320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cardiff City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laske huumoril tulla.

    Kommentaar


      Cardiff City FC ‏@CardiffCityFC
      BREAKING: City are delighted to announce the signing of Mats Møller Dæhli from Molde FK. #WelcomeMats

      Kommentaar


        Zaha laenudiil lisab mustrile põnevat tekstuuri.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Sky Sports andmetel Solskjaer Man Unitedist ostmas Fabiot ja laenulepinguga tuleks Zaha. Samuti üritatakse läbi viia vahetustehingut Kenwyne Jones ja Peter Odemwingie vahel.

          Kommentaar


            Ma olen nii kahevahel. Et kas olla marurõõmus, et kõige tobedam meeskond tala saab. Või olla marukurb, et järgmisel aastal ei pruugi seda pulli enam näha...

            Kommentaar


              Marshalli 92. minuti supertõrje, mis päästis viigipunkti:
              The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

              Kommentaar


                Ma ei tea, mulle see küll midagi väga erilist ei tundu. Löök on küll lähedalt, aga suhteliselt nõrk ja keskele üles, kus väravavaht ka on, kuigi oli liikumas aeglaselt pallile vastupidises suunas.

                Kommentaar


                  Nojah, päris "save of the season" ei ole, aga reaalajas vaadates tundus küll hetkeks, et tuleb värav ära kuni Marshall näpuotsad vahele sai. Viimaste minutite tõrjed kipuvad ka paremini meelde jääma, eriti siis kui need mängu ja hooaja kontekstis midagi otsustada võivad. (Loodetavasti on kokkuvõttes sellest viigipunktist rohkem kasu Villal kui Cardiffil)

                  Kommentaar


                    Püüdsin eile spetsiaalselt koondisse kutsutud Caulkerit jälgida. Paistis täiesti pädev mees. Tervikuna aga Cardiffist vist asja ei saa. Tundub juba praegu, et koos Fulhamiga minejad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ole ütles välja ka, et peavad viimasest kümnest viis võitma. Järgmine mäng Fulhamiga on ülioluline. Kõik alla kolme punkti sealt on läbikukkumine. Aga spursi vastu olid kohati täitsa head, pold nii hull midagi.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Ma nii optimistlik küll pole, mu arust ollakse ikka vaieldamatult kõige sitem tiim Premieris. Ainuke meeskond, kellelt pole veel kordagi näinud vastaste ärasurumist kaitsesse, no ei tule seda purakat ka parima tahtmise juures.

                        Tan rebis ka kildu vahepeal:

                        Cardiff's owner Vincent Tan has said that the success the club enjoyed under Malky Mackay was due to luck rather than good management.

                        "He didn't do very well at Watford but somehow our CEO and our chairman hired him and replaced Dave Jones," Tan said. "Dave Jones actually did much better.

                        "So I think Malky got lucky when he came to Cardiff. I invested a lot of money and then we went up. Do you think that Malky would have got us promoted without my investment?"

                        Solskjaerist on küll kahju tbh.. oli vaja minna sellisesse kohta..

                        Kommentaar


                          Cardiff võitis üliolulise kohtumise Fulhami vastu 3:1. Fulham võib seega Priemeriga selleks korraks hüvasti jätta. Cardifil lootust veel on.

                          Kommentaar


                            Päris hull mäng koos ilusate väravatega, milliste üle isegi Zlatan oleks uhke. Ja milline dramaatiline "viimane minut"!

                            Peatreenerite traditsiooniline käesurumine mängu lõpus oli üks viimase aja koomilisemaid
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              On mingit gifi sellest käesurumisest?

                              Kommentaar


                                Eelmise mängu hiiro on tänase mängu patune...Cardiffist premmis puudust ei tunne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X