320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    90ndatel sai telfiraamatust otsitud kõige veidrama nimega inimene ja talle kõne peale tõmmatud. Toona oli see päris lõbus. Umbes, et: "Tere, kas Pedega saaks rääkida?".

    Kas tänapäeva noored teevad ka nii?
    Mul meenub, kui üks hääle järgi vanem härrasmees, meiega päris pikalt rääkis tema aias olevast krokodillist... Tal oli vist endal ka igav. Või pedofiil?
    sigpic

    Kommentaar


      Aamen!!

      Kommentaar


        Itaalia ja Malta võimud teatasid kolmapäeva õhtul, et Vahemerest üles korjatud paadipõgenikud vallutasid kaubalaeva ja nõudsid, et alus pööraks suuna Itaalia poole, vahendavad Reuters, Telegraph ja kohalik meedia.


        No ei tasu igat sitta mida ulpimas näed kohe üles võtta

        Kommentaar


          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Raamatud, lugemine #1004

            vana ja peaks olema kuskil siin üleval, aga kuna otsing ei leidnud, siis igaks juhuks paneme:
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Tõnu jäi natuke liiga kauaks lokaali joogile ja komberdas kuidagi öösel koju naise kõrvale magama. Järsult leiab ta end taevaväravate ees, kus püha Peeter on valmis teda üle vaatama.
              Tõnu on segaduses ja meeleheitel: "Kuidas ma surma sain? Ma ainult jõin veidi palju ja läksin magama. Mul on veel nii palju anda!"
              Peeter vastab tuimalt: "Nii see paraku on ja kuna järjekorrad on suured, on mul ainus alternatiiv sulle välja pakkuda, et saadan su tagasi kanana kõige lähemasse võimalikku kohta su naise elukoha lähedal"
              Tõnu ohkab kurvastusest: "Eks see ole parem kui mitte midagi"
              Ja pauhh, järsult leiab Tõnu end muda ja sita sees nokkimas.
              Juurde tuleb kanala kukk: "Sa oled vist uus, kuidas esimene päev on?"
              Kana-Tõnu on veidi segaduses: "Muidu vist normaalne, ainult et mul on kõhus imelik tunne"
              Kukk: "See on tavaline, sa hakkad munema"
              Kana-Tõnu: "Aga ma kardan, ma pole kunagi muna munend"
              Kukk: "Pole midagi karta, lihtsalt istu sinna heina sisse ja küll ta tuleb"
              Kana-Tõnu proovib natuke, esialgu on imelik, aga siis kui muna saab väljastatud, on tunne üle ootuste hea! Kana-Tõnu tunneb aga, et sessioon polegi veel läbi ja siit annab veel ühe muna punnitada. Täitsa mõnus tunne juba! Miksmitte jätkata, kuid kui kolmanda muna punnitamiseks läheb, tunneb Tõnu järsult parajat toud vastu kukalt ja naist karjuvat: "Kurat ärka üles Tõnu, sa situd jälle voodi täis!!"
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Colbert tervitab Lätit
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Q&A Frank Liivakuga.

                        "Kui saaksid elada ühe päeva ükskõik kelle nahas, kes see oleks?"

                        Äkki Ronaldo või LeBron James, et näha tippmängija päeva. Gates või Elon Musk, et näha maailma muutnud inimeste pähe? Trump või mõni tipp-poliitik? Või siis mõniajalooline suurkuju nagu Gandhi või Hitler?

                        Nop

                         



                        "tahaks olla 1.65 ja anda õhtul Amigos kontserti"
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Selle lisasin ise, jep, kui proovisin loogikast aru saada

                          Kommentaar


                            Jaagupil on väga tuusad Kuressaares, mitte köik ei saa sellist vastuvöttu seal nagu tema
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Tere, ma olen jaagupkreem ...
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vladislav palus Tõe ja Õiguse venekeelset kokkuvõtet

                                Kommentaar

                                Working...
                                X