320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Külaliste fännid Kadrioru Staadionil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Külaliste fännid Kadrioru Staadionil

    Ei taha siin kedagi solvata, aga miks praegu peaaegu igal mängul meie kodustaadionil peaaegu kõik vastaste häälekad fännirühmad ei viitsi minna väikesele tribüünile et seista meie vastas? Ma saan aru et ilm ei ole eriti sõbralik, aga kamoooon! Meiegi ei seisa katuse all. Kas keegi ei nõustu et kui näiteks eile Florakad oleksid meie vastas siis see annaks rohkem tuld? On ju alari parem kui mõlemad rühmad vaatavad üksteist, bannereid, reageerivad üksteise käitumisele, jne.

    Arvamused?

    #2
    see tribüün lindiga piiratud pole?

    Kommentaar


      #3
      No vähemalt sel laupäeval mõned pealtvaatajad küll istusid seal.

      Kommentaar


        #4
        Miks te ise sinna ei lähe?

        Kommentaar


          #5
          Kas ei ole nii, et seal paistab päike silma? Muidu kõige fännimatele fännidele peaks see paik sobima küll. Kui ma ei eksi, siis koondise esimeste aastate ajal olid seal just eesti fännid. Või mu mälu praegu failib?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            koondise "fännitribüün" oli jah seal. agamiks ei lähe? - see on alati lindiga piiratud, tavaliselt muidugi seda linti millekski ei peeta, kuid on ju ka erandeid.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #7
              Ei ole ka sellel fännide paigutusel midagi viga, vastastribüünist oli mõnus vaadata, kuidas Levadia tosin fänni üritasid Flora ca neli korda suuremale pundile paar korda midagi vastu hüüda.
              Igaljuhul, on selline hea päikesevõtmise tribüün ja tõsised möirged kaovad seal kiiremini õhku kui katuse all!
              The other line moves faster.

              Kommentaar

              Working...
              X