320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    [---] terve nädala kraami ette osta ei soovi. Mõistan, miks osad nii teevad, aga piimatooteid, liha, puuvilja, leiba-saia ei osta ju nädalaks ette?
    miks mitte? kuni nädala säilib kõik kenasti (v.a kala).

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ma käin poes kas teel töölt koju või siis pärast enda või lapse trenni. Spetsiaalselt poe pärast lähen välja vbl pühapäeva õhtul, kui tahan niisama jalutada, aga seda juhtub haruharva.
      aga mine peale tööd või peale lapsega trenni otse koju, jõuad nii varem kohale ning telli selleks ajaks e-selver

      Kommentaar


        Mõni neist kettidest kavatseb teenusepunkte laiendada ka? Ikka veel ainult Harjumaa ning Pärnu ümbrus kaetud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Teie valitud aadressile me veel kaupa ei toimeta
          Sellepärast nad neid va kappe treivadki.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Sellepärast nad neid va kappe treivadki.
            Tartusse pole ükski kojuvedaja oma teenust laiendanud ja polevat seda plaani ka lähitulevikus. Stok saab rahulikult poes edasi käia ja ei pea muretsema kust ta 2h leiab, et toitu oodata.

            Kommentaar


              Eri Klas - "Gloriasse tulles peab olema kas väga hea maitse või paks rahakott - aga parem on kui mõlemad

              Ma käisin paar aastat tagasi seal jõulude ajal ja pakuti ikka erilist sitta. Välgumihkli-gaasi maitsega keedukana oli neist parim.

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Eri Klas - "Gloriasse tulles peab olema kas väga hea maitse või paks rahakott - aga parem on kui mõlemad

                Ma käisin paar aastat tagasi seal jõulude ajal ja pakuti ikka erilist sitta. Välgumihkli-gaasi maitsega keedukana oli neist parim.
                Camoon, kui õppides praegu kokaks ning keegi Gloriasse ei soovitata isegi 3. kursuse õpilasel praktikale minna, siis on seal midagi mäda.

                Kommentaar


                  Sest seal on mingi gazillion aastat üks menüü. Ehk siis midagi uut ja rabavat ei pakuta.

                  Böff on neil väga väärt.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Netipood Reset. Tellisin ühe toote järelmaksuga, sain kinnituse, et kaup on tellitud jne, aga kaupa juures oli märge, et tarneaega tuleb eraldi selle toote puhul küsida. Saatsin siis kirja, et millal jõuab ja mitu päeva hiljem tuli vastus, et see kaup on ladudest ja partnerite ladudest hoopis otsa saanud. Et sorry, aga ehk tahate teist toodet, uuemat, ja arve vahe saate siis ise kinni maksta. Ok, ütlen, et võtan selle. Järgmine hommik tuleb kiri, et kahjuks sai ka see mudel laost otsa, väga kahju. Ja pakuvad juba üldse kolmandat ja mingi teise firma toodet. Ajuvaba.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
                      Netipood Reset. Tellisin ühe toote järelmaksuga, sain kinnituse, et kaup on tellitud jne, aga kaupa juures oli märge, et tarneaega tuleb eraldi selle toote puhul küsida. Saatsin siis kirja, et millal jõuab ja mitu päeva hiljem tuli vastus, et see kaup on ladudest ja partnerite ladudest hoopis otsa saanud. Et sorry, aga ehk tahate teist toodet, uuemat, ja arve vahe saate siis ise kinni maksta. Ok, ütlen, et võtan selle. Järgmine hommik tuleb kiri, et kahjuks sai ka see mudel laost otsa, väga kahju. Ja pakuvad juba üldse kolmandat ja mingi teise firma toodet. Ajuvaba.
                      Meenub, kuidas paar aastat tagasi sai uusi jooksujalatseid ostetud. 1a poega olid varem head kogemused olnud ja valisin siis sealt midagi välja. Tellisin kuhugi automaati, seega oli üllatus suur, kui saabus meil, et kaup on kohale jõudnud ja tulge kontorisse järgi. Selgitasin siis üle, et tellisin jalatsid automaati ja tahaks need ikkagi sedamoodi kätte saada. Vastati, et täpsustatakse üle. Järgmises meilis öeldi järsku, et kaup on hoopis otsas, valige midagi muud samast hinnaklassist. Sai siis nii tehtud, aga seejärel selgus, et see mudel on ka kõik väljamüüdud juba, valige midagi muud. Selle peale palusin raha tagastada ja võtsin jalatsid ühest teisest kohast. Päris huvitav oleks muidugi olnud, kui olekski läinud kontorisse järgi kaubale, mida pole olemas.

                      Kommentaar


                        Iiri kohvi ostmisel küsiti, kas tahan vahukoort. Ei, viskit ka mitte.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Iiri kohvi ostmisel küsiti, kas tahan vahukoort. Ei, viskit ka mitte.
                          Äkki oleks proper twelve pakutud conor mcgregori pildiga ja puha. Ära ütle kunagi kiirustatult ei.

                          Kommentaar


                            Äkki, äkki. Estonia powered by Facebook juba siis kohe? Ehitage parem selle raha eest laadimispunkte, sest autotootjad on sundviskes.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Hea teema kolmandale lehele vajunud... aga olgu, Nõlvaku Perearstikeskus.

                              Mu teine pool kukkus rattaga reedel, põlv veel ka täna paistes ning kõndimine (sh tööl käimine) on vahepeal pigem piinarikkamaks läinud. Helistab sinna, umbes kolmandal korral võtab telefonitädi keskmisest kurjema häälega vastu, kostub umbes neli järjest valjenevat hallood, millele ka vastatakse aga üldiselt justkui pole midagi kuulda (võib-olla mingi leviprobleem). Pannakse telefon ära ning tagasi helistades pannakse ootemuusika peale umbes teist kutset käima (vastu muidugi ei võeta), sama kordub ka mõned tunnid hiljem. Helistab siis minu telefoniga, võetakse üsna kiirelt vastu, räägib oma loo ära. Pakutakse aega neljapäevaks aga jutuga sinise leheni jõudes soovitatakse EMOsse minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Hea teema kolmandale lehele vajunud... aga olgu, Nõlvaku Perearstikeskus.

                                Mu teine pool kukkus rattaga reedel, põlv veel ka täna paistes ning kõndimine (sh tööl käimine) on vahepeal pigem piinarikkamaks läinud. Helistab sinna, umbes kolmandal korral võtab telefonitädi keskmisest kurjema häälega vastu, kostub umbes neli järjest valjenevat hallood, millele ka vastatakse aga üldiselt justkui pole midagi kuulda (võib-olla mingi leviprobleem). Pannakse telefon ära ning tagasi helistades pannakse ootemuusika peale umbes teist kutset käima (vastu muidugi ei võeta), sama kordub ka mõned tunnid hiljem. Helistab siis minu telefoniga, võetakse üsna kiirelt vastu, räägib oma loo ära. Pakutakse aega neljapäevaks aga jutuga sinise leheni jõudes soovitatakse EMOsse minna.
                                Miks kohe või vähemalt laupäeval EMO-sse ei mindud?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X