Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 103

Teema: BL fantasy

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Noh panen teile kah oma põhirivistuse muigamiseks.
    Enke- Fernando Meira, Wörns, Tarnat - Frings, Inamoto, Rydlewicz, Sarpei, M. Ndjeng - Kuranyi, Lauth
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matis Vaata postitust
    Noh panen teile kah oma põhirivistuse muigamiseks.
    Enke- Fernando Meira, Wörns, Tarnat - Frings, Inamoto, Rydlewicz, Sarpei, M. Ndjeng - Kuranyi, Lauth
    Noh, esialgu Frings põhis on raiskamine...

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Sarpei-Lauth samuti

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Noh, esialgu Frings põhis on raiskamine...
    Sedand küll. Mul miskipärast tavaliselt õnnestub sellistes mängudes vendi sisse lükkata, kes vigastada saavad. Irw!
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matis Vaata postitust
    Sedand küll. Mul miskipärast tavaliselt õnnestub sellistes mängudes vendi sisse lükkata, kes vigastada saavad. Irw!

Matisele (ja teistele) on abiks kickeri ülevaade neist mängijaist, kes nädalavahetusel kindlasti platsile ei pääse. Eriti peavad ettevaatlikud olema Hertha ja HSV pallitõukajate kubjased.

2. vooru ülesseadmistähtaeg kukub reedel kell 21.30 (Eesti aja järgi).

Neid, kes veel kaasa lüüa tahavad, aga saksa keelt pelgavad, aitab vast järgnev spikker.

1. Registreerimiseks kliki siia.
    2. Lüngad täitmiseks, valik: Vorname (eesnimi), Nachname (perekonnanimi), Strasse/Hausnr (tänav/maja -- see on auhindadeks vajalik), PLZ/Wohnort (postiindeks, asula). Ja klõpsate all nupule "Mitglied werden" ("Astun liikmeks")
    3. Nüüd jääb üle vaid endale Managerspiel Interactive alt lihtsate menüüde abil meeskond palgata ("Jetzt kader auswählen") ning huvi korral mõne liigaga liituda ("Liga beitreten"), nt Eesti Bundesliga või koguni ise mõni liiga rajada ("Liga gründen"). Reeglid leiab eesti keeles selle teema alt.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Managerspiel classicus panin teiseks vooruks ka satsi ja tulemus on legendaarne
    Weidenfeller 0
    Tasci -6
    Magnin -2
    A. Görlitz 0
    Rakitic 4
    Blaszczykowski -6
    Böhme 0
    Rahn -6
    Kioyo -4
    Punkte am 2.Spieltag -20

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ei tea, mis jama on. Jälgisin hoolikalt, et keski vigane ei oleks ja et nad ikka eeldatavasse algkoosseisu kuuluksid aga tasuks ikka vaid 4 punkti

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

2. vooru ideaalmeeskond on selline, maksumus paraku rahakotti lõhkuv 51,5 miljonit eurot.

kicker02.jpg

Eesti Bundesliga kogukond sai ka silmad pähe, platseerume keskmiselt 20,7 punktiga auväärsel 10680. kohal. Siit jääb vaid sammuke tähtede poole.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Täna kell 21.30 kukub kell kolmanda vooru satsi välja nuputamiseks. Puudujaid näeb siit, meeskonna seadistamise lehel on mugav juurdepääs kõigi kohtumiste eelvaadetele (Vorschau) koos tõenäoliste algkoosseisudega.

Eesti Bundesliga kogukond on vahepeal kasvanud kümneliikmelimeseks, ruumi leiab veel.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Nagu näha on mängijate nimekirja taha ilmunud rohelised ja punased "junnid". Ehk siis siis need, kes punased on need on vigased või kaartidega väljas. Äkki saab minu tiim ka nüüd lõpuks mängu käima, eelmise nädala -4 on tõeline häbi asi

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Nagu näha on mängijate nimekirja taha ilmunud rohelised ja punased "junnid". Ehk siis siis need, kes punased on need on vigased või kaartidega väljas. Äkki saab minu tiim ka nüüd lõpuks mängu käima, eelmise nädala -4 on tõeline häbi asi
    On tõesti aeg käima saada, Eesti Bundesliga on õhkõrnadest traditsioonidest truult kinni hoides 12000 kogukonna seas viimaseid.

