320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
    "
    Jokeri väravavaht juba istub maas, kui löök ei ole veel tehtud.Ära karda, kõik saab korda" mida vittu???????
    Ok. Järmisele nende mängule võtame videokaamerat))) Või mul on parem pakkumine. Tehke seda videot ise. Pärast andke vaadata kõigile (youtube.com näiteks)
    I am VIP- it means step aside motherfucker

    Kommentaar


      miks vinguda, kodanik ju kirjutab postitusse, et eesti keel ei ole emakeel, siit ka ilmselt kummaline sõnastus.

      Kommentaar


        Algselt postitas dreyd Vaata postitust
        ma arvan, et vast isegi kraadivõrra kangemad kui näituseks Tondi, Mainor või Kalju.
        Just Mainori mängija/poolehoidjaga tegu ongi. Mainor nimelt oli seda A&A - Joker mängu pea terves koosseisus vaatamas. A&A - Mainor mäng iseenesest oleks tõeline maiuspala (eriti kui seda mängida korralikus suures saalis, mitte selles Tehnikakõrgkooli võimlas). Aga selle peale võin ma küll kogu oma maise vara mängu panna, et 30-0 tulemust selles mängus kohe kindlasti ei tule - ei ühele ega teisele poole.

        Kommentaar


          Algselt postitas VIP777 Vaata postitust
          Näita mulle, kus jama on kirjutatud minu tekstis.

          Sa vist ei taipa jalgpallist midagi. Või sa ei ole näinud kuidas korrektselt saalijalgpalli mängitakse. (Vb, meil ei ole niisugust meeskonda).

          Kas kriitika on ebaseaduslik?

          Loomulikult iga meeskond võib hästi mängida ja vastupidi. Aga mina kirjutasin just mängust Kinnisvara-Joker, mida me oleme näinud.

          Küsimusi?!
          Üks küsimus tekkis kohe.
          Kui sa kukkusid eks...Kas sul oli väga valus?
          Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

          Kommentaar


            Algselt postitas pink kõigub Vaata postitust
            Üks küsimus tekkis kohe.
            Kui sa kukkusid eks...Kas sul oli väga valus?
            Sa oled väga vihane ?)) Lihtsalt tahtsin oma (meie) arvamus kirjutada siin foorumis. Või ma ei tohi seda teha ?
            I am VIP- it means step aside motherfucker

            Kommentaar


              Algselt postitas VIP777 Vaata postitust
              Näita mulle, kus jama on kirjutatud minu tekstis.

              Sa vist ei taipa jalgpallist midagi. Või sa ei ole näinud kuidas korrektselt saalijalgpalli mängitakse. (Vb, meil ei ole niisugust meeskonda).

              Kas kriitika on ebaseaduslik?

              Loomulikult iga meeskond võib hästi mängida ja vastupidi. Aga mina kirjutasin just mängust Kinnisvara-Joker, mida me oleme näinud.

              Küsimusi?!
              nojah kui aus olla on fj jokeri üks parimaid väravavahte keda näinud olen esiliigas. kinnisvaraga mängus sai saatuslikuks see et plats oli liiga väike ja meeste vahelt tulevatele pallidele on väga rakse reageerida. aga kui keegi on näinud aseriga ja näiteks dünamoga siis ei ole teil vv kohta yhtegi halba sõna. teadmiseks siis ka vv mängib u16 koondises ja mängib eriloaga saali liigas. nagu ma aru olen saanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas killers678 Vaata postitust
                nojah kui aus olla on fj jokeri üks parimaid väravavahte keda näinud olen esiliigas. kinnisvaraga mängus sai saatuslikuks see et plats oli liiga väike ja meeste vahelt tulevatele pallidele on väga rakse reageerida. aga kui keegi on näinud aseriga ja näiteks dünamoga siis ei ole teil vv kohta yhtegi halba sõna. teadmiseks siis ka vv mängib u16 koondises ja mängib eriloaga saali liigas. nagu ma aru olen saanud.

