320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

12.11.08 Eesti - Läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ma vaatasin, et etv suudaks küll näidata ilusti. Puutepunkt ja jamie oliver välja ongi finito.

    Kommentaar


      #17
      tore küll, et lätiga saab jälle mängida aga oleks eelistanud kedagi teist. kuid ma ei usu, et ma kaotame. eestlased on alati olnud kõrgelt motiveeritud, kui mäng naabritega on ja väga ilusa mängu teinud. igatahes edu!

      Kommentaar


        #18
        võit oleks väga kuus, viik on veel okk , kaotus küll tavaline aga Lätile võiks ikka näidata koht kätte

        Kommentaar


          #19
          kuulujutud räägivad,et Teever on ka algses koosseisus.(?)

          Kommentaar


            #20
            õnneks mul õnnestub telekast mängu näha.

            võiks ju novokovile,neemelole ja miks mitte ojamaale võimalust anda?ehk ka pareiko?võit peab tulema
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #21
              Minu arvates võiks kah nendes kolmes mängus mis nüüd tulevad anda aega neile mängijatel kes on piiripeal sinna koondisse saamisega : Post Teever Pareiko vb ka mõned noored

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas pedro
                Keegi kolmikust Alliku-Ojamaa-Anier võiks ka nimekirja saada.
                miks mitte ja vb ka mõni u21'st

                Kommentaar


                  #23
                  Mina arvan, et peaks ikka võimalikult tugeva koosseisu panema ja võitusid üritama. Vastastel suht hea FIFA reiting, võib korralikke punkte hankida. Ega ilma võitudeta esimesse sajasse tagasi ei saa.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Mina arvan, et peaks ikka võimalikult tugeva koosseisu panema ja võitusid üritama. Vastastel suht hea FIFA reiting, võib korralikke punkte hankida. Ega ilma võitudeta esimesse sajasse tagasi ei saa.
                    Ja sa kindlasti oled see vend kes koguaeg kilganud on, et ega see edetabel midagi ei näita....
                    Jumala eest jah, et kedagi uut või noort koondises ei proovitaks!
                    Kuidas sa oma järjekordse soperdise ilma ühegi emotikonita küll kirjutada said?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #25
                      tahaks tõesti näha mõnda eesti nooremat lootust ja anda talle see võimalus, Rüütli võta meid kuulda

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Ja sa kindlasti oled see vend kes koguaeg kilganud on, et ega see edetabel midagi ei näita....
                        võibolla tõesti ei näita aga paraku pannakse selle alusel paika tugevsgrupid järgmise valikturniiri loosimiseks.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas räim Vaata postitust
                          võibolla tõesti ei näita aga paraku pannakse selle alusel paika tugevsgrupid järgmise valikturniiri loosimiseks.
                          No räim seletas selle ilusasti ära, aga isegi machellosugune tola võiks vahel normaalselt rääkida, aga ju ta pole selleks võimeline. Võiksid samuti sms laenu võtta ja omale parema aju osta. sinu rõõmuks siis ka emotikon.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Võiksid samuti sms laenu võtta ja omale parema aju osta. sinu rõõmuks siis ka emotikon.
                            Miks samuti, kas sa tegid seda? Seljuhul anna nad kohtusse!
                            Räim, minu point polnud selles
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Miks samuti, kas sa tegid seda? Seljuhul anna nad kohtusse!
                              Räim, minu point polnud selles
                              Ei, minul pole paremat aju tarvis, lihtsalt soovitasin seda ka ühele teisele siinesinevale poolearulisele. Samuti võiksid lõpuks loobuda lollist tavast üritada minu normaalseid mõtteid naeruvääristada. Püüa parem normaalsem olla.

                              Kommentaar


                                #30
                                marcello üritab lavakasse saada.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X