esimese hoiatuse peale. aga ehk tõesti peaks lisaks PPAle ka seevaldisse aja kinni panema.
              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Kui ma ID sertifikaati täna uuendasin, siis selle käigus anti mulle uued PINid ja PUK. Seal menüüs veel soovitati tungivalt need üles kirjutada. Neid tuli siis korduvalt uuenduse ajal ka sisestada, vähemalt PIN 1-te
              See tähendab varasemad ID kaardi taotlemisel saadud koodid lõpetasid kehtivuse. Oled kindel et liiga tormakalt igalpool next ei pannud protsessi käigus?
              Jah, kuna see kitsas toru mu naisel veebis uuendada ei lasknud (isegi hommikul kell 5), siis läks ta PPA järjekorda ja sai selle ca 1,5 tunniga tehtud, aga positiivse märkusena ütleski, et kui internetis uuendades oleks PIN koodid muudetud, siis seal sai niiöelda uute koodidena oma vanade paroolidega jätkata.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                ID-kaardi uuendamise juurde tagasitulles. Ma eelmine nädal iga teine päev paar korda proovisin, üldjuhul oli server umbes, teinekord andis niisama errorit. Serverid neil ei kannata üldse kriitikat ja nüüdseks olen loobunud.

                Kuskil nädal tagasi aga sain ma uuendamisega korra alustada. Sain uued paroolid ja puki ka. Läks siis edasi stage 2 peale ning seal siis asi feilis. Ning kaart muidugi brickistus ehk kuskil kasutada ei andnud peale seda (mitte et ma seda eriliselt vajaks tänu mid'ile). Minu loogika ütleb, et kui keegi on saanud uuendamisega juba serverile ligi ja midagi on tal tehtud siis peaks ka olema garanteeritud, et kõik sammud saab see kasutaja ka kohe tehtud. Selge see, et mingeid erandeid võib võrguprobleemidega tekkida, aga kui server on püsti siis peaks ju selgelt juba ühenduses olevaid kasutajaid eelistama mitte neile siis erroreid loopima, et server umbes. Ja kui asi feilis siis peaks pooliku lahendusega kasutajaid samamoodi taaskord eelistama.
                Ma ei saa aru mismoodi on üldse see nende jaoks normaalne, et kui sa oled ühe sammu läbi teinud uuendamisest on nende süsteemis võimalik, et see protsess kuskil järgmises sammus nende poolelt feilib. Tundub nagu oleks puhtalt rahvale Beta Testinguks antud kogu see kamarajura mis nad kokku keetsid ning majasiseselt mingit testimist neil polnudki. Arendajad ise tegid 3 korda läbi olematu koormusega ja vaatasid, et asi toimib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  ID-kaardi uuendamise juurde tagasitulles. Ma eelmine nädal iga teine päev paar korda proovisin, üldjuhul oli server umbes, teinekord andis niisama errorit. Serverid neil ei kannata üldse kriitikat ja nüüdseks olen loobunud.

                  Kuskil nädal tagasi aga sain ma uuendamisega korra alustada. Sain uued paroolid ja puki ka. Läks siis edasi stage 2 peale ning seal siis asi feilis. Ning kaart muidugi brickistus ehk kuskil kasutada ei andnud peale seda (mitte et ma seda eriliselt vajaks tänu mid'ile). Minu loogika ütleb, et kui keegi on saanud uuendamisega juba serverile ligi ja midagi on tal tehtud siis peaks ka olema garanteeritud, et kõik sammud saab see kasutaja ka kohe tehtud. Selge see, et mingeid erandeid võib võrguprobleemidega tekkida, aga kui server on püsti siis peaks ju selgelt juba ühenduses olevaid kasutajaid eelistama mitte neile siis erroreid loopima, et server umbes. Ja kui asi feilis siis peaks pooliku lahendusega kasutajaid samamoodi taaskord eelistama.
                  Ma ei saa aru mismoodi on üldse see nende jaoks normaalne, et kui sa oled ühe sammu läbi teinud uuendamisest on nende süsteemis võimalik, et see protsess kuskil järgmises sammus nende poolelt feilib. Tundub nagu oleks puhtalt rahvale Beta Testinguks antud kogu see kamarajura mis nad kokku keetsid ning majasiseselt mingit testimist neil polnudki. Arendajad ise tegid 3 korda läbi olematu koormusega ja vaatasid, et asi toimib.
                  Sa eile Foorumit vist ei vaadanud, seal seletas RIA juht selle ilusti ära, nii et isegi IT võhik pidi aru saama. Et kogu see jama oli ikkagi pigem seotud kõigi 4 osapoole vahelise kommunikatsiooni veale, teoreetilised mudelid lubasid tunduvalt suuremat koormust, kui tegelikkus võimaldas kahjuks.. Siiski nende kaitseks ütleks, et asjaga saadi täitsa korralikult hakkama, me räägime tundide/päevade küsimusest, mitte mingist x ajaperioodist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Sa eile Foorumit vist ei vaadanud, seal seletas RIA juht selle ilusti ära, nii et isegi IT võhik pidi aru saama. Et kogu see jama oli ikkagi pigem seotud kõigi 4 osapoole vahelise kommunikatsiooni veale, teoreetilised mudelid lubasid tunduvalt suuremat koormust, kui tegelikkus võimaldas kahjuks.. Siiski nende kaitseks ütleks, et asjaga saadi täitsa korralikult hakkama, me räägime tundide/päevade küsimusest, mitte mingist x ajaperioodist.
                    Põhimõtteliselt räägiti kõigist nendest teemadest mis Katk välja tõi. Testimised, veateated, serverid jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mul on digiboks aastast 2013, kas tasub ka juba vahetada?