                Ja saab kahe nädala pärast alles 15 aastaseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas schmeichel Vaata postitust
                  Ja saab kahe nädala pärast alles 15 aastaseks.
                  novot. ja üleüldse on Joker väga-väga noor sats. niiet kui enne lahmima tulete, uurige meeskonna tausta.
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    no mida te jurate? inmene käis mängu vaatamas ja kirjutas, mida ta nägi ja mis ta arvas sellest mängust.
                    see, et väravaht on 15 ja meeskond on noor on väga tore, aga vaevalt, et see tema seisukohta nüüd muudab. ja kui keegi oma arvamust avaldab, ei tähenda, et kohe lahmitakse.
                    ma pole ise ühtegi a&a mängu vaatama jõudnud, kuid tean sealt väga paljusid mängijaid ning kindlasti peab nende mängus midagi olema, et sellised skoorid ka võõrsil neil tulevad, mitte ainult oma saalis.
                    ja väga kahju on, et me ilmselt nendega kahjuks üleminekumänge mängida ei saa
                    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                    Kommentaar


                      juba loobute? siin veel ikka lahtisi otsi veel päris palju, arvatavasti selle nädala voor võib paljuski selgust tuua või siis hiljemalt on eelviimane voor see, kus tõenäoliselt selgub meie liiga võitja. Aga elame näeme

                      Kommentaar


                        nu mainor peaks kaks korda komistama... aga veits kahtlane. püsivus võiks üllatada muidugi. ja no ise peame kindlasti võitma kõik
                        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                        Kommentaar


                          õigus küll Mainoril on ikka jah väga head shansud asi kinni panna. Neil viimased voorud kindlasti kergemad mängud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                            nu mainor peaks kaks korda komistama... aga veits kahtlane. püsivus võiks üllatada muidugi. ja no ise peame kindlasti võitma kõik
                            Noh kui kogu hooaeg on head mängu näidatud siis pole tegemist ju üllatusega?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gaius Vaata postitust
                              Noh kui kogu hooaeg on head mängu näidatud siis pole tegemist ju üllatusega?
                              kalju mängude põhjal ütleksin, et esimeses mängus oli meil õnne mainori vastu ja võitsime. teine mäng panid nad oma paremuse maksma ja võtsid oma. kohila sai õnnega pooleks meilt viigi. tõsi omavahelises mängus olete jah neid võitnud ma vaatan...
                              minu jaoks oleks ka üllatus kui uuesti võidaksite neid sest nad näitasid vähemalt meie vastu paremat mängu kui esimeses voorus.
                              Nõmme BSC OlyBet
                              www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                              www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                              MIND Media Live Streaming services
                              www.mind.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
                                no mida te jurate? inmene käis mängu vaatamas ja kirjutas, mida ta nägi ja mis ta arvas sellest mängust.
                                see, et väravaht on 15 ja meeskond on noor on väga tore, aga vaevalt, et see tema seisukohta nüüd muudab. ja kui keegi oma arvamust avaldab, ei tähenda, et kohe lahmitakse.
                                ma pole ise ühtegi a&a mängu vaatama jõudnud, kuid tean sealt väga paljusid mängijaid ning kindlasti peab nende mängus midagi olema, et sellised skoorid ka võõrsil neil tulevad, mitte ainult oma saalis.
                                ja väga kahju on, et me ilmselt nendega kahjuks üleminekumänge mängida ei saa
                                Õige,arvamust tuleb avaldada! Ma mögisen ka natuke,subjektiivselt muidugi.Esiteks,A&A on kindlasti hea võistkond.Kuigi meil(Spartal) tuli nendega mäng väga hästi välja,võtsid nad siiski veenva võidu.(olid ka algul kaotusseisus)Nende treener Olumets kiitis meid väga(tänks talle ) ja ütles,et sellise mänguga sõidaksite Kaljust,Jokerist ja Aserist üle.Aserist ja Jokerist pole sõitnud,hoopis kaotanud.Kalju on teises grupis, oleme tahtnud küll sõprusmängu teha(siiani pole õnnestunud,aga küll teeme).Kohilaga vahetult enne liiga algust mängisime ja õnnestus võrdse mängu puhul napilt võita,aga see eriti midagi ei näita,oli meie plats ja polnud kohtunikku ja pikem mänguaeg jne.
                                Kokkuvõtteks leian,et teine grupp on stabiilsem ja ühtlaselt tugev,meil on aga ladvik päris hea klassiga,valmis juba praegu meistriliigas mõnda satsi küpsetama.Aga see on vaid minu arvamus.
                                Edu kõigile!
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X