320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veits nalja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aww, young love
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Tähendab... Mul tekkis küsimus selle romantilise tundepuhangu peale. Millisel hetkel võib peenise lugeda türastunuks?

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Tähendab... Mul tekkis küsimus selle romantilise tundepuhangu peale. Millisel hetkel võib peenise lugeda türastunuks?

        Sellest hetkest, kui mõistus on peast peenisesse vajunud
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Seda kirjatükki lugedes jõudsin ma tähelepanekuni, et transvestiidid on nagu väikesed lapsed, kes arvavad, et kui nad poksikindad kätte tõmbavad, siis nad on Oscar De La Hoya'd.

          Kes ei tea, siis Oscar De La Hoya oli poole kohaga poksija.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Selle kirja pääle sobib see nüüd küll nagu ei kuhugi mujale ..
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              That escalated quickly
              täpselt sama asi tuli kohe pähe
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Paar päeva vana, aga naljakas ikka:

                Perekoolis tehti õelat nalja, ehk millal raha tagasi kantakse, kui tuludeklaratsioon täidetud?

                Autor: anne
                Millal raha tagasi kantakse, kui deklr. täidetud?

                Autor: joller
                sel aastal kantakse need rahad otse ära annetusteks. sinu oma läheb koerte varjupaigale.

                Autor: anne
                misasja? koerte varjupaigale - miks ometi. Deklaris ei olnud kuskil sellist kohta, kus pidi kirjutama kellele annetada tahan ja kas üldse tahan. Miks nii tehakse, ma tahan ikka raha ise saada. Kuidas nad selliseid annetusi teevad ja mille alusel st. mis asutus saab ja kelle rahad - summad ju erinevad, mis inimestele tagasi tulevad. Kuidas niimoodi saab, ma olin selle rahaga ju arvestanud juba.

                Autor: m
                minul oma rahast koerte jaoks pole küll kahju, olin nõus, tegin linnukese sellesse kasti deklaratsioonis.

                Autor: anne
                no krt, ma täiega närvis hetkel - kas ma nüüd rahadest ilma. Kuidas nii, mu töökaaslane saab küll raha ikka enda arvele. Miks minu oma kantakse koerte varjupaigale? Kas maksuametisse helistades saab ära tühistada selle ja siiski saan raha enda arvele. Palun seletage???

                Autor: mistaikka
                helista jah,ja ütle,et sina pole nõus oma raha annetama....sõima kohe kõvasti

                Autor: Tiwity+ kirjavead
                Ja kindlasti ropenda ka, kui eesti keelest puudu tuleb, siis kasuta mahlakat vene keelt....

                Autor: anne
                helistasin Maksuametisse ja tühistasin oma deklari, nüüd püüan seda uuesti täitma hakata aga ikka ei leia deklaratsiooni pealt kaste, kuhu linnukesi pean panema nende annetuste kohta. Mulle deklaris öeldakse selgelt lõpus ju et raha kantakse sellele arvele ja minu konto number. No ma ei saa aru??? Kas võin nüüd deklari ära saata?? Sest maksuametisse ei tahaks enam helistada, nad üsna tigedad ja plärtsusid seal et hea et te 22. veebruarini ei oodanud, et siis poleks saanud enam tühistada......saadan sis ära või kus need annetuste asjad seal kirjas on? Palun aidake....

                Autor: kägu kaks
                Anne ära tee neist ilalõugadest välja, koeravarjupaikadesse annetamine lõpetati pärast viietuhandetat deklaratsiooni täitmist, kõik mis pärast seda tulid, läksid sama intervalliga edasi, vastavalt siis *kodutud, *narkomaanid, *vanurid, *sünnitusmajad, jne. Kui sa eile või täna deklaratsiooni täitsid, siis väga suure tõenäosusega sinu raha läks Tallinna loomaaeda, Mati Kaalule, eksootilise L-Carolina kukkurlooma ekspeditsiooniks, mida osaliselt toetab ka EL.
                Tühistada saab seda küll, kirjaliku taotluse alusel mis vaadatakse läbi alles aprilli alguses, aga oma tuttavate kogemustest juhtuvalt võin kinnitada, et ega üldiselt sellele hea pilguga ei vaadata ja arvatavasti võivad rakendada järgmisel aastal meetmeid sinu tulude piiramise suhtes.

                Autor: m
                iga panga kaudu ei saagi deklareerida nii, et paned linnukest. nähtavasti sinu kodupanga kaudu ei saa. pead minema maksuametisse kohale ja paluma, nad ise teevad su eest ära. aga raha saad siis novembris, sest paberkandjal viidud deklaratsioonid vaadatakse aeglasemalt üle.

                Autor: anne
                krt, mis inimesed te olete? Helistasin uuesti Makuametisse ja küsisin nende annetuste kohta - krt alul ei saadud aru millest ma räägin ja pärast kuulsin vaid tohutut naerupahmakat. Miks te lollitate inimest niiviisi, ei saanud sis mulle öelda et 22.veebruarist hakatakse raha tagastama. Mul nüüd deklar poolikult täidetud ja ise olen Maksuameti töötajate poolt lolliks tembeldatud. Vatsikud, eales ei küsi siit enam midagi.

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Ja jätkame harlemiga

                    Kommentaar


                      Kui Harlem Shake siis Soccernet.ee uues kuues: http://hsmaker.com/harlemshake.asp?u...w.soccernet.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tempo Vaata postitust
                        Paar päeva vana, aga naljakas ikka:

                        Perekoolis tehti õelat nalja, ehk millal raha tagasi kantakse, kui tuludeklaratsioon täidetud?
                        Mitte paar päeva vana, vaid igal aastal seitse aastat järjest.

                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          https://www.facebook.com/events/1444...7374/declines/

                          läks vist õigesse teemasse.

                          Kommentaar


                            crackerz? dont see anything there

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Calva Vaata postitust
                              crackerz? dont see anything there
                              pane facebooki otsingusse Freedom Shake @ Vabaduse Väljak

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Päris masendav vaadata, et nii mõnigi sõber on seal 'Going' toppinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X