Lehekülg 3, kokku 34 EsimeneEsimene 123456713 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 676
    - Kasutaja norsk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kolmemõtteline lause, kuid ei teinud ühtegi neist.

Sõitmas käies juba tundus imelik ning hiljem niisama välja olles siis see asi teoks saigi. Ei mõista.
    Ühemõtteline tegelt
    See võib sitemad prillidki ära lõhkuda. Aga kui ei, siis ei mõista mina ka
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Ühemõtteline tegelt
    See võib sitemad prillidki ära lõhkuda. Aga kui ei, siis ei mõista mina ka
    Ma arvasingi, et sa mõtled seda, kuid ega tegelikult saab seda lauset kolmiti võtta.

Ei tea jah, mis juhtus. Imelik värk. Aga päris porriga pole veel prille katki saanud. Küll aga Dunlopi prillid läksid jaanipäevaga.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

- Kasutaja norsk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algupärane

Ma arvasingi, et sa mõtled seda, kuid ega tegelikult saab seda lauset kolmiti võtta.

Ei tea jah, mis juhtus. Imelik värk. Aga päris porriga pole veel prille katki saanud. Küll aga Dunlopi prillid läksid jaanipäevaga.
    Mis see jaanipäev muud ikka on...
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Mis see jaanipäev muud ikka on...
    Tegelikult mitte päris see, mis sa arvad, aga ma seda läätse värki veel endiselt ei jaga.

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mis läätsed olid? VAhepeal oli Eestis partii täitsa praake daily focus toodangut, mis jah kippus lagunema.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dreyd Vaata postitust
    mis läätsed olid? VAhepeal oli Eestis partii täitsa praake daily focus toodangut, mis jah kippus lagunema.
    Oh kurat praegu ei oskagi öelda, aga võisid olla küll daily focuse toodangust. Pärast vaatan järgi, mis asjad need oli.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Mul olid Fresh Care Advance'i läätsed ja täna Eesti Optikas käituti nii, nagu põhimõtteliselt igas Eesti poes tavaks saanud: ise lõhkusite ära, tootel pole häda midagi, kõiges olete ise süüdi. Krt närvi ajab selline käitumine.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mul olid Fresh Care Advance'i läätsed ja täna Eesti Optikas käituti nii, nagu põhimõtteliselt igas Eesti poes tavaks saanud: ise lõhkusite ära, tootel pole häda midagi, kõiges olete ise süüdi. Krt närvi ajab selline käitumine.
    millal sa need ostsid?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    millal sa need ostsid?
    Poolteist nädalat tagasi. Tegu oli kuuajastega.

Patrioot Kasutaja kriitikameel avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2007

Algupärane

ostisn poest õuna ja kohuksest, kassas ei läinud kood läbi
    ps - maksimarketis pole õlled külmad

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Üritasin Maximast kanarisottot osta. nämm-nämm.

Algas asi sellega, et läksin leti juurde sööki valima. Aga kohe tuli salatileti juurest mingi memm, kes väidetavalt seal juba pool tundi oodanud oli. Maxima-eit sõimas sellel kohe näo täis, väitis et neid on seal vähe ja peabki ootama jne. Ja läks siis mammit teenidama. Vahetult enne seda sõimas mingi kaastöötajat ka seal kes soovis lõunale minna.

Ma ootasin kannatlikult edasi ja miskine naisukene nillis ka lihaleti juurde. Kui Maxima-eit lõpuks tagasi jõudis oli nillija-memm juba otsusele jõudnud ja kohe viisakalt küsis seal kardulaid kapsaga. Ilusti veel õpetas palju kartuleid ja palju kapsast panna. Tänas ka veel kui kauba kätte sai.

