320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga selle hooaja parim noormängija.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Nikita Andrejev.
    no siin arvestatakse üldiselt ikka Eesti koondislastega. Andreev on end vabatahtlikult koondistest auti mänginud, Venemaa teda ei vaja, Eesti teda jällegi ei huvita. Muidu oli tal vist jah päris hea hooaeg.

    Kommentaar


      #17
      eelmine hooaeg (või oli see üleeelmine? ) hääletasin ka mina Andrejevi poolt. See hooaeg ta siiski pole piisavalt särav olnud, minumeelest. Seega hääl Aksalule (kes veel viimaseid päevi on 23 )
      ja urmarikene, Hakola on ok aga Andrejev pole? suht reaalne mees oled!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        eelmine hooaeg (või oli see üleeelmine? ) hääletasin ka mina Andrejevi poolt. See hooaeg ta siiski pole piisavalt särav olnud, minumeelest. Seega hääl Aksalule (kes veel viimaseid päevi on 23 )
        ja urmarikene, Hakola on ok aga Andrejev pole? suht reaalne mees oled!
        Ära ürita alati ära panna. Rääkisin koondislastest ja küllap tead sinagi, et Hakola on praegugi Soome U-21 koondislane ja seega ei pretendeeri Eestis koondisesse, aga Andreevi puhul äkki paljud seda ei tea, noored tuulepead, nagu te siin olete, sinagi ju. Ja Andreevi nime võiksite ka korrektselt kirjutama õppida.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          no siin arvestatakse üldiselt ikka Eesti koondislastega.
          Teema nimi: "Meistriliiga selle hooaja parim noormängija." Kus on jutt Eesti koondislastest?

          Kommentaar


            #20
            18 ja nooremate seas oli hooaja esimese poole sees kindlasti märkimisväärne tegija Edwin Stüf.

            U-23 tõmbab aga valiku juba väga laiaks minu jaoks ja otsustada pole pea võimalik. Kindlasti selle vanusepiiranguga Anier TOP 5-te ilmselt ei mahu, kui siis sinna piiri peale... Nooremate hulgas on juba lootust.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas pedro
              Ise pakuksin Hakola. Ta on stabiilselt head mängu näidanud.
              Kui Hakola sobib "noormängija" poolest siis olen sinuga nõus -Hakola.
              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              18 ja nooremate seas oli hooaja esimese poole sees kindlasti märkimisväärne tegija Edwin Stüf.
              Stüfi ka nimetati parimaks ründajaks Tallinna koolide turniiris (2008 a.).

              Kommentaar


                #22
                Noormängijad peaksid ikka olema kuni U-21 nagu ka noortekoondised.23 pole enam nii noor midagi .Ise pakun Hakola.

                Kommentaar


                  #23
                  Viimane U-koondis on 23.

                  Minu hääl: Henri Anier

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    23?

                    sel juhul Tarmo Kink!

                    (Alliku oma 2 väravaga on ikka tõsine äss tema kõrval)
                    Katsu sa ise Vapruses väravaid lüüa, vahest ei saagi palligi mängu jooksul, aga ja see selleks.

                    Parim on raudselt Hakola, siin pole kahtlustki, ta üldse Meistriliiga parim mängija.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas molbert Vaata postitust
                      Parim on raudselt Hakola, siin pole kahtlustki, ta üldse Meistriliiga parim mängija.
                      Lisan, et ta on parem vasak poolkaitsja Eesti jalgpalli ajaloos (pärast 1991).

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        Lisan, et ta on parem vasak poolkaitsja Eesti jalgpalli ajaloos (pärast 1991).
                        kes enne oli siis?

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui 23 on vanusepiiriks, siis on Meistriliiga parim kindlasti Hakola.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            kes enne oli siis?
                            Võib olla Valeri Brošin (ex-FC Zenit; NSVL-u A-koondis; JK Zvezda (Eesti NSV ML, 1985 hooaeg). Ta on vasak poolkaitsja aga ma ei tea kas ta mängis meie ML-s vasaku poolkaitsja kohal.

                            Kommentaar


                              #29
                              kui U23 vanusepiir siis ütlen mina ka, et kindlalt Hakola.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Nikita Andrejev.
                                Andrejev on minu jaoks viimased aastad olnud kõige suuremaks pettumuseks üldse - põhimõtteliselt kohe pärast hiilgavat debüüthooaega. Kuigi ta pole eestlane, soovisin meilt kasvanud venda kuskil tipus näha, mis andnuks lootust, et meiegi poisid saaksid korraliku trenni pealt sellega hakkama. Tundus nagu, et potentsiaali jagub. Seni aga karjäär läinud nagu igal teisel noorel ja lootustandval mängijal, kes lõpuks õhku haihtub.

                                Selle hooaja parim noor? Võimalik, et Anier, ega neid palju ole. Kalevis oli vist ka üks asjalik ründaja. Üle 21-aastased on juba pensionieas pallurid.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X