320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

BL fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mina lähen uuele hooajale vastu sellise algkoosseisuga:

    Rost - Benjamin, Kovac, Tasci, Fathi - Munteanu, Diego, Ramelow, Yankov - Valdez, Lavric

    Kommentaar


      #17
      Tegin ka satsi.
      Lisan, et mul on üks mees sarnane algkooseisus võrreldes Saarlase omaga.

      Kommentaar


        #18
        mina kah siis :P
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #19
          Kobiashviliga panin küll täkkesse täna :P
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #20
            Kicker avaldas õigeaegselt esmaspäeva keskpäeval 1. vooru hinded. Eelkõige Bayerni, Duisburgi ja HSV mängijate toel oli võimalik saavutada kuni 154 punkti. Parim klubiomanik paarisaja tuhande hulgas murdis napilt saja punkti piiri. Lähemalt loe siit.

            Eesti Bundesliga esines pigem keskpäraselt, silmapaistvat tulemust ei näidanud ükski kaheksast klubist. Üldarvestusega tohiksime alles tuleval nädalal liituda, sest neli meeskonda liitus liigaga alles pärast 1. vooru satsi ülesseadmistähtaja kukkumist.

            Meeskonna omanike nimedele klõpsates tohiks avaneda aken liigakaaslaste koosseisudega. Ehk annab see inspiratsiooni neile, kes mänguga ja Eesti communityga liituda soovivad.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #21
              Noh panen teile kah oma põhirivistuse muigamiseks.
              Enke- Fernando Meira, Wörns, Tarnat - Frings, Inamoto, Rydlewicz, Sarpei, M. Ndjeng - Kuranyi, Lauth
              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Matis Vaata postitust
                Noh panen teile kah oma põhirivistuse muigamiseks.
                Enke- Fernando Meira, Wörns, Tarnat - Frings, Inamoto, Rydlewicz, Sarpei, M. Ndjeng - Kuranyi, Lauth
                Noh, esialgu Frings põhis on raiskamine...

                Kommentaar


                  #23
                  Sarpei-Lauth samuti

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Noh, esialgu Frings põhis on raiskamine...
                    Sedand küll. Mul miskipärast tavaliselt õnnestub sellistes mängudes vendi sisse lükkata, kes vigastada saavad. Irw!
                    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Matis Vaata postitust
                      Sedand küll. Mul miskipärast tavaliselt õnnestub sellistes mängudes vendi sisse lükkata, kes vigastada saavad. Irw!

                      Matisele (ja teistele) on abiks kickeri ülevaade neist mängijaist, kes nädalavahetusel kindlasti platsile ei pääse. Eriti peavad ettevaatlikud olema Hertha ja HSV pallitõukajate kubjased.

                      2. vooru ülesseadmistähtaeg kukub reedel kell 21.30 (Eesti aja järgi).

                      Neid, kes veel kaasa lüüa tahavad, aga saksa keelt pelgavad, aitab vast järgnev spikker.

                      1. Registreerimiseks kliki siia.
                      2. Lüngad täitmiseks, valik: Vorname (eesnimi), Nachname (perekonnanimi), Strasse/Hausnr (tänav/maja -- see on auhindadeks vajalik), PLZ/Wohnort (postiindeks, asula). Ja klõpsate all nupule "Mitglied werden" ("Astun liikmeks")
                      3. Nüüd jääb üle vaid endale Managerspiel Interactive alt lihtsate menüüde abil meeskond palgata ("Jetzt kader auswählen") ning huvi korral mõne liigaga liituda ("Liga beitreten"), nt Eesti Bundesliga või koguni ise mõni liiga rajada ("Liga gründen"). Reeglid leiab eesti keeles selle teema alt.
                      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                      Kommentaar


                        #26
                        Managerspiel classicus panin teiseks vooruks ka satsi ja tulemus on legendaarne
                        Weidenfeller 0
                        Tasci -6
                        Magnin -2
                        A. Görlitz 0
                        Rakitic 4
                        Blaszczykowski -6
                        Böhme 0
                        Rahn -6
                        Kioyo -4
                        Punkte am 2.Spieltag -20

                        Kommentaar


                          #27
                          Ei tea, mis jama on. Jälgisin hoolikalt, et keski vigane ei oleks ja et nad ikka eeldatavasse algkoosseisu kuuluksid aga tasuks ikka vaid 4 punkti

                          Kommentaar


                            #28
                            2. vooru ideaalmeeskond on selline, maksumus paraku rahakotti lõhkuv 51,5 miljonit eurot.

                            kicker02.jpg

                            Eesti Bundesliga kogukond sai ka silmad pähe, platseerume keskmiselt 20,7 punktiga auväärsel 10680. kohal. Siit jääb vaid sammuke tähtede poole.
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              #29
                              Täna kell 21.30 kukub kell kolmanda vooru satsi välja nuputamiseks. Puudujaid näeb siit, meeskonna seadistamise lehel on mugav juurdepääs kõigi kohtumiste eelvaadetele (Vorschau) koos tõenäoliste algkoosseisudega.

                              Eesti Bundesliga kogukond on vahepeal kasvanud kümneliikmelimeseks, ruumi leiab veel.
                              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                              Kommentaar


                                #30
                                Nagu näha on mängijate nimekirja taha ilmunud rohelised ja punased "junnid". Ehk siis siis need, kes punased on need on vigased või kaartidega väljas. Äkki saab minu tiim ka nüüd lõpuks mängu käima, eelmise nädala -4 on tõeline häbi asi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X