320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta parim puurivaht on Oliver Kahn!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    see kui mcnamara bodo illgnerit superväravahina ei mäleta, ei tähenda, et maailm seda ei mäleta.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Kebab

      see kui mcnamara bodo illgnerit superväravahina ei mäleta, ei tähenda, et maailm seda ei mäleta.
      jumala tõsi, kebab. aga millegipärast illgner ei jätnud nii eredat mälestust, kui näiteks toni schumacher...sorry. schumacheri aegadel olin mõnikord vaid tema pärast saksamaa poolt.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        kle aramis, äkki räägid, miks illgner saksa vutiliiduga tülli läks?
        ja seoses sellega...köpke oli mu esimene tõeline iidol...vaatasin ja soovisin ka kunagi seda saksa sinist vv särki selga tõmmata, juuksed üle pea kammida jne Tema pärast hakkaski mind Saksamaa meeskond huvitama..mnjaa..oli ikka head ajad Keegi oskab öelda, kas ta hetkel mõnes klubis tegev on? Eelmine aasta oli vist veel kusagil Prantsusmaal...

        Kommentaar


          #19
          Köpke lõpetas mullu suvel oma mängijakarjääri , tegi isegi näidismängu Andis Dream Team vs 1. FC Nürnberg. Kevadel räägiti ka miskit, et ta peaks Nürnbergi juhtkonna juures mingiks nõunikuks saama, kuid pean tunnistama, et olen sellealase info silmist-kõrvust mööda lasknud.
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Fantoom

            + veel 1 asi. Mäletate, kui Bundesligas Bayern sügisel teisi skooridega a la 4-0 ja 5-0 materdas. Nii et ka teisest hooajapoolest midagi positiivset. Imestan kusjuures, et siin pole sellist tavapärast juttu a la "Kahn=ahvinägu", delfis leidus sellist küllaga.
            Mulle tuli yks hea s6ber meelde, kes ytleb, et Pat Ewing on maailma k6ige ahvim inimene ja Oliver Kahn on maailma k6ige kollim inimene. Ja mul ei l2he meelest, kui ANdy Cole talle p6lvega p2he laksu andis - Kahn kukkus pikali (vist kaotas teadvuse), t6usis m6ne aja p2rast pysti ja m2ngis hea m2ngu. See selleks, tegelikult Kahn enam kui v22ris seda tiitlit, arvan mina, Bayerni vihkaja.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Aasta parim puurivaht on Oliver Kahn!\'

              Ma ei ytlex nyyd et Kahn nii ea oli pigem siis Buffon

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Aasta parim puurivaht on Oliver Kahn!\'

                no türa on vaja ikkka välja kangutada mingeid igivanu teemasid mille olemasoleust enam keegi teadlik polnud??

                mööblimajja tagasi..

                Kommentaar

                Working...
                X