Mina, kes ma olin kannatlikult oodand, kuni nillija-ettetrügija-viisakas-eit seal asjatas, pöördusin ka viisakalt maxima-memme poole. Palusin viisakalt 300g kanarisottot. See vahtis litsipeeruse näga mulle otsa ja hakkas siis kühveldama. Lükkas karbi kaalule ja kleepis hinnasildikese ka külge nigu ikka. Tänasin siis ilusasti teda. Millegipärast oli ta kole tumm ja üldse ei suhelnud minga, kui koledad näoilmed välja jätta. Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ...no saingi rohkem süüa
    nahhui sa üldse siia postitad siis?

censored Kasutaja RoboTchiken avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Üritasin Maximast kanarisottot osta. nämm-nämm.

Algas asi sellega, et läksin leti juurde sööki valima. Aga kohe tuli salatileti juurest mingi memm, kes väidetavalt seal juba pool tundi oodanud oli. Maxima-eit sõimas sellel kohe näo täis, väitis et neid on seal vähe ja peabki ootama jne. Ja läks siis mammit teenidama. Vahetult enne seda sõimas mingi kaastöötajat ka seal kes soovis lõunale minna.

Ma ootasin kannatlikult edasi ja miskine naisukene nillis ka lihaleti juurde. Kui Maxima-eit lõpuks tagasi jõudis oli nillija-memm juba otsusele jõudnud ja kohe viisakalt küsis seal kardulaid kapsaga. Ilusti veel õpetas palju kartuleid ja palju kapsast panna. Tänas ka veel kui kauba kätte sai.

Mina, kes ma olin kannatlikult oodand, kuni nillija-ettetrügija-viisakas-eit seal asjatas, pöördusin ka viisakalt maxima-memme poole. Palusin viisakalt 300g kanarisottot. See vahtis litsipeeruse näga mulle otsa ja hakkas siis kühveldama. Lükkas karbi kaalule ja kleepis hinnasildikese ka külge nigu ikka. Tänasin siis ilusasti teda. Millegipärast oli ta kole tumm ja üldse ei suhelnud minga, kui koledad näoilmed välja jätta. Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa
    irw

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Pärast muidugi selgus et tegelinski oli mulle 400g karpi toppinud soovitud 300 asemel aga no saingi rohkem süüa
    Aga mulle meeldivad letitädid, kes küsitud 300 grammi asemele panevad karpi 200 grammi ja siis küsivad kaalule näidates, et kas on ok
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

No tavaliselt küsivad jah kui ikka mööda panevad..või no 200vs300 puhul ilmselt ise tõstavad juurde. Aga see elukas ei kõssanud sõnagi, rääkimata elementaarsest tere-aitäh-palun.

Kusjuures kui juba siin mölisemiseks läks, siis mind alati ajab närvi, kui kassapidajad ei tereta klienti. Kuna külastan tihti tartu kaubamaja, siis on juba enamvähe meelde jäänud kassatibid/kassatädid. Ja kui tõesti väga kiire pole, siis loomulikult lähen sinna kassase, kus on nooremad ja ilusamat tibid. Või siis valin need kassan, kus on viisakad ja naeratavad teenindajad.

Algupärane

tarbisin täna vabaduse väljaku ülekäigurada ning ajutisse bussipeatusse jõudmiseks lõikasin pisut, mille peale reivar-liiklusreguleerija vilet puhus ning mu õigele teele suunas. aitäh.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ja kui tõesti väga kiire pole, siis loomulikult lähen sinna kassase, kus on nooremad ja ilusamat tibid. Või siis valin need kassan, kus on viisakad ja naeratavad teenindajad.
    Maximas paraku sellist võimalust pole
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    tarbisin täna vabaduse väljaku ülekäigurada ning ajutisse bussipeatusse jõudmiseks lõikasin pisut, mille peale reivar-liiklusreguleerija vilet puhus ning mu õigele teele suunas. aitäh.
    Siis veel vedas
    Ma ükskord lõikasin seal Coca-Cola Plaza juures oleval ristmikul ca meetriga ja võeti kohe rajalt maha. Minu õigustuste peale hakati lausa ähvardama, aga õnneks pääsesin noomitusega

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

anaalnoomitusega ikka?

Algupärane

sau persse!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid