320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli reeglid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Millal jõusse lähevad?
    Järgmisest hooajast vist.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      goal kicki ajal ei pea pall kastist väljuma enne, kui keegi seda puudutab
      Mida see tähendab?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #63
        Ehk siis väravalöögi võib kastis lahti mängida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #64
          Alates sellest hooajast kaotab UEFA enda võistlustest võõrsilväravareegli.

          Mis on soccerneti rahva arvamus sellest? Oligi juba aeg? Halb otsus? Oleks pidanud veel reegleid mudima?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Alates sellest hooajast kaotab UEFA enda võistlustest võõrsilväravareegli.

            Mis on soccerneti rahva arvamus sellest? Oligi juba aeg? Halb otsus? Oleks pidanud veel reegleid mudima?
            Ausalt, ootusärev. Pole kunagi olnud selle reegli otsene vastane, aga on nähtud mänge kus see on saanud liiga määravaks ja aeg oleks muutuseks.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Alates sellest hooajast kaotab UEFA enda võistlustest võõrsilväravareegli.

              Mis on soccerneti rahva arvamus sellest? Oligi juba aeg? Halb otsus? Oleks pidanud veel reegleid mudima?

              lõpuks ometi!

              Kommentaar


                #67
                Mulle endale võõrsilvärava reegel meeldis. Tõi mängu intriigi, mis nüpd on jätkuvalt olemas, aga suht kuiv. Tammeka eurosarja peaks jõudma, oleks neil nüüd raskem edasi pääseda. Kujuta ette,et teevad Lätis 1-1 viigi, siis oleks võõrsilvärava reegliga vaja kodus ainult nulli hoida, aga tugevamad lätlased saavad lisaaja veel otsa ja meie omad ongi väsinud...
                Nüüd kaotab ka lisaaeg ja penaltiseeria oma eksklusiivsuse. Neid hakkb nagu seeni pärast vihma tulema.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Mulle endale võõrsilvärava reegel meeldis. Tõi mängu intriigi, mis nüpd on jätkuvalt olemas, aga suht kuiv. Tammeka eurosarja peaks jõudma, oleks neil nüüd raskem edasi pääseda. Kujuta ette,et teevad Lätis 1-1 viigi, siis oleks võõrsilvärava reegliga vaja kodus ainult nulli hoida, aga tugevamad lätlased saavad lisaaja veel otsa ja meie omad ongi väsinud...
                  Nüüd kaotab ka lisaaeg ja penaltiseeria oma eksklusiivsuse. Neid hakkb nagu seeni pärast vihma tulema.
                  Ma juba selle lause juures eksisin totaalselt ära

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Alates sellest hooajast kaotab UEFA enda võistlustest võõrsilväravareegli.

                    Mis on soccerneti rahva arvamus sellest? Oligi juba aeg? Halb otsus? Oleks pidanud veel reegleid mudima?
                    Ma eeldan, et see avab rohkem mängu ja tuleb rohkem lisaaega ja penalteid. Ehk siis mulle meeldib. Kodueelis on ja, aga mitte selline, et ühele pmst kohe väravaline edu anda
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Ma eeldan, et see avab rohkem mängu ja tuleb rohkem lisaaega ja penalteid. Ehk siis mulle meeldib. Kodueelis on ja, aga mitte selline, et ühele pmst kohe väravaline edu anda
                      Olen nõus, päris tihti on esimese mängu kodus pidav meeskond liigselt kaitsev, sest 1-0 on igati parem tulemus kui 2-1, loodan ka et muudab mängud ründavamaks.

                      Kommentaar


                        #71
                        Õige otsus igal juhul. Mõnedes mängudes võib põnevus rutem kaduda, teistes jälle kauem säilida, kuna üks sisse lastud värav ei nõua enam mängu ümber pööramiseks kodumeeskonnalt kahe või kolme löömist. Igal juhul kaob play-off-ides ära tulemuste kunstlik moonutamine ning pimeda õnne osakaal veidi väheneb. Seda saab ainult heaks kiita.

                        Võimalik, et hakkame nägema rohkem lisaaegu, kuid kindel see küll pole. Kuna sisse lastud värav pole kodumeeskonnale enam selline katastroof nagu seni, võib vabalt juhtuda, et võetakse ka kordusmängu hilisemas faasis rohkem riske, vältimaks lisaajaga kaasnevat täiendavat mängukoormust niigi tiheda mängugraafikuga hooajal. Eriti veel, kui kodumeeskonnal on selge mänguline ülekaal ja hea momentum üleval.

                        Kommentaar


                          #72
                          Miks peaks sellisel juhul avamängus külalismeeskond üldse ründama 0:0 seisult?

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Miks peaks sellisel juhul avamängus külalismeeskond üldse ründama 0:0 seisult?
                            Ega ei peagi. Kui on tegu enam-vähem võrdsete meeskondadega, siis küllap hakkabki nii olema, et võõrsil meeskond kaitseb suuremate jõududega oma väravat. Vähemalt kuniks viik tablool.

                            Küll hakkame aga tõenäoliselt nägema kodumeeskondade poolt julgemat ründemängu, enam ei kummita kuklas see võõrsilvärava needus.

                            Ega see muudatus nüüd päris pea peale ka kõike ei keera. Eks varemgi ju külalismeeskond peamiselt kaitses. Ainus vahe on jah see, et kuna see magus präänik võõrsilvärava näol on ära võetud, siis ei pea ka seda väravat nii meeleheitlikult püüdma ja lihtsalt rohkem kontsentreerutakse kaitsetööle.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Miks peaks sellisel juhul avamängus külalismeeskond üldse ründama 0:0 seisult?
                              Aga miks ei peaks? Kas võõrsilvärava premeerimine pani päriselt ka külalised avamängus rohkem ründama? Taktikalise naiivsuse ja lollide riskide vältimine ei tähenda ründava jalgpalli vältimist. Lõpuks taandub asi ikkagi konkreetse treeneri käekirjale - mõni eelistab alati ettevaatlikku ja kaitsvat lähenemist, teine ekspansiivset ja domineerivat. Pigem saavadki mõlemad meeskonnad keskenduda rohkem oma normaalse mängu mängimisele.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas diver Vaata postitust
                                Aga miks ei peaks? Kas võõrsilvärava premeerimine pani päriselt ka külalised avamängus rohkem ründama? Taktikalise naiivsuse ja lollide riskide vältimine ei tähenda ründava jalgpalli vältimist. Lõpuks taandub asi ikkagi konkreetse treeneri käekirjale - mõni eelistab alati ettevaatlikku ja kaitsvat lähenemist, teine ekspansiivset ja domineerivat. Pigem saavadki mõlemad meeskonnad keskenduda rohkem oma normaalse mängu mängimisele.
                                Ses osas, et esimene mäng on niiehknaa kahemängulistes play-offides tihti surmigav, kus külalismeeskond pakib enda mängu enamjaolt kokku ja istutakse kogu meeskonnaga palli taga. Nüüd pole isegi võõrsilvärava motivaatorit ja ka 0:1 kaotus avamängust on chill.

                                Teisest küljest muidugi ei ole teises mängus 0:0 avamängu järel teise mängu võõrsilmeeskonnal pärast nende esimest väravat mõtet totaalselt kaitses istuda, sest enam ei ole vastasel kahte vaja. Seega suures plaanis peaks vähemalt teistes mängudes minemas õudsemaks andmiseks, aga avamängude ajal saab endiselt rahuga õllet libistamas käia.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X