320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 05ula Vaata postitust
    Minu poolt ka tänane leid. Üsna ebaterve http://www.facebook.com/AliceMegaaPonevElu . Üldse neid põneva elu teemasid on facebooki jubejube palju tekkinud. Noorus on hukas.
    Wauuu.Puhas kuld. tsiteeriks seda moodsa kirjanduse tippteost:

    1. why me hurdime neid keda lavimme? ♥
    2. miks kõik kompud numpsid poiskad kas võetud, geid või mingi muu jamsiga on? mhhhh
    3. miks awkwardid & disastour asjad juct minuga juhtuvad naq koguuuaeg? :S :S
    4. miks need keda armastame meile nii tihti bitchi ja näkku panevad? mai saa aru licalt.
    5. miks masterid rohkem pappi ei anna kui neil on täiega pappi nagu? :////
    6. mix pean oma tuba kliinima ja teemat kui see mu tuba ?
    6. Miks kõiks õpsid räiged brainfuckerid liistud on? ook ok :O :O
    7. miks feissbuukis dislike nuppu pole? DD
    8. khu kõikk lilled jäid ? nuuks
    9. Kui mina plee maailma naba kes siis on? .D
    10. miks mõnikord piipelid ikka üldse ei mõista minu ja hannu nalju, a parem ongi vist :

    Kommentaar


      Lisatud failid
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Wauuu.Puhas kuld. tsiteeriks seda moodsa kirjanduse tippteost:
        Jesus effin Christ ... see on üks kohutavamaid asju mida ma elus lugenud või näinud olen!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas 05ula Vaata postitust
          Minu poolt ka tänane leid. Üsna ebaterve http://www.facebook.com/AliceMegaaPonevElu . Üldse neid põneva elu teemasid on facebooki jubejube palju tekkinud. Noorus on hukas.
          OMG, täiega laik!
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Jesus effin Christ ... see on üks kohutavamaid asju mida ma elus lugenud või näinud olen!
            Kui tahad ennast veel šhokeerida, siis loe neid pikki sissekandeid ka. Sisu on selline, et tahaks ennast bensiiniga üle kallata, põlema panna, mööda hoovi ringi joosta, siis lumes ära kustutada, trepist üles joosta ja siis neljanda korruse rõdult sügavasse laavajõkke sukelduda. Vorm on sellest aga veel kümneid kordi kohutavam. Silmad tahtsid peas üles sulada ja välja voolata.

            a tommi actis asja jumlst coolilt ära ja sss mingi vanessa küssas et mingi "kuule löhme chatime veicc " siis lksime suitsunurka ja ta pakkus ml ka ja ma tegingi siis one or two mahvi.,
            omg see citylife ikka lapab nii ära...
            P.S - viimased kaks lisandust Sinu poolt "pedobear" ja "they blow up so fast" on olnud geniaalsed

            Kommentaar


              Vot see on tõesti tõeline kuld. Kuulasin ka selle audio versiooni
              Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kui tahad ennast veel šhokeerida, siis loe neid pikki sissekandeid ka. Sisu on selline, et tahaks ennast bensiiniga üle kallata, põlema panna, mööda hoovi ringi joosta, siis lumes ära kustutada, trepist üles joosta ja siis neljanda korruse rõdult sügavasse laavajõkke sukelduda. Vorm on sellest aga veel kümneid kordi kohutavam. Silmad tahtsid peas üles sulada ja välja voolata.
                Selliste asjade puhul peitub nali tegelikult - nagu foorumi legend Aadu alati rõhutab - kommentaarides. Inimesed, kes ei saa aru, et tegemist on naljaga ja üritavad "hukas olevale noorusele" ära panna, ei saa ka sellest aru, et nalja tehakse tegelikult nende kulul. Ja vot seda on halenaljakas vaadata.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  A woman asks her husband to start taking those pills that will help him achieve an erection. He agrees. The next day, she asks if he got the pills. "Picked 'em up today. Here you go honey," and tosses her a bottle of diet pills

                  Kommentaar


                    mina lugesin välja, et hipid ja potisoengud on jälle moes(ic soo 20. sajand). ma muidugi ei viitsind hetkel süvaanalüüsiga tegeleda, see nõuaks päris palju aega.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Selle YOLO xD OMGOMGOMG licalt nii ägens XXXOMGOMGOMG naq lavvin täieqa jätkuks üks twitterikonto ka



                      Peab olema inimestel ikka viitsimist, et sellist jura toota.

                      Kommentaar


                        hui snim! Üks kord Eestis, õnnestus mul mingite IT-meeste juttu nautida (kinos). Neid oli oma 6. Laused olid midagi sellist, et wrapime selle desktopi deali ära ja paneme share'ingusse.
                        Hea oli see, et nende seas oli 1-2 tulnukat, kes said jutust probleemideta aru. Universaalne keel.
                        Halb oli see, et ma olin kaine ja sain kõigest aru.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Olukorrast tööturul.

                          Agnes: "Mis meist saab?"
                          Gabriel: "Ei tea."
                          Eemalt hiilib kamp ehitajaid.
                          Ehitaja 1: "Jõudu, humanitaarid!"
                          Ehitajad [Naeravad.]
                          Ehitaja 2: "Ma söön oma mütsi ära, kui üks neist pole filoloog!
                          Ehitajad [Ilge naer.]
                          Ehitaja 3: "Ei tea, kumb?"
                          Ehitajad [Ilge naer.]
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Alan, Alan, Alan!

                            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                            Kommentaar


                              Ristiisa pubi mängukava :
                              22:00 Jalgpall. Hispaania Kakas. Poolfinaal 1. mäng
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ühe Põhja-Iirlase tähelepanek FB's: Apparently Mario Balotelli has failed his medical at AC Milan..............
                                . They couldn't find his brain

                                Kommentaar

                                Working...
                                X