320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    See on huvitav. Kõik Niked, mida proovinud olen, on olnud suht sellised, et ei ostaks neid odava raha eest ka mitte. Muidugi mu viimane kogemus nendega jääb paari aasta taha, ehk on nad tõepoolest vahepeal sammu edasi teinud.

    Üldiselt Asics vist nö. lahjemaid mudeleid eriti ei tooda, aga nende tippmudelid ilma mingi spetsiifilise allahindluseta on suht alati odavamad kui Nikel/Adidasel. Muidugi mul endal on praegu mingid Adidase UltraBoostid, mis sai kahekordse allahindlusega ostetud, täishinnaga ei ostaks muidugi, liiga kallis.

    edit: Asicsite puhul on see ka jube hea, et nad peavad ülikaua vastu. Mul olid vahepeal ühed Mizunod, need läksid aastaga, 3a vanad Asicsit on siiani täiesti ok seisus. Eks mõne aasta pärast oskab Adidaste vastupidavust ka kommenteerida
    jooksutossud muidu... mingi 500-1k km mõeldud keskeltläbi, et... see aastates mõõtmine ei ole kõige mõistlikum. Mul Mizunod ka 10 aastat pidanud juba vastu, lihtsalt jalga olen pannud oma ... 500km jagu.

    Kommentaar


      Nüüd ma olen solvunud - arvasin, et jutt käib ikka õigetest botastest, kuna nende kulumise puhul on mure mõisteteav.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Etnies.

        Kommentaar


          botas
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Etnies.
            Ma eeldan, et suurus 43? Mul sama.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Märdil ka.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                mismõttes tallinna taksofirmad ütlevad et pole homseks võimalik taksot ette tellida.

                et jumal neid karistaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  mismõttes tallinna taksofirmad ütlevad et pole homseks võimalik taksot ette tellida.

                  et jumal neid karistaks
                  Kõik taksojuhid magavad, kellel on pohmakas peost, kellel raskest tööst.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Kiidaks rehvivahetusega seoses Habiter OÜ-d, kes netis rehviabi.ee all. Mehed hüppavad alati kohe rõõmuga asja kallale ja teevad vähem, kui poole tunniga asja ära. Täna läks isegi mingi 20 minutit ainult vist. Samal ajal Kummimees saadab valesti tasakaalustatud rehviga välja, Vianoris lõhutakse sirge molliga ventiil ära ja ei öelda mitte midagi ning Oscarrehvid ei taha, et sa üldse neid segad ja ütleb, et peaksid kahekordset hinda küsima, sest "selle autoga läheb alati liiga palju aega".
                    Krt, ära sõnusin - olin jälle nõme klient, oma nõmeda autoga.

                    Kohe esimese ratta alt võtmise käigus tekkis probleem, kui püstol pandi (välimuse järgi) rookie'ile kätte ja turvapoldi võti tehti kasutuskõlbmatuks. Õnneks oli mul tagavara olemas ja sai ikkagi vahetusega alustatud. Selle käigus kommenteeris bossiks kutsutud mees ratta küljes olnud tasakaale - et täiesti kohutav töö vms. Küsis siis minu käest, et kus vahetuses varem käinud olen - ütlesin et nende juures. Ei tahtnud mind uskuda: "Meie sellist tööd küll ei tee."

                    Laiutasin käsi, et aga nii ikkagi on. Vastati, et kohe kindlasti mitte, ehk et mind siis põhimõtteliselt süüdistati valetamises. Äkki mõne teise töö käigus tõesti keegi teine on oma versiooni nendest tasakaaludest teinud, aga ei tea miks peaks seda tegema ja arvete järgi oli autol viimane tasakaalustamine mullu oktoobri alguses, enne kui talvekad sai alla pandud.

                    Aga noh - on nagu on. Suurt draamat sellest ei teinud. Sai töö ära tehtud, maksin arve ja olin valmis ära sõitma, kui tuli halb üllatus - ekraanil ees "stop" ja error näitab, et rehv katki. Rehviga ise tegelikult lood korras, aga rehviandur eemaldati. Nüüd siis neljast ainult üks alles. Olin veidi nõutu, kuna töökotta sai sõidetud ilma selle errorita ja eks sellega saab hiljem tegeleda.

