320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Cardiff City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljakas banter. Sellised sõnumid võiksid muidugi kinniste uste taha ja nelja silma vahele jääda. 'sexist, racist and homophobic'- kolm põhilist teemat mille üle mehed nalja viskavad innit?. Aga eks uurivad ajakirjanikud peavad ka kuidagi oma vee ja leiva välja teenima.

    Kommentaar


      Ja te veel kõik ütlesite, et Vincent Tan on nagu Bondi pahalane ...
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Naljakas banter. Sellised sõnumid võiksid muidugi kinniste uste taha ja nelja silma vahele jääda. 'sexist, racist and homophobic'- kolm põhilist teemat mille üle mehed nalja viskavad innit?. Aga eks uurivad ajakirjanikud peavad ka kuidagi oma vee ja leiva välja teenima.
        Ma ka algul mõtlesin, aga siis vaatasin nende sõnumite sisu ja see pole küll selline tore ja rõõmsameelne nõmenali, vaid üsna nilbe ilkumine.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Naljakas banter. Sellised sõnumid võiksid muidugi kinniste uste taha ja nelja silma vahele jääda. 'sexist, racist and homophobic'- kolm põhilist teemat mille üle mehed nalja viskavad innit?. Aga eks uurivad ajakirjanikud peavad ka kuidagi oma vee ja leiva välja teenima.
          Ma küll sõpradega selliste teemade üle nalja ei viska. ptui. Parematki teha. Ja see pask seal on ikka igasuguse banteri piiridest väljas.

          Kommentaar


            Piluka, juudi ja naise naljad olid küll täiesti tavalised ja stereotüüpsed. Eks inimestel on erinev huumorisoon ja nalja väärtus sõltub paljugi kontekstist. Aga tõsi ta on, et avalikkuse ees need naljad küll mingit kriitikat ei talu.

            Kommentaar


              Vahet ei ole kas avalikkuse ees või eesriide taga. Need polnud naljad vaid puhas sõim ju sulaselgelt.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Piluka, juudi ja naise naljad olid küll täiesti tavalised ja stereotüüpsed. Eks inimestel on erinev huumorisoon ja nalja väärtus sõltub paljugi kontekstist. Aga tõsi ta on, et avalikkuse ees need naljad küll mingit kriitikat ei talu.
                Gert Remmel?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Vahet ei ole kas avalikkuse ees või eesriide taga. Need polnud naljad vaid puhas sõim ju sulaselgelt.
                  Oleneb täitsa riigist ja kultuurist. Eks suuremates riikides on selline "alpha male bullshit" tüüpi egoistlik ja nartsissistlik käitumine rohkem levinud. Miski mida Eesti pehmes ja tsiviliseeritud ühiskonnas tihti ei kohta. Kas Venemaal või Balkanimaadel selline skandaal üldse uudiskünnise ületaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Oleneb täitsa riigist ja kultuurist. Eks suuremates riikides on selline "alpha male bullshit" tüüpi egoistlik ja nartsissistlik käitumine rohkem levinud. Miski mida Eesti pehmes ja tsiviliseeritud ühiskonnas tihti ei kohta. Kas Venemaal või Balkanimaadel selline skandaal üldse uudiskünnise ületaks?
                    püha püss küll. Ei ole vahet mis riigis siin. Ma olen ise paras sovinistlik tolgus ja kuigi ma leian, et homod tehku, mida nad tahavad, sest seksuaalsus on igaühe vaba valik, aga samas ei meeldi mulle, see et nad nad seda propageerivad, võib ilmselt mõni homoaktivist mind propaganda vastu olemise eest homofoobiks ka nimetada. Aga minu jaoks see "banter" seal ületab küll igasugu piirid. Anekdoot oleks stiilis, et Araablane ajab automaadiga kõrbes juuti taga ja muudkui tulistab. Järsku tulistamine lõppeb. juut hüüab, et mis lahti. Araablane vastu, et kuulid said otsa, mille peale juut kostab, et tahad ma müün.
                    Tõsi ilmselt seegi oleks kuskil läänes skandaalne antisemitism juba
                    Ja eesti pehme ja tsivilseeritud?
                    Samast riigist räägime ikka või?

                    Kommentaar


                      Manku fännid olid siin teemas 9 kuud tagasi väga uhked: aga Solskjaeri lugu Cardiffis oli lühikene ja nukker. 9 võitu, 5 viiki, 16 kaotust ja üks relegatsioon. Mis edasi? Vincent Tanist võib mida iganes oodata.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Manku fännid olid siin teemas 9 kuud tagasi väga uhked
                        Mõtlesin, et kas mul mälu petab. Vaatasin ettepoole, ei petnud. Mitte ühtegi sellist postitust ei näe.

                        Aga õnnetult see asi muidugi lõppes. Tulemused maksavad ja neid ei tulnud. Huvitav näha, kuhu edasi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Noh , Ole kui endise lemmiku käekäik pakub endiselt huvi. Uhke vast ei olnud, aga kuigipalju üllatunud ning ikka loodad ju oma mehele ikka parimat. Nüüd pmts võib Cardiff teha mis tahab, teema meeldetuletuste alt ka minema
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            The Bluebirds have restored the club's traditional colours and will wear blue against Fulham tomorrow after gaining permission from the Football League.

                            http://www.walesonline.co.uk/sport/f...n-blue-8412518
                            sigpic

                            Kommentaar


                              The new strip, unveiled on Saturday morning, is not on general sale and is only available to supporters who 'sponsor' a player for the 2015/16 campaign
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kuna jalgpalli osas on Cardiff püsimajäämise nimel võitlev üsna mitte midagi ütlev moodustis, siis jätame siia vähemalt selle Neil Warnocki värvika inteka ja arvamise: Neil Warnock on Brexit: ‘I can’t wait to leave. To hell with the rest of the world’
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X