320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Telia ja Eurosport 2 jama.. Ok täis lambid seal ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      See Telia ja Eurosport 2 jama.. Ok täis lambid seal ikka.
      +1

      Kuigi vaatan telekat vähe, siis see on sigadus ju. Asemele tuleb veel üks "ajaloo" kanal, mis näitab mingisuguseid autode saateid ning ladude lahinguid vms.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        See Telia ja Eurosport 2 jama.. Ok täis lambid seal ikka.
        Aa okei. Eile lugesin seda meili, et oh normaalne, paar kanalit tulevad juurde. Ilmselgelt jäi "small prindi" lugemine vahele. Bunch of wankers

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          +1

          Kuigi vaatan telekat vähe, siis see on sigadus ju. Asemele tuleb veel üks "ajaloo" kanal, mis näitab mingisuguseid autode saateid ning ladude lahinguid vms.
          Mitte eriti. Üsna ajaloo kanal.
          Suurim telekava internetis. Üle 160 erineva kanali. ETV, Kanal2, TV3, TV6. Vali avalehele lemmikkanalid ja jaga häid saateid sõpradega! Filmid, sarjad, sport!

          Kommentaar


            Meilis polnud juttu, et Eurosport 2 kaob? Äkki asendub Eurosport 2 Bundesliiga Eurosport 2-ga?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Meilis polnud juttu, et Eurosport 2 kaob? Äkki asendub Eurosport 2 Bundesliiga Eurosport 2-ga?
              On ju.





              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                On ju.
                Minule seda igatahes ei teatatud, et Eurosport2 enam pole, tegelt pole teda juba aastaid olnud, selle asemel oli see Bundesliiga kanal.

                Kommentaar


                  Munnlus täielik, mõlemad eurospordid lähevad. Kust siis snuukrit vaadata? Varsti MM ka. Kellelgi teisel on äkki Eurosport põhipaketis?
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Mitte eriti. Üsna ajaloo kanal.
                    https://www.kava.ee/kanal/viasat-history
                    Tegelt tulistasin puusalt. Praegu mul mingisugune history, national geography ja discovery. Kõik kolm näitavad mingit sitta. Väga hea, kui see viasati kanal on teistsugune.

                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Munnlus täielik, mõlemad eurospordid lähevad. Kust siis snuukrit vaadata? Varsti MM ka. Kellelgi teisel on äkki Eurosport põhipaketis?
                    Eurosport kaks läheb, esimene ju jääb? Mul praegu mõlemad kanalid põhipaketis.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Tegelt tulistasin puusalt. Praegu mul mingisugune history, national geography ja discovery. Kõik kolm näitavad mingit sitta. Väga hea, kui see viasati kanal on teistsugune.



                      Eurosport kaks läheb, esimene ju jääb? Mul praegu mõlemad kanalid põhipaketis.
                      maitse asi. mulle national geo ja discovery väga istuvad.
                      nationali geo - vangistatud välismaal, narkoäri, lennuõnnetuse uurimine , üksinda looduses näiteks
                      discovery- escobari miljonid, lahingud konteinerite pärast, kuidas see tehtud on, ed stafford- left for dead näiteks.

                      mu jaoks poole huvitamad sarjad, kui vaadata mingeid ilaseid pilvede all, padjaklubi ja sellist cräppi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        maitse asi. mulle national geo ja discovery väga istuvad.
                        nationali geo - vangistatud välismaal, narkoäri, lennuõnnetuse uurimine , üksinda looduses näiteks
                        discovery- escobari miljonid, lahingud konteinerite pärast, kuidas see tehtud on, ed stafford- left for dead näiteks.

                        mu jaoks poole huvitamad sarjad, kui vaadata mingeid ilaseid pilvede all, padjaklubi ja sellist cräppi.
                        Ei vaidle vastu. Nagu ma ütlesin, siis vaatan väga vähe telekat ning sattunud peale sellistele asjadele. Samas leian, et ladude saated jms pole päris history materjal.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ma omal ajal pigem imestasin, et Eurosport 2 pandi põhikanaliks. Pani isegi korra Telia peale mõtlema.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mul on põhipaketis vist mingi 10 vene kanalit ja 6 "muusika" kanalit mille minupoolne külastus kuus on alla minuti. Noh kui kanaleid läbi klõpsid siis saab mingi moment ring täis ja need asjad jäävad ka ette. Ma ei saa aru miks mul need kanalid on? Mitte kordagi pole Telia öelnud, et "vähese vaadatavuse tõttu blablabla". Küll käib aga pidev re-shuffle kanalitega mida ma vaatan incl Historyd, Discoverid ja ntx looduse kanalid. Neil peaks olema suurepärane ülevaade, milline klient millist kanalit kui palju tarbib. Mind paneb imestama, et tänapäevasel üleküllastunud turu tingimustes tahetakse ikka sulle peale surada mingeid pakette. Ja seda, et klient ei saa tellida täpselt seda sel ajal mida ta tarbida tahab. A võibolla olen ma erand.

                            Kommentaar


                              Kas see on Telia poolt aprillinali, et Eurosport 2 veel alles on? History käkk on juba näha.

                              Kommentaar


                                Alates esimesest maist, nagu ka meilis kirjas on
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X