320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Icemani postitus on muidugi üsna rumal, kuid cmon, natsisaksaamaaga võrdlemine ja muu reageering on väga hüsteeriline.
    Ära mul ka nüüd privas hambad välja lüüa luba.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Mõnu lasi muu kraami kõrval naisel lõvikonservi ka poest tuua vist 😂 Pange hullu !

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        See on hea, et postituse juures on selgelt kellaaeg näha.
        Mis see kellaaeg siia puutub?
        Lihtsalt teadmiseks, töötan üsna tihti öösel arvutiga, kui see pidi nüüd olema püüe luua seoseid alkoholi tarbimisega.

        Küsimus, mitte etteheide või norimine aga kas näiteks olukorras kus laps kohvikus sööki maha loobib ja teenindaja sellele ema tähelepanu juhib on ka sinu arvates "kasvatamine"?

        Sattusin ise sellist olukorda nägema aasta/kaks tagasi, kus F-hoones laps (4-5 aastane) loopis sööki ja määris seda lauale. Ema näppis telefoni ja ei teinud sellest suurt probleemi. Oli üsna häiriv, sest istusin kohe kõrval asuvas lauas.
        Neile lähenes teenindaja, kes seda emale mainis, mille peale too hakkas hüsteeriliselt mõirgama, et see on tema laps ja mitte keegi teine ei tule õpetama või kallikest kasvatama. Asi läks isegi nii kaugele, et hakkas teenindajat valjult alandama. Olukord muutus nii piinlikuks, et pöördusin ise tibina poole ja palusin lõpetada.

        See, et mõni emane on tabletid võtmata jätnud või jalad laiali ajanud, ei tee veel kellestki kasvatusteaduste eksperti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          No jah minu arvates päris okei ei ole ka privas ähvarada kohe hambad sisse lüüa, kui inimesel teine arvamus ja avaldab seda....Ses suhtes Mõnu on ikka max silmakirjalik inimene. Ise teeb kohe igalpool teisi maha ja kui nüüd avaldatakse arvamust lihtsalt foorumis, mis Sulle ei meeldi, suht naljakas on mingi fb messengeri saata ähvardus, et "kui sõna veel siin võtad, löön sulle hambad sisse"....no ma ei tea, chill dude. See sinu ähvardus nagu....ma ei tea, päris mentaliks ka pole vaja nüüd tõmmata, kui teisel teine arvamus.

          Ja mina jään oma arvamuse juurde, see sündmus on juba nagu möödanik, väike laps sai oma vitsad kätte ja jääb ehk eluks ajaks meelde, et poes asju kotti panna ilma maksmata, ei ole okei. Kui sa nüüd selle minu arvamuse pärast tuled ja lööd mulle hambad sisse, palun väga, tule ja anna. Kuigi ausalt öeldes nagu kogu terve aastate jooksul, mis paska ja valet sa oled minu kohta siin tootnud, eriti need read, mis praegu tootsid. Oleks ma sinusugune, saadaks sulle samad ähvardused v läheks isegi tegude juurde aga ma saan aru, mis seisundis sa praegu need read kirjutasid ja ma pigistan pigem silmad kinni selle koha pealt.
          Päriselt või
          Pics or it didn't happen!

          Kommentaar


            Mõnu sõber varastas kunagi Mõnult süüdimatult peol naise.. Nüüd Mõnu laps varastab juba 3 aastaselt süüdimatult. Ma võin debiilik olla, aga.....

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mõnu sõber varastas kunagi Mõnult süüdimatult peol naise.. Nüüd Mõnu laps varastab juba 3 aastaselt süüdimatult. Ma võin debiilik olla, aga.....
              see stoori oli hea ja. eks selliseid naisi ikka kohatud ja kui nad lõpuks kelleltki kihla-abielusõrmuse sõrme saavad, siis vaatad seda meest ja mõtled, et oh kamraad, kui sa vaid teaks mida su naine korda saatnud on minevikus