                      Kui suur see uus digiboks on muidu? Küsin, sest juhul, kui ta on suurem, pean veidi elektroonikaasjade asetust muutma.
                      MA ei tea kui suur sul ennem oli/on. Umbes DVD boxi suurune hinnanguliselt, aga kõrgem (4 cm).
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        räuskavatest ida-euroopa diktaatoritest on vahel kasu kah. meil siin samuti põhjendatakse kõiki nõmedusi pr-loosungiga, et kliendid ise tahavad...

                        http://www.spiegel.de/international/business/eastern-europeans-tired-of-inferior-products-a-1182949.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=faceboo k#ref=rss

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma ei pea isegi liialdama, kui ütlen, et niipea Apollosse ei lähe. Teisel pool linna niikuinii ju.
                          Oktoobrist saad Eedeni kino nautida
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Tellitoit.ee

                            Tellimust ei saa tühistada, tellimust ei saa muuta, kontakttelefon puudub ettevõttel - ainuke variant on e-mail saata.

                            Ühesõnaga käi perse tellitoit, edaspidi kasutan ainult Wolti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Tellitoit.ee

                              Tellimust ei saa tühistada, tellimust ei saa muuta, kontakttelefon puudub ettevõttel - ainuke variant on e-mail saata.

                              Ühesõnaga käi perse tellitoit, edaspidi kasutan ainult Wolti.
                              K: Mida teha kui soovin oma tellimust muuta?
                              V: Juhul kui soovite tellimust muuta, tuleb kontakteeruda koheselt toidukohaga ning neile oma muudatused edastada.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Probleem oli selles, et soovisin oma tellimust muuta ja lisada juurde ühe "eine". Võtsin toidukohaga ühendust ning ütlesin, et kas oleks võimalik juurde lisada. Kuna ma olin valinud makseviisiks sularaha, siis toidukoht ütles, et arveldus läheb niimoodi sassi ja seetõttu nad ei saa ise eraldi tellimust muuta, seega palun tehke tellitoit.ee kaudu uus tellimus. Ütlesin, et okei teen uue tellimuse pole probleemi, aga kuna oli laupäev, siis toidukohal oli ilge tramm ja teenindaja ei teadnud mulle öelda, et nad panid tellitoit.ee kaudu tellimuste esitamise kinni hetkel ja seetõttu ma ei saanud oma uut tellimust esitada, vana tellimust muuta, tühistada ega kellegiga ühendust võtta. Ainuke variant mida toidukoht pakkus oli see, et ma tellin nende kaudu lisaks selle täiendava "eine" ehk siis ma oleksin pidanud oma einele järgi minema samal ajal, kui kuller toob mulle minu tellitud tellimust.. mis on täielik idiootsus.

                                Ühtlasi isegi kui ma oleksin saanud tellitoit.ee kaudu esitada uue tellimuse, siis mille kuradi pärast ma pean 2x maksma kulleritasu? Tänapäeval on tehnoloogia, äpid ja kõik muu nii arenenud, et mõne nupu vajutusega peaks saama oma tellimusi muuta või vähemalt kellegiga ühendust võtta.

                                Ühesõnaga kõikide halbade asjade kokkulangevus ja bad luck, aga siiski kuidas saab kullerifirma nii toimida, et ainuke customer support lahendus on kiri saata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X