320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
    ise oled põhi lõuna tsoonist ja hoiad teisel tsoonil pöialt?
    jap, kuna mul seal mitu head sõpra mängib, siis olen ikka nende poolt
    http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

    Kommentaar


      Algselt postitas VIP777 Vaata postitust
      TÄNAME!

      Сосали,сосёте и будете сосать! (c) FC MAINOR
      tra maailmameister tuli välja. vandid pole elusees osanud võita ega kaotada
      Nõmme BSC OlyBet
      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

      MIND Media Live Streaming services
      www.mind.ee

      Kommentaar


        Ma Ma Juba Pinksalt Ootan Härra Vipp777 Kommentaare
        i don t like u u don t like me

        Kommentaar


          Algselt postitas don Vaata postitust
          tra maailmameister tuli välja. vandid pole elusees osanud võita ega kaotada


          Miks nii ägestunud suhtumine kohe? See, et te oma atleetidega ei võitnud ei tähenda kohe et nüüd ropendama peaks ju. Esimese mängu Mainoriga võitsite ju tegelikult kobinaga. Ülejäänutes mängudes ei näidanud te nii kindlat mängu nagu nt Mainor või samuti ka Püsivus.
          Püsivus mängib samuti paremini kui teie! Aga eks teil on võimalus mind oma mütsi sööma panna järgmises mängus.
          Ainuke tubli jalgpallur (mitte jooksja/atleet) teie tiimis on Artjom.

          Ei ole mingit viha ega vaenu kellegi vastu, aga niisama ärplemist ei viitsi ka kahe silma vahele jätta.

          btw, püsivus on hea tiim.Nr 3 mängija on hea! aga liiga ülbe ja teesklev.

          Kommentaar


            alteedid ja jooksjad tänan komplimentide eest.

            hea oli sinu arvamust lugeda, hea tuju tuli kohe . ega ei väidagi, et meie mäng stabiilne oleks, kuna kaks mängu oleme kaotanud ja ühe viiki mänginud. samas pole see mäng siis ju kellegil stabiilne, kui ainult võite arvestada. kõik on komistanud.
            aga püsivusega tuleb kindlasti huvitav mäng. eriti huvitav oleks veel siis tulnud, kui nad oleks täna mainorit võitnud ja viimasest voorust oleks olenenud, kes tuleb tsooni võitjaks.
            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

            Kommentaar


              Algselt postitas art Vaata postitust

              Miks nii ägestunud suhtumine kohe? See, et te oma atleetidega ei võitnud ei tähenda kohe et nüüd ropendama peaks ju. Esimese mängu Mainoriga võitsite ju tegelikult kobinaga. Ülejäänutes mängudes ei näidanud te nii kindlat mängu nagu nt Mainor või samuti ka Püsivus.
              Püsivus mängib samuti paremini kui teie! Aga eks teil on võimalus mind oma mütsi sööma panna järgmises mängus.
              Ainuke tubli jalgpallur (mitte jooksja/atleet) teie tiimis on Artjom.

              Ei ole mingit viha ega vaenu kellegi vastu, aga niisama ärplemist ei viitsi ka kahe silma vahele jätta.

              btw, püsivus on hea tiim.Nr 3 mängija on hea! aga liiga ülbe ja teesklev.
              mis kuradi teesklev see nr.3 on krt ta lööb hästi minnakse teda lihtsalt veaga maha võtma... aga egas ta siis võlgu pea jääma... olen ise ta vastu mänginud ebameeldiv on aga ka koos olen mänginud ja siis siis on jälle meeldiv niiet.. sa oled lihtsalt kade et sul sellist head mängijat pole..

              aga nii palju ka et mainori ja püsivuse mängus oli kohtunik suur tegur mainori võidus!!!!! HÄBI!!!



              vene sats ...vene kohtunik... vene võit ... mida asja???

              Kommentaar


                Algselt postitas art Vaata postitust

                Miks nii ägestunud suhtumine kohe? See, et te oma atleetidega ei võitnud ei tähenda kohe et nüüd ropendama peaks ju. Esimese mängu Mainoriga võitsite ju tegelikult kobinaga. Ülejäänutes mängudes ei näidanud te nii kindlat mängu nagu nt Mainor või samuti ka Püsivus.
                Püsivus mängib samuti paremini kui teie! Aga eks teil on võimalus mind oma mütsi sööma panna järgmises mängus.
                Ainuke tubli jalgpallur (mitte jooksja/atleet) teie tiimis on Artjom.