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Sul on õigus, turvatöötaja peab ootama, et kaubaga poest väljutakse.
                Sellega meenus kohe üks veider olukord Kristiines, kus 2 soomlast omale tehnikapoes mobiile püksi toppisid.
                Mainisin seda diskreetselt müüjale, see läks näost valgeks ja pani poest jooksu, jättes mind kahe pikanäpumehega.
                Mina kliendina ei osanud midagi muud teha, seisin lihtsalt uksel ja ei lasknud mehi välja.
                Pressisid, mis nad pressisid aga mõõda ei saanud.
                Eemalt turvameest tulemas nähes panid nad telefonid tagasi ja jäid lihtsalt passima. Turvamees vaatas karbid üle, need olid rikkumata ja lasi nad lihtsalt minema. Pärast selgitas, et kuna kaup ei lahkunud poest, siis pole tegemist vargusega. Küsisin tuttavalt uurijalt üle ja nii pidigi olema.
                Kui tahad pane poes piimapakk püksi ja seni kuni sa kaupa ei riku on kõik OK.
                Kui sa seisid sõna otseses mõttes ukse peal, ehk pidasid nad kinni või takistasid neid konkreetselt väljumisel, siis oli see puhas vargusjuhtum ja see ülejäänud personal käitusid väga valesti ning ka see uurija ajas jama. Kuna tüübid panid turvamehe saabudes juba telefonid tagasi, siis ilmselt tekkis seal ka mingi kommunikatsioonihäire või värk. Või ei viitsitud jamada, salvestust üle vaadata jne. Aga sel momendil kui nad juba väljuda üritasid, oli vargus toime pandud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007
                  Üldise genofondi jaoks oleks niiehknaa kasulik, kui sinusugune pelmeenipoolitaja ja esimesel päeva hesburgerist suuska saanu üldse lapsi ei saaks, aga see lause näitab seda veel eriti armsalt.
                  Sieg heil!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007
                    Üldise genofondi jaoks oleks niiehknaa kasulik, kui sinusugune pelmeenipoolitaja ja esimesel päeva hesburgerist suuska saanu üldse lapsi ei saaks, aga see lause näitab seda veel eriti armsalt.
                    Bravo!
                    Loodetavasti oled uhke selle postituse üle.
                    Nii palju võiks ikka ühel inimesel enesekontrolli olla, et sellist teksti ei postita. Isegi kui sa päriselt ka nii mõtled.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Bravo!
                      Loodetavasti oled uhke selle postituse üle.
                      Nii palju võiks ikka ühel inimesel enesekontrolli olla, et sellist teksti ei postita. Isegi kui sa päriselt ka nii mõtled.
                      Kuule kui sa ei taha, et Sul hambaid kurku ei lööda ennem gaasikambrit, siis ei soovita Adolf Mõtleri poole pöörduda. Ùleüldse ma ei uskunud, et Mõnu selline kapi EKRElane on. Pigem selline progressiivne euronoor.
                      Pohikusimus muidugi.
                      Kas mõnu rahuneb praegu või valmistab hävitussalkasi ette ? 4. Reich ja Mõstapo on juba purgist välja lastud ma saan aru.

                      Kommentaar


                        Mõnu oli ilmselt sitaks täis kui seda paska kirjutas ja nüüd on sitaks häbi ja nüüd on ka sitaks hilja, et seda posti ära kustutada, sest nagu mark on täis tehtud ja aasta idioodi postitus on olemas.

                        Kommentaar


                          hull agressiivne on foorum viimasel ajal, tahaks rohkem nuttu ja hala ikka, mitte rusikatega vehkimist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            .
                            Mäletamine on suures pildis pigem loterii - vähesed analüüsivad end ajas (tagasi).
                            Pealegi on sündmuseid lademes, mida ei mäleta, mis meid kujundavad.

                            Aga see polegi teema - avalikult lapse või ka täiskasvanu kritiseerimine mõjub alandusena (nagu ühes järgmises postituses kirjutad) ja sellist käitumist on raske, keeruline heaks kiita.

                            Mõnu emotsionaalsus on muidugi omaette teema.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Mõnu oli ilmselt sitaks täis kui seda paska kirjutas ja nüüd on sitaks häbi ja nüüd on ka sitaks hilja, et seda posti ära kustutada, sest nagu mark on täis tehtud ja aasta idioodi postitus on olemas.
                              Härga ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Härga ?
                                Seda ka nüüd kindlasti. Küllap mõnu saab varsti kaineks ja kirjutab vabandava teksti ja elu on jälle ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X