BuLi tõmbab täna mürtsuga kinni oma üleminekuakna. Mõni meist kaotas sel ajal ka mängijaid, keda on võimalik alles talvepausi ajal välja vahetada. Näituseks Saarlase Lakic läks Raku juurde Almelosse, mina kaotasin aga Santanderi pikkade sõrmede tõttu nelja miljoni euro mehe Smolareki.

Teiste seas manageerivat oma satsi Bernd Schneider, Cacau, Zidan ja Jan Rosenthal. Viimane ei tahtnud kuuldavasti ennast oma meeskonda hankida, sest põlgas hinda liiga kalliks.

Uue vooru koosseisu tähtaeg on nagu ikka reedeti kell 21.30.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Huvitav, kas siis Schneider, Zidan ja Cacau end kaasasid. Viimasel muidugi on jama vigastusega.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Neljanda vooru unelmate koosseisu saaks endale 41,2 miljoni eest palgata. Taas kord teeb imetrikke Duisburgi ründaja Ishiaku - 2,5 miljoni euro mees on kogunud rohkem punkte kui Klose ja jääb vaid Tonile napilt alla -- FCB ründajad on nigeerlasest aga kolm korda kallimad.

kicker4.jpg

Eesti kogukond näitas selles voorus esmakordselt jõudu. Vooru keskmine skoor 25,9 punkti mahtus päevaarvestuses tugevamasse kolmandikku.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

5. vooru unelmate koosseis siis selline. Hind oleks olnud veidi alla 35 miljoni euro.

kicker5.jpg

Eesti Bundesliga kogukonnas tegid seekord tublit skoori need, kes seni pigem tagapool sörkisid. Igati tervitatav.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eesti Bundesliga tegi 11. voorus imesoorituse keskmiselt 23,9 punktiga, mis andis üle 12 000 kogukonna seas 101. koha. Tublima panuse andis Aramis, kelle 44 silma -- eeskätt heas hoos Dejagahi toel -- tähendasid ligi 250 000 mängija hulgas 732. tulemust.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Jubedal kombel oli mul üldse selle mängu mängimine täiesti ära ununenud. Tegin muutuseid ja võin käsi südamel vanduda, et kavatsen veel teile lahingu anda

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Uudiseid niipalju, et 13. vooruga purjetas Aramis uhkelt liidripositsioonile, mängupäeva parim skoor kuulus aga eelkõige Diego meisterlikkuse toel Saarlasele.

Enda tegelased on pärast korralikku algust kuivale jäänud (kõrgeima hinnalipikuga Zidan nühib pinki, põhiskoorijad Sanogo ja Miller haiglavoodit). Egas midagi, varsti algab talvehooaeg, kui kõigil avaneb võimalus oma koosseisu kõpitseda.

Ühtlasi on endiselt võimalik mängu ja 10-liikmelise Eesti Bundesliga seltskonnaga liituda. Juhised leiab teema algusest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Talvevaheaja saabudes avanes ka kickeri-mäned˛eriliiga üleminekuaken, mis sulgub jälle 1. veebruaril kell 21.00. Selles ajavahemikus on võimalik oma meeskonna kallal kõpitseda, mehi müüa-osta nii mitu korda, kui õigeks pead. Ainus piirang - tähtaja kukkudes tohib igal positsioonil (väravavaht-kaitse-poolkaitse-rünnak) olla vaid üks vahetus.

Kickeri lehel on ülevaade mängijaist, nende hindades ja kogutud punktidest. Foorumitest leiab ka vihjeid, keda äkki kevadringiks endale hankida.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Lugesin Hispaania alamfoorumit ja tuli meelde, et tagusime eelmisel hooajal sellist asja. Teeme siis sel hooajal uuesti Meeskonda on igatahes võimalik praegu ehitama hakata.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kurat, ma siis eelmine aasta olin tubli - omast arust ma ei osalenudki eriti pikalt

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud