320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://blog.paf.com/ratta-rambo/2012/10/18/kino/

    Staar-arvustaja Rein käis kinos.

    Kommentaar


      Kõnnib Stirliz mööda tänavat. Näeb meest aiale soditud roppusi valge värviga üle võõpamas- MODERAATOR, mõtleb Stirliz
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        I was in bed last night with my wife. She turns to me and says "If you turn the lamp off, I'll take it up the arse."

        I should have waited for the bulb to cool down.

        Kommentaar


          Hooooooo!!! Umbes tund aega tagasi pakuti unelmate pillimängu! Ütleks isegi - täiesti oimetu!! Helistas üks daam ja andis teada, et nemad on see ja see peen organisatsioon ning neil on esmakordselt suur au organiseerida uhke vastuvõtt kohalikele boldidele & bjuutifulidele! Ja et oleks vaja musa tikuvõileiva kõrvale ja et kas olen vaba? Noh, iga mees ju enda vabadusesepp ning õnnevalaja! Ehk siis - muidugi vaba ning paluks aga nüüd proual lähemalt selgitada, et mis, kus, kui kaua ja mis kleidiga! Ja siis proua selgitaski. Et tegelikult ei olekski piirdunud vaid klahvimehega, vaid paluks vähemalt kvartertti koos sharmantse lauljaga. Mina seepeale, et no selge, saab kõike ja sharmantsetki! Edasi oli proual soov, et orgunniksin kohale ka täismahulise helitehnika, kuna ruum olevat ikka üüratult suur. Selge seegi, suur ruum nõuab suurt tehnikat! Edasi oli orgkomiteel tagasihoidlik soov, et mängiksime 7 tundi! Moepärast täpsustasin, et kas siis 7 plokki jutti viieteistminutiliste vaheaegadega või mingites eraldi sektorites. Vastus oli, et just, 7 tundi jutti, aga et kui võimalik, siis ilma vaheaegadeta! Nüüd hakkas mind asi juba tõsiselt huvitama, sest kõik taolised tingimused räägivad vaid ühte keelt - soolas on vähemalt aastapalga suurune honorar! Ning jõudiski kätte läbirääkimiste magusaim osa - papijutt! Küsisin otse: Mitmest nullist räägime ning kas arvega või cash? Tundus, et ei saanud aru. Proovisin uuesti. Initsiatiivi täielikult enda kätte haarates ning vana head briti huumorit appi võttes. Ehk siis: Ärgu nüüd prouad mingil juhul arvaku, et ma neid antud küsimuses odava hinnaga solvama hakkan. Seega...? Jälle vaikus. Jäin ise ka vait, kuni tädi lõpuks piinliku vaikuse katkestas ning reipalt telefoni teatas, et meil nüüd siuke lugu, et kuna meil kogu see söögi- ja joogilaud läks nii hirmus kalliks maksma pluss üür, siis pole enam kopkatki üle ja ärgu me mitte meelt heitku, sest kui kunagi peaks neil järgmine üritus tulema, võib täitsa juhtuda, et äkki siis saab pillimeestele ka veidi taskuraha Ning selleks korraks paluti pillimeestel veel kodus kõht täis süüa, sest ikkagi 7 tundi mängu! Pausideta!
          Meie kõne katkes, kui kangelaspioneeri viiuliheli fashisti kuuli läbi. Ja mõtlen nüüd siin, et kas tõesti on nii, et käies uhkelt ja püstipäi läbi terve oma elu lausdebiilikuna, siis mitte keegi ei lähedastest ega kaugemastest tule selle pealegi, et sa lausdebiilik oled??! Muudkui elad ja särad ja oled ning mis peamine-üldse ei põe! Ja ei võta rohtu ka!! Korraldad üritusi ja helistad inimestele ja tellid ja isegi mitte ei moosi. Lihtsalt - tellid!
          Olen siin mänginud tohutult igasugustel heategevusüritustel mõistagi tasuta. Viimati oli suur rock-gala, mille tulu läks ühele väiksele tibule, kel mingi karm haigus. Aga tibu sai ilusti vajalikuks operatsiooniks raha kokku, op läks kenasti ning kõik olid rõõmsad. Aga et keegi tädi otsustab korraldada rikkuritele uhke õhtu, kus ilmselt igasse peldikukabiini on ka palgatud livrees poolakas paberirulliga, ollakse enesestmõistetaval seisukohal, et 7 tundi elavat musa saab tasuta ning lisaks kästakse veel muusikutel kodus kõht täis süüa, siis...no comments! Kogu loo põhiküsimus on tegelikult selles, et kuidas on üleüldse võimalik sellise asja peale tulla! Noh, et tekib mõte, siis uurid kontaktid välja, siis tõstad toru, helistad, kutsuv toon, vastatakse...ja siis kõik see järgnev. Praeguseks hetkeks igas tahes hakkab juba natuke naljakas! Aga veel pool tundi tagasi oli mokk nii töllakil, et puudutas kubet.
          hehe

          Kommentaar


            Araablase pingutus hääldada Ahjupera nime:
            http://www.youtube.com/watch?v=fgXxF5XHfFg 0:25

            Kommentaar


              Naise päevikust:
              “Täna käitus mu mees kuidagi veidralt. Pidime temaga restorani minema, aga ma käisin sõbrannadega šoppamas ja jäin pisut hiljaks. Ma mõtlesin, et ta märkab seda, aga tema ei öelnud midagi. Meie jutt ei laabunud ja ma tegin ettepaneku ühte vaiksesse restorani minna. Ta jäi nõusse, aga oli ikka üsna sõnakehv. Ma küsisin, kas midagi on halvasti, aga tema vastas, et pole midagi. Püüdsin välja selgitada, kas asi on minus, aga tema seda ei tunnistanud ja ütles, et selle pärast ei tasu muretseda. Koduteel ütlesin talle, et armastan teda, aga tema ainult naeratas vastuseks ja põrnitses keskendunult jalge ette. Miks ta ei öelnud, et armastab mind samuti?! Kodus vaatasime koos televiisorit, aga normaalsest jutuajamisest ei tulnud midagi välja.
              Ma kohe tundisn, et ta mõtleb millestki ja on millegi pärast tujust ära. Läksin magama.
              Veerand tunni pärast ta ühines minuga, aga ei olnud minu vastu õrn, isegi ei kallistanud mind. Kui ta magama jäi, hakkasin ma nutma. Ma ei taipa, mida ma valesti tegin… Mille peale ta ometi solvus?“

              Mehe päevikust:
              „Kurat, mosse ei lähe ikka käima! Ma ei suuda aru saada, milles on asi…“

              Kommentaar


                How can you tell if your girlfriend is getting fat?

                 
                When She fits in your wife's clothes.

                Kommentaar


                  facebookist
                  How can Spurs frustrate Luis Suarez today ? simple, this should be their lineups :

                  Gomes, Walker, Gallas, Kaboul, Essou Ekkoto, Livermore, Huddlestone, Lennon, Rose, Defoe, Adebayor.

                  If you know what I mean

                  Kommentaar


                    no-no, siis ta tunneb ennast nagu kodus namiin.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      [21:36:36] <@cannuman> Rome (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 46 Romagnoli, 29 Burdisso, 42 Balzaretti, 15 Pjanic, 16 De Rossi, 4 Bradley, 22 Destro, 9 Osvaldo, 17 Lopez.
                      [21:40:15] <Iceman> ja lopez
                      [21:40:17] <Iceman> mis asja
                      [21:40:23] <Iceman> lisandro lopez on romas?
                      [21:40:44] <hofnar> ye
                      [21:40:49] <hofnar> suvel läks ju
                      [21:40:54] <Iceman> lyoni ründaja?
                      [21:40:57] <Iceman> päris kõva ju
                      [21:40:59] <hofnar> mhmh
                      [21:41:02] <hofnar> suht odavalt
                      [21:41:08] <Iceman> miks te teda varem pole mängitanud???
                      [21:41:20] <hofnar> katki oli
                      [21:41:25] <Iceman> okei
                      [21:41:25] <hofnar> tal oli põlvevigastus
                      [21:41:31] <Iceman> päris kõvv värk ikka
                      [21:41:39] <Iceman> see tuli küll nagu luuavarrest pauk
                      ......
                      veits hiljem
                      ......
                      [21:56:27] <Iceman> mine persse hofnar
                      [21:56:31] <Iceman> see lopez mingi muu
                      [21:56:40] <Iceman> tõsiselt lootsin, et näeb lisandrot
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Kui ema vanim tütar abiellub, palub ta tollel endale teada anda, kuidas on tütrel värske abikaasaga asjad seksiga.
                        Kahe päeva pärast saab ta tütrelt SMSi üheainsa sõnaga: “Nescafe.”
                        Ema ei saa algul midagi aru, kuid näeb siis Nescafe reklaami “Nauding kuni viimse piisani!” ja rõõmustab tütre üle.

                        Keskmise tütre pulmas palub ema temalt sama.
                        Nädala pärast saab ta tütrelt SMSi: “Benson & Hedges.”
                        Ema otsib välja antud tubakabrändi reklaami “Extra Long, King Size” ja rõõmustab jälle tütre üle.

                        Siis abiellub ka noorim tütar, kuid SMS tuleb alles kuu aja pärast: “British Airways.”
                        Kui ema lõpuks reklaami leiab, lähevad ta silmad suureks:
                        “Kolm korda päevas, seitse korda nädalas ja kohtadesse, millest te varem isegi unistada ei osanud!”
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Pühapäeval toimunud jalgpalli põnevuskohtumises Manchester City ja Manchesteri Unitedi vahel leidis mängu lõpus aset inetu vahejuhtum, kui City fänn viskas Unitedi kaitsjat Rio Ferdinandi mündiga. Obaduse tagajärjel voolas Inglismaa kaitsja peast verd.

                          Pühapäeval toimunud jalgpalli põnevuskohtumises Manchester City ja Manchesteri Unitedi vahel leidis mängu lõpus aset inetu vahejuhtum, kui City fänn viskas Unitedi kaitsjat Rio Ferdinandi mündiga. Obaduse tagajärjel voolas Inglismaa kaitsja peast verd.

                          Nüüd on aga skandaali sekkunud täiesti kõrvalised isikud, kelle seas on näiteks Chelsea vasakkaitsja Ashley Cole’i ema.

                          Kõigepealt teatas Cole’i vend Matty sotsiaalmeedia vahendusel, et on ülimalt õnnelik Ferdinandiga juhtunu üle ning see «tegi tema päeva». Tunnike hiljem vastas sellele postitusele aga mehe ema Sue, kes kirjutas: «Anna sellele mündiviskajast fännile medal!»

                          Inglismaa meedia on selliseid avaldusi tugevalt kritiseerinud, sest mündivise oleks võinud lõppeda palju õnnetumalt, kui metallraha oleks tabanud Ferdinandi kulmu asemel näiteks silma.

                          Kommentaar


                            Hehe

                            Kommentaar


                              Patrick Moore was a genius astronomer, but even he couldn't work out what the three stars mean on Man City's shirt.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                                Patrick Moore was a genius astronomer, but even he couldn't work out what the three stars mean on Man City's shirt.
                                Why do Man City have three stars on their badge? To mark how many Champions League games they've won in their history.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X