320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cardiff City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kuna jalgpalli osas on Cardiff püsimajäämise nimel võitlev üsna mitte midagi ütlev moodustis, siis jätame siia vähemalt selle Neil Warnocki värvika inteka ja arvamise: Neil Warnock on Brexit: ‘I can’t wait to leave. To hell with the rest of the world’
    konteksti mõttes...

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Cardiffi kant muide olevat olnud pigem pro EU, kui Brexit. Ja Cardiff City FC jõudis juba avaldada, et Warnocki kommentaarid ei esinda ning ei ühtivat klubi seisukohtadega üldsegi mitte!
      Jääb üle vaid loota, et vaesekest sellepärast nüüd lahti ei lasta
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Oumar Niasse alustas sel nädalavahetusel Cardiffis mänguga, kus jaksas teha vaid 20 pallipuudet. Ent liiga ühele nõrgimale rünnakule pakub tunneli lõpust veel valgust teine uus edurivimees. Warnockile usaldati kätte klubi rekordsumma (väidetavalt 17 miljonit eurot), et tuua Nantes'ist ära hooaega hiilgavalt alustanud Emiliano Sala.

        Kommentaar


          räägitakse et lennuk temaga pardal kadunud.... ametliku teadet ei ole
          The One and Only

          Kommentaar


            Algselt postitas decrakas Vaata postitust
            räägitakse et lennuk temaga pardal kadunud.... ametliku teadet ei ole
            Cardiff City's Emiliano Sala was on board an aircraft which vanished over the Channel Islands.


            Väidetavalt pidi olema jah, well that has to the worst transfer deal..

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              https://www.bbc.com/news/world-europe-guernsey-46954922

              Väidetavalt pidi olema jah, well that has to the worst transfer deal..
              Tuli kinnitus, et oli pardal.
              French civil aviation authority confirms Argentine striker on board aircraft missing off coast of Guernsey; We continue to pray for positive news, says Cardiff executive director
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Peale inimliku aspekti ja uue mehe otsimise .... ma arvan et klubile kahju korvab kindlustus
                The One and Only

                Kommentaar


                  Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                  Peale inimliku aspekti ja uue mehe otsimise .... ma arvan et klubile kahju korvab kindlustus
                  Kahtlen, siis võiks ju sisuliselt kindlustada ka selle, et kui 30 milli eest ostetud mees väga mängima ei hakka, siis saab raha tagasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kahtlen, siis võiks ju sisuliselt kindlustada ka selle, et kui 30 milli eest ostetud mees väga mängima ei hakka, siis saab raha tagasi.
                    Sellistel juhtudel ongi siis klubide jaoks habe ? Tekkis endalgi väike arutelu sobraga. Et kes kui üldse seda asja kompenseerib. Prantsuse klubi ilmselt mitte. Ma vähemalt klubiomanikuna seda ei teeks. Ilmselt vist sellised ongi kurvad juhused mis tuleb kuidagi üleelada.?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kahtlen, siis võiks ju sisuliselt kindlustada ka selle, et kui 30 milli eest ostetud mees väga mängima ei hakka, siis saab raha tagasi.
                      raskemate vigastuste vastu on ju mängijad sageli kindlustatud, kui ma ei eksi? Miks siis ka mitte fataalsete õnnetuste vastu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        raskemate vigastuste vastu on ju mängijad sageli kindlustatud, kui ma ei eksi? Miks siis ka mitte fataalsete õnnetuste vastu?
                        Kumb kindlustuse kasusaaja on? Et kas mängija kindlustab end ise selleks, et kui mängida ei saa, siis on mingigi sissetulek?

                        Kommentaar


                          Mängija pärijad peavad summa kinni maksma klubile?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Mängija pärijad peavad summa kinni maksma klubile?
                            Ee, mida?

                            Kommentaar


                              kõike saab kindlustada... küsimus on rahas
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kumb kindlustuse kasusaaja on? Et kas mängija kindlustab end ise selleks, et kui mängida ei saa, siis on mingigi sissetulek?
                                ma mäletaks kuskilt et klubi kindlustab mängijad ja on kasusaaja. See ei takista mängijal ennast ka kindlustada ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X