320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Postimehest:

    Üks kummalisemaid juhtumeid oli mõni aasta tagasi, kui ajateenija palus ülematel luba metsalaagri ajal emaga kohtuda. Seda luba ta ei saanud. Ometi sai ta salaja emaga metsas kokku; emme tõi talle metsalaagrisse pitsat ja maiustusi. Paraku jäi metsa toodud pitsakarp ülematele silma, keelatud kohtumine tuli välja ning ajateenija sai karistada.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Postimehest:

      Üks kummalisemaid juhtumeid oli mõni aasta tagasi, kui ajateenija palus ülematel luba metsalaagri ajal emaga kohtuda. Seda luba ta ei saanud. Ometi sai ta salaja emaga metsas kokku; emme tõi talle metsalaagrisse pitsat ja maiustusi. Paraku jäi metsa toodud pitsakarp ülematele silma, keelatud kohtumine tuli välja ning ajateenija sai karistada.
      Kuna sa artiklit ei linkinud, siis tsitaati googeldades avaneb taoline teema https://www.kodutud.com/seksperdid.p...ead&b=5850&c=0

      Kommentaar


        Suursündmusest nimega Mahtra SÕDA
        Mahtras murdsid omapead mõisa jäänud talumehed sisse viinaaita, pruukisid märjukest palju jõudsid, ülejäägid kallasid tiiki. Rüüstati ka mõisa häärberit ning peksti läbi valitseja Rosenberg. Mõlemat tegevust püüdsid Mahtra mehed takistada. Teadmata põhjusel läks lahti tulekahju, hävisid kõik mõisahooned peale valitsejamaja. Plaan olevat olnud minna sõtta ka teiste mõisate vastu, kuid seda takistas meeste joobnud olek.[2]

        Kommentaar


          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            raamatust Eesti Õigekeel

            Lisatud failid

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              raamatust Eesti Õigekeel

              Ma ei saa aru :'(

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei saa aru :'(
                Päriselt või teed nalja?
                Igas lauses on üks sõna mis sinna hästi ei sobi, selle sõna järel isegi küsimärk sulgudes.
                Koonduslaager - suvelaager.
                Õppeainel - erialal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Päriselt või teed nalja?
                  Igas lauses on üks sõna mis sinna hästi ei sobi, selle sõna järel isegi küsimärk sulgudes.
                  Koonduslaager - suvelaager.
                  Õppeainel - erialal.
                  Aga kus nali on? Ma saingi aru, et need sõnad tuleb ära muuta, nagu sa ka kirjutad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Aga kus nali on? Ma saingi aru, et need sõnad tuleb ära muuta, nagu sa ka kirjutad.
                    No siis on teine tera.
                    Ma ei saa küll j6u1uv4n4 eest kosta aga mind ajas see esimene lause "koonduslaagriga" küll kergelt muigama.

                    Kommentaar


                      jõuluvana huumor on selles foorumis suht lvl stok imo.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar



                        Kommentaar


                          j6u1uv4n4 naljadega meenus kohe see: Rootsi skandaalne lastelaul sai eestikeelsed sõnad

                          Kommentaar


                            "Olgu proua kas paks või pikk - tussu iga kell on peen ja šikk"

                            meenutab ühte soome vanasõna:

                            "Parhaat pillut jää nussimatta jos naamaa kattoo."

                            Kommentaar


                              Järgmise loo ma pühendan Tofoale: noku laul

                              Kommentaar


                                Ehk täpsustan. Ma mitte ei dissinud jõuluvana nalja, aga koonduslaagrid on ka tänapäeval täitsa olemasolevad üksused, mis alati ei tähenda ühte Kesk-Euroopa riiki ja vuntsidega riigipead ja kui ma esimese hooga vaatasin, siis jäin muudkui otsima, et kus seal mingi error on. Jäätisenali oli väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X