                Ei ole mingit viha ega vaenu kellegi vastu, aga niisama ärplemist ei viitsi ka kahe silma vahele jätta.

                btw, püsivus on hea tiim.Nr 3 mängija on hea! aga liiga ülbe ja teesklev.
                ma saan aru, et sa oled veel piisavalt noor, et sellest venekeelsest lausest mitte aru saada. teinekord lase mõnel vanemal sõbral ära tõlkida ja küsi ka seda, mida se kõnekäänd tähendab.
                ja kui ma nüüd eksin ja sa siiski oskad vene keelt ja saad aru ka mida see tähendab ja sinu jaoks on lihtsalt ok kui mingi vene tont siin ülbitseb siis ole vait. mind ausalt öeldes häiris küll jah selline ülbitsemine.

                me ei näidanud kindlat mängu muidugi, muidu oleksime me ju võitnud kõik mängud. aga kas mainor siis näitas kindlat mängu kui ta kaotas esimese ringis nii meile kui ka kohilale? meie vastu esimeses mängus lagunesid nad ikka täielikult ma ütleks pigem! kas kohila näitas kindlat mängu kui neil on samuti 2 kaotust ja viimasel sekundil saadud viik meie vastu?

                mul ei ole ka mingi viha ega vaenu kellegi ja mainori satsi vastu ka aga see kui nii siin ülbitseda siis viskab ikka veits üle küll!
                Nõmme BSC OlyBet
                www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
                www.youtube.com/c/NõmmeBSC

                MIND Media Live Streaming services
                www.mind.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas ralf85 Vaata postitust
                  mis kuradi teesklev see nr.3 on krt ta lööb hästi minnakse teda lihtsalt veaga maha võtma... aga egas ta siis võlgu pea jääma... olen ise ta vastu mänginud ebameeldiv on aga ka koos olen mänginud ja siis siis on jälle meeldiv niiet.. sa oled lihtsalt kade et sul sellist head mängijat pole..

                  aga nii palju ka et mainori ja püsivuse mängus oli kohtunik suur tegur mainori võidus!!!!! HÄBI!!!

                  vene sats ...vene kohtunik... vene võit ... mida asja???
                  Ma olen kade, et mul sellist mängijat pole?

                  Tuleta meelde Püsivuse ja Mainori esimest mängu ning siis tule kohtunikust rääkima. Või sa ei näinud esimest mängu? Ei ole mõtet süüdlasi otsida, kui väravatevahe oli + 7.

                  Algselt postitas don Vaata postitust
                  mul ei ole ka mingi viha ega vaenu kellegi ja mainori satsi vastu ka aga see kui nii siin ülbitseda siis viskab ikka veits üle küll!
                  Ülbitsemise suhtes nõustun sinuga. Vene keelega mul probleeme samuti pole .

                  Kommentaar


                    [quote=art;993329]

                    Tuleta meelde Püsivuse ja Mainori esimest mängu ning siis tule kohtunikust rääkima. Või sa ei näinud esimest mängu? quote]

                    Ega sa ei taha öelda et sul oli mingeid pretensioone ühele pädevamatest-hr.Tutk`i tegevuse kohta

                    Kommentaar


                      Kiili - Saku 1:2 (1:0).

                      Kiilil super väravavaht, tegi krdi palju tõrjeid....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Qips Vaata postitust
                        Kiili - Saku 1:2 (1:0).

                        Kiilil super väravavaht, tegi krdi palju tõrjeid....
                        Selle aasta miinimum skoor?

                        Kommentaar


                          Skoor on tõesti metsik

                          Kommentaar


                            Tglt vääriks liiga võitu piraaj aenda 1punktiga mille nad meilt said kuidagi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yimanya
                              järgmine loto kes arvab et ta on maailmameister!
                              ei kun am ataipasin et saalijalgpall pole minu ala
                              Aga jah ma niisama tögan

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                                Skoor on tõesti metsik
                                tundus endalegi ulmena aga nagu juba eelpool mainisin, siis kiili päästis suurest "surmast" väravavaht, kes võttis ka ühe pendla ära...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X