320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    No, mul vanem arvuti oli kasutuses 5 aastat, seejärel kasutas ainult seda mu ema. Nüüdseks on arvutil vanust 6,5 aastat. IDEAALSES KORRAS! (PS! Arvutil polnud 4 aastat viirusetõrje süsteemigi)
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      No jah. Kui see lihtsalt nurgas seisab, siis on väga tõenäoline, et sul sellega probleeme ei ole. Äkki proovid korra arvuti ka tööle panna ja seda kasutada?
      tähenärija

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      (PS! Arvutil polnud 4 aastat viirusetõrje süsteemigi)
      parim viirusetõrje on monitori ja tooli vahel, kui ikka igast kahtlasi asju ei jooksuta, ava ja alla ei laadi siis ei juhtu ka midagi.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        kusjuures, ka minu raal, mis veel hingab on kah ordist hangitud ja suht sama elu maareki arvutiga elanud...ja mõelda, et maksin selle eest veel 20k, nii, et mingitest odavatest jubinatest on raske rääkida :P + see garantii järjekord

        sorry, aga ordiga on minu poolt tsau/pakaa...sinuga võib mõni kord õlle juua siiski
        Mul teine arvuti ordist. Mõlemad maksid kuskil 10k. Esimene oli mnu käes 6 aastat, mille jooksul käis 1 korra toiteploki pärast paranduses. Nüüd tiksub vaikselt ühe vanatädi käes. Praegune arvuti on minul ülihästi vastu pidanud (ptüi-ptüi-ptüi). Ja esmaspäeval tellisin ordist omale uue mp3. Kodulehel lubati, et 4-5 päeva läheb aega enne, kui kohale jõuab, aga minule helistati juba kolmapäev, et teile on pakk ordist .
        Ja Ordis on see ka hea, et ka garantii ajal võid aruvutit seest ka modida, ilma et garantii kaoks. Ainult kõvaketast ei tohi näppida.

        Kommentaar


          #34
          äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

          OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

          tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            äkki on kellelegi siin abiks/hoiatuseks.

            OÜ Vegas, kontaktisik Teet (või tema kaksikvend Tiit) Kääpa - ärge laske neil midagi oma elamise juures ehitada ega haljastada.

            tore on muidugi näha, et "kiirelt areneva ja kvaliteedile orienteeritud ettevõttena" on neil muuhulgas kiirelt arenenud ka oskus klientide rahaga juba enne tööde alustamist kõigi nelja tuule poole orienteeruda, aga vähemalt tagasitee meilboksi ja telefoni juurde ei tohiks ju nii ületamatult raske olla.
            Krediidiinfo tasuta firmapäring on ka vihjetega abiks, kui soov tellida teenust koduse korteri registriaadressiga ettevõttelt, kel kodulehel ilusa jutu kõrval ainsaks kontaktiks nimi, mobiiltelefon ja hot meilikonto.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #36
              no tõsi ta on, aga kui usaldusväärse (edit: sel hetkel...) soovituse põhjal tekib juba julgus maksta rahad ette, siis ununevad pahatihti ka aabitsatõed.

              igaks juhuks märgin veel, et tala ei pandud päris mulle isiklikult, kuid samas piisavalt lähedastele isikutele, et kulmu tõsiselt kortsu võtaks. aga tark pidigi teiste vigadest õppima, siin on igaühel võimalus see staatus saavutada.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                kuna mul on seda plaati vaja ja mitte läbi kompuutri mängimiseks, kas probleem on lahendatud?
                Kuukulgur:

                Soovitan pöörduda OÜ Sonatiini poole, kes on selle filmi levitajad. sest ma tean, et selliseid juhtumeid on veel olnud ja nad on DVD'd seniajani kõik välja vahetanud. Tean ka et nad tegelevad praegu probleemi otsimisega, kuna enamus DVD mängijates töötab plaat ideaalselt.

                Kommentaar


                  #38
                  Eino mida asja!?! Mul läks lääts pooleks! Kuidas see võimalik on? Lääts oli silmas, tundsin, et midagi on valesti ja nüüd ära tuli pool. Teise poole kätte saamisega oli tükk tegu . Aga ma ei saa aru, kuidas selline asi võimalik on.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Eino mida asja!?! Mul läks lääts pooleks! Kuidas see võimalik on? Lääts oli silmas, tundsin, et midagi on valesti ja nüüd ära tuli pool. Teise poole kätte saamisega oli tükk tegu . Aga ma ei saa aru, kuidas selline asi võimalik on.
                    Vahtisid porri?
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Vahtisid porri?
                      Kolmemõtteline lause, kuid ei teinud ühtegi neist.

                      Sõitmas käies juba tundus imelik ning hiljem niisama välja olles siis see asi teoks saigi. Ei mõista.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kolmemõtteline lause, kuid ei teinud ühtegi neist.

                        Sõitmas käies juba tundus imelik ning hiljem niisama välja olles siis see asi teoks saigi. Ei mõista.
                        Ühemõtteline tegelt
                        See võib sitemad prillidki ära lõhkuda. Aga kui ei, siis ei mõista mina ka
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Ühemõtteline tegelt
                          See võib sitemad prillidki ära lõhkuda. Aga kui ei, siis ei mõista mina ka
                          Ma arvasingi, et sa mõtled seda, kuid ega tegelikult saab seda lauset kolmiti võtta.

                          Ei tea jah, mis juhtus. Imelik värk. Aga päris porriga pole veel prille katki saanud. Küll aga Dunlopi prillid läksid jaanipäevaga.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Ma arvasingi, et sa mõtled seda, kuid ega tegelikult saab seda lauset kolmiti võtta.

                            Ei tea jah, mis juhtus. Imelik värk. Aga päris porriga pole veel prille katki saanud. Küll aga Dunlopi prillid läksid jaanipäevaga.
                            Mis see jaanipäev muud ikka on...
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas norsk Vaata postitust
                              Mis see jaanipäev muud ikka on...
                              Tegelikult mitte päris see, mis sa arvad, aga ma seda läätse värki veel endiselt ei jaga.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #45
                                mis läätsed olid? VAhepeal oli Eestis partii täitsa praake daily focus toodangut, mis jah kippus lagunema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X