                    Jõudsin vähem, kui 100 meetrit sõita, kui kuulsin, et ühe rattaga pole asjad päris nii nagu olema peaks - tasakaal arvatavasti valesti - ja pöörasin tagasi. Pidin siis seal veel ootama, enne kui keegi suvatses asja korrigeerima tulla. Tasakaaludest kõiketeadev boss käis selle käigus ka auto ümber tiiru ära ja ütles mokaotsast "mnjah, prantslase eripära".

                    Sai korrigeerimine tehtud ja siis viisin veel jutu sellele errori peale, et kas see on normaalne, et tulen töökotta ilma selleta ja ära peab koos sellega minema. Vahetusmees seletas, et noh, mis teha, soolad söövad neid andureid ja mine pane uued. Läks kutsus siis veel bossi tagasi, kellelt küsisin sama asja ning keset dialoogi, millega oleks võinud jõuda mingisuguse kompromissini (mingi soodukas järgmiseks vahetuseks? vabandus kasvõigi?), jalutab mees lihtsalt minema ja ütleb "anna tarbijakaitsesse".

                    Vahetuse lõpptulemus siis - üks katkine poldi võti, üks katkine rehviandur, raisatud aeg (pidin veel naisele vastu minema) ja tunne, et oled ikka üks igavene nuhtlus oma lollaka autoga. Kao minema ning ära tagasi tule. Õnneks pärast mõningat sõitmist ja paari süüte sisse-välja lülitamist kadus error ära.

                    Aga eks ma siis lähengi tõesti uude kohta jälle oma 3000 euroga (35 aastat peaks kindlasti veel välja venitama, vahetus aastas 2 x 45). Naljakalt kergelt muidugi loobuvad erinevad ettevõtted sellisest garanteeritud summast.

                    Kommentaar


                      selle jutuga tuli meelde kuidas mul unustati vasak esiratas kinni keerata. krt ma isegi ei mäleta enam, mida mul seal remonditi, mingi 9a tagasi oli. igastahes tulin just töökojast ja sõidan mööda pärnu mnt'd kuskil kalevi politseijaoskonna juures suunaga linnast välja, kuulen mingit raginat, vaatan kõrvale ja polte lendab igas suunas ja kohe pani ka ratas täiega alt minema otse mööda teed edasi ja ma siis keset teed kohe sellele täiega järgi jooksma

                      Kommentaar


                        pärast remonti ja rehvivahetust sõitsin minema töökojast ja algas korralik mürin, sõitsin tagasi, kutid uurisid, et ahaa käigukast pagan tuksis. sõitsin siis teise kohta ja seal öeldi, et rehv on kehvasti kinnitatud

                        Kommentaar


                          https://www.err.ee/948689/coop-seadi...val-seisukohal

                          Well fucking played. Kõikide konkurentide eest näpsatud kliendid hakkavad nüüd kuskile laagrisse või lasnamäele reisima, sest teie oma brändi 4 toidukest, mida kunagi saadaval pole, on kesklinnast ainult 10km. Geniuses at work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            https://www.err.ee/948689/coop-seadi...val-seisukohal

                            Well fucking played. Kõikide konkurentide eest näpsatud kliendid hakkavad nüüd kuskile laagrisse või lasnamäele reisima, sest teie oma brändi 4 toidukest, mida kunagi saadaval pole, on kesklinnast ainult 10km. Geniuses at work.
                            Mulle meeldib, kuidas nitpickiti välja erinevate riikide Co-Opide miinimumtellimused ja kojuveohind. Ilusti valiti just need kõige kallimad ka välja. Esiteks pole muidugi meie Co-Opil mingit seost teiste Euroopa Co-Opidega, peale selle, et kasutatakse sama brändi. Teiseks näiteks UKs on neil kojuveo miinimumtellimus 15£ ja kojuvedu on tasuta.

                            Kommentaar


                              ausalt öeldes... ise e-selveri kasutajana ma küll nagu ei näe probleemi kojutarne eest lisaks maksta kui peaks seda tegema. ikka maksimaalselt mugav teenus ning iga pühap pmst ühe hiireklõpsuga järgmise nädala kraam kodus olemas. Teenus nagu iga teinegi.

                              Kommentaar


                                Oleme siiski ausad, selveri värske kraami lett on kehva (juur- ja puuviljad), kui transatakse ka neid, siis seda enam

                                Kommentaar

                                Working...
                                X