320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BL fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Englische Woche lubab üllatusi, Bayernil ja Dortmundil võib lisaks nädalavahetusele veel ka viimane CL mäng jala sees olla.
    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

    Kommentaar


      Eesti Liiga alustab juba kurat teab mitmendat hooaega. Liituda saab siin: https://fantasy.bundesliga.com/invit...772d6d7c830996
      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

      Kommentaar


        Matchday 8 rank: 2 ja Nagelsmann vahetab Goretzka pingile.

        Edit: Lewa ka välja ja kukkusin neljandaks.

        1. Yannay 161p
        2. 1. FC Schneesturm 159p
        2. GuerreirosZ Fc 159p
        4. FC Arensburg 158p

        p*

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Matchday 8 rank: 2 ja Nagelsmann vahetab Goretzka pingile.

          Edit: Lewa ka välja ja kukkusin neljandaks.

          1. Yannay 161p
          2. 1. FC Schneesturm 159p
          2. GuerreirosZ Fc 159p
          4. FC Arensburg 158p

          p*
          Mul on fantasys koosseis alati autogrammiandjatest koosnev. See Hofmann on üks vinge kuju, Schick ka tore, aga muude meestega on vähe lappes. Richterit ma seekord kahjuks tiimi ei pand

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mul on fantasys koosseis alati autogrammiandjatest koosnev. See Hofmann on üks vinge kuju, Schick ka tore, aga muude meestega on vähe lappes. Richterit ma seekord kahjuks tiimi ei pand
            Hofmann ja Schick on sel hooajal tõesti väärt assetid.
            Mis sinu meeskonna nimi on, kui see saladus pole muidugi (Heavy Polysick?) ?
            Kui sul Wirtzi signatuuri veel pole siis kindlasti küsi see endale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Hofmann ja Schick on sel hooajal tõesti väärt assetid.
              Mis sinu meeskonna nimi on, kui see saladus pole muidugi (Heavy Polysick?) ?
              Kui sul Wirtzi signatuuri veel pole siis kindlasti küsi see endale.
              Jah. Heavy.

              Wirtz on küsitud. Loodan, et Dortmund ka veel vastab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Hofmann ja Schick on sel hooajal tõesti väärt assetid.
                Mis sinu meeskonna nimi on, kui see saladus pole muidugi (Heavy Polysick?) ?
                Kui sul Wirtzi signatuuri veel pole siis kindlasti küsi see endale.
                See on muidugi veits kurb, et ainult 12 mängijat Eesti liigas ja ma olen ofkoors viimane

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on muidugi veits kurb, et ainult 12 mängijat Eesti liigas ja ma olen ofkoors viimane
                  Mart Helme pole ka see hooaeg veel kordagi jõudnud oma meeskonda kontrollida!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See on muidugi veits kurb, et ainult 12 mängijat Eesti liigas ja ma olen ofkoors viimane
                    Vahed pole suured, Nõmme Kalju FC (8.) ja/või FC2DANS (6.) on veel täitsa püütavad. Ise olin voor/kaks tagasi esikohast sotiga maas aga nüüd hingan juba kuklasse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Vahed pole suured, Nõmme Kalju FC (8.) ja/või FC2DANS (6.) on veel täitsa püütavad. Ise olin voor/kaks tagasi esikohast sotiga maas aga nüüd hingan juba kuklasse.
                      Nojaa, aga mul pole Bayerni mängijaid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nojaa, aga mul pole Bayerni mängijaid
                        Sel hooajal, suuresti tänu Nagelsmanni taktikale pole nende omamine kohustuslik, sest puntkid jagunevad kaootilisemalt kui muidu. Näiteks rünnak ei sõltu enam nii palju Lewandowskist, kes tänu Choupo-Motingule saab ka vähem minuteid nüüd kirja, Kimmich mängib sügavamal ja mitme mängija puhul on üldse keeruline prognoosida, et kui tihti nad alustavad (Sane, Gnabry, Coman, Musiala, Lucas, Süle, Pavard, Sabitzer ja/või Stanišić) või kellele puhkust antakse. Hea mängija ei pruugi alati olla ka hea fantasy asset või vastupidi - Kimmich tegi suurepärase mängu aga teenis ainult 6-7p, samas kui kevadel oli Sane totaalne kaigas aga sai ikka kirja 15+p, sest tagus julmalt peale. Korralik loterii ja vast Lewa ongi ainukene MUST-have hetkel, kes kõige stabiilsem ja teda mitte omades on oht kõvasti kukkuda, kui ta suurepärase soorituse teeb, sest ta 74% manageridel olemas.

                        Kommentaar


                          Richter on ikka kõva. Ja muidugi võtsin ma ta välja...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Sel hooajal, suuresti tänu Nagelsmanni taktikale pole nende omamine kohustuslik, sest puntkid jagunevad kaootilisemalt kui muidu. Näiteks rünnak ei sõltu enam nii palju Lewandowskist, kes tänu Choupo-Motingule saab ka vähem minuteid nüüd kirja, Kimmich mängib sügavamal ja mitme mängija puhul on üldse keeruline prognoosida, et kui tihti nad alustavad (Sane, Gnabry, Coman, Musiala, Lucas, Süle, Pavard, Sabitzer ja/või Stanišić) või kellele puhkust antakse. Hea mängija ei pruugi alati olla ka hea fantasy asset või vastupidi - Kimmich tegi suurepärase mängu aga teenis ainult 6-7p, samas kui kevadel oli Sane totaalne kaigas aga sai ikka kirja 15+p, sest tagus julmalt peale. Korralik loterii ja vast Lewa ongi ainukene MUST-have hetkel, kes kõige stabiilsem ja teda mitte omades on oht kõvasti kukkuda, kui ta suurepärase soorituse teeb, sest ta 74% manageridel olemas.
                            Ma kogu liigas ainus, kel pole Lewat, aga ma tõusin esikümpsi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma kogu liigas ainus, kel pole Lewat, aga ma tõusin esikümpsi!
                              Vaatasin jah et tegid täitsa korraliku vooru.
                              Liigas kuues koht täitsa püütav veel.

                              Kommentaar


                                Selle hooaja tase on ikka maru kõrge. Retsept!
                                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X