320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kassi- või koerainimene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    kiimakottidest rääkides, siis me koer tahab aeg-ajalt inimeste sääreluudega sugu teha .. hoolimata sellest, et ta on emane.
    Tõsi jutt. Koerad kipuvad seda tegema, tihti. Oleneb tõust ja vanusest muidugi.

    Ise rohkem ikkagi koerainimene, sest kassid põhjustavad allergiat (kuigi ega kassid on ka kohati muhedad tegelased).
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      tüüpiline koerapede jutt, kes ise pole ühtegi kassi omanud ja on kujundanud oma arvamuse mingite tänavatel üürgavate tiiraste kõutside põhjal.
      Ah ma ei viitsi vaidlema hakata. Kassid on lihtsalt nii õelad :,(
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #18
        Mul oli kunagi kass. Hirmsalt laaberdas. Paar tundi sain kodust ära olla ja selle ajaga oli kogu kodu "ümber sisustatud"

        Kommentaar


          #19
          koerainimene!
          koerad juba sellepärast, et nad elavad kauem.

          Kommentaar


            #20
            mis krdi imelikud kassid teil on?

            meie oma on nii graatsiline, et võib udusulgede vahel ringi joosta, ilma et need lendu tõuseks.

            ja aanvaller --
            In captivity, indoor cats typically live 14 to 20 years, though the oldest-known cat lived to age 36.

            koerad elavad kauem?

            Kommentaar


              #21
              kui oma kass või koer, siis ma ütlen koer, aga külapeal on kassi toredam vaadata
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #22
                endal küll kodus üks väike loll kass aga eelistan siiski koeri...

                Kommentaar


                  #23
                  vabandust väga,

                  aga millega see teema läbustaatuse ära teenis?

                  otsige mulle off-topikust mõni sisukam ja arukam teema, palun.

                  absurd ..

                  edit: selge pilt, "Tisside vahele oled pannud ve?" ja "Jessica Alba või Jessica Simpson" panevad oma intellektuaalse taseme poolest ikka pika puuga ära. järgmine kord teen teema "Raseeritud või ilma?", siis on vast ellujäämislootust.

                  Kommentaar


                    #24
                    saa faking üle. see oli täiesti mõttetu teema. polnud isegi lootust, et siin nalja saab või sisu tekib. klassikaline läbu.

                    aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu kedagi faking ei huvita. ja tõsi ta on - mitte kedagi faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.

                    ning see, et offtopicus on palju mõtetumaid teemasid, on absoluutselt irrelevantne. nendega tegeleme, kui vaevume. see teema oli läbu, ning läbu all võite seda lõputult edasi arendada. ei näe probleemi, ütleksin.

                    ps. tisside vahele panemise teemal on juba nii hea pealkiri, et seda oelks vastutustundetu läbu hulka arvata
                    pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #25
                      Ausõna noh see on ju jumala okei teema! Mis soccernetil viga järsku hakkas? See eraldi läbu alafoorumi tegemine oli väga nõme mõte, mis selle point siis on? Et postituste arvud liiga suureks ei läheks? Offtopicu alla postitatakse enamuses kui mitte kõigis foorumites suht tobedaid teemasid, aga selleks see enam vähem ju ongi. Täiesti mõtetud teemad võib ju ära kustutada ja mis on niisama jura kaob ise natukese aja möödudes esileheküljelt minema.
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        saa faking üle. see oli minu arvates täiesti mõttetu teema. polnud isegi lootust, et siin nalja saab või sisu tekib. klassikaline läbu.

                        aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu mind faking ei huvita. ja tõsi ta on - mind faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.

                        ning see, et offtopicus on palju mõtetumaid teemasid, on absoluutselt irrelevantne. nendega tegeleme, kui vaevume. see teema oli läbu, ning läbu all võite seda lõputult edasi arendada. ma ei näe probleemi, ütleksin.

                        ps. tisside vahele panemise teemal on juba nii hea pealkiri, et seda oelks vastutustundetu läbu hulka arvata
                        pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.
                        parandasin pisut.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          aga et mitte laskuda arrogantsesse lahmimisse, siis siin on sulle kriteerium: läbusse tõstan mina selliseid teemasid, kus teiste postitatu kedagi faking ei huvita. ja tõsi ta on - mitte kedagi faking ei huvita, kas kaasfoorumlane on kassi või koerainimene.
                          ps. tisside vahele panemise teemal on juba nii hea pealkiri, et seda oelks vastutustundetu läbu hulka arvata
                          pps. "raseeritud või ilma" on teema, millel võiks olla potentsiaali. kui just ei juhtu see mida ikka aeg-ajalt juhtub, ehk siis klassikalist hea teema perssekeeramist.
                          Sina tead mis kedagi huvitab? Mind küll ei huvita kes kellele on tisside vahele pannud. Täiesti ebanormaalne.
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            #28
                            Tegelikult peaks LÄBU asemel olema "Need teemad mis moderaatoritele ei meeldi".
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              #29
                              üleüldse ajab mind närvi foorumi teatud egomaniakkidest "eliitpostitajate" omandatud hoiak, et kõik mis nende endi ettekujutatud raamidesse ei mahu, on loll ja mõttetu.

                              selmet kõike ja kõiki küündimatuiks tembeldada, võiks äkki ise midagi asjalikku postitada. põhjendused stiilis 'mõttekad postitused upuvad niikuinii selle läbu sisse ära" ehk "sigade ette ei maksa pärleid loopida" on haledad.

                              Kommentaar


                                #30
                                kuulge lugupeetud protestijad! teeme nüüd paar asja selgeks.

                                esiteks ei olnud sellele teemal midagi viga, ta oli lihtsalt vales kohas.

                                teiseks on meil siin säärane kord, et keegi peab otsustama. ja hetkel on modedeks määratud just need kes on. mõnikord me võibolla eksime, sest meie arusaam ei pruugi tingimata kokku langeda mõne teise foorumlase arusaamaga. selle teema sitaks kuulutamine oli minu arusaam, ning kui teile minu käekiri ei meeldi, siis võite tõstatada kõige tähtsamate juures küsimuse mu väljavahetamisest.

                                ning ma lugesin selle üle ja olen jätkuvalt seisukohal, et teema on sügavalt mõttetu. läbu. andke andeks, aga nii lihtsalt on. minu arust.

                                ning ma rõhutan veelkord, et teema on jätkuvalt alles, ning seda saab lugeda ja sellesse saab kirjutada.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X