Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
    Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Derby ja tema hädad

no nii Toddy parseldab suure tõenäosusega Kinki ka maha, igatahes asi lõhnab vist varsti treeneri vahetuse järgi, mis siis saab? KAs on asi nii dramaatiline?
    Olen vist ei tea juba mitmes kes kurdab kaasa Derby hingehädadele, kuid siiski mis võiks olla selle hooaja palsamiks? Mõne nimekama mänguri müük, uus treener, sellega seoses potensiaalne rahasüst? ISe olen küll hetkel nõutu, kuid kindel olen selles, et miskit suurt seal ikka toimuma varsti peaks, veel ju jõuaks...

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Derby is going down
    ELAINE: This dog in the courtyard across from my bedroom window that never never stops barking! /-/
    KRAMER: Well, there is something you can do ELAINE: What? Kramer, I'll do anything!

KRAMER: Well, what if there should be an unfortunate accident? (Seinfeld, The Engagement)

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Derby hädad on tüüpilised Inglismaa suhteliselt vaestele väikeklubidele. Nende ainus viis Premieris püsida oleks tugev noortetöö ja ülitargad ostud. Minu meelest on mõned teised samas suurusjärgus kõrgliiga klubid palju paremini kompleteeritud - näiteks Charlton või isegi Ipswich. Seepärast ei näe ma Derby tulevikku eriti roosilisena - muidugi võivad nad õnneliku hooajalõpuga ikkagi sel aastal püsima jääda...Aga kui suuremat rahasüsti ei tule, langevad nad peagi paratamatult välja. Mart on sinna liiga kauaks jäänud...saaks ta ometi kord pool hooaegagi tervena mängida - usun, et siis ta pääseb ka paremasse tiimi.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud