320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Topeltpost incoming...

    Panen siia natuke statistikat ka mõtisklemiseks:

    Mikel Arteta

    Games: 50
    Won: 21
    Drawn: 12
    Lost: 17
    Goals for: 72
    Goals against: 56
    Clean sheets: 15
    Points: 75
    Points per game: 1.5
    Win rate: 42%
    Loss rate: 34%
    Goals per game: 1.44
    Goals conceded per game: 1.12


    Unai Emery

    Games: 50
    Won: 25
    Drawn: 13
    Lost: 12
    Goals for: 91
    Goals against: 68
    Clean sheets: 10
    Points: 88
    Points per game: 1.76
    Win rate: 50%
    Loss rate: 24%
    Goals per game: 1.82
    Goals conceded per game: 1.36


    Arsene Wenger

    Games: 50
    Won: 27
    Drawn: 7
    Lost: 16
    Goals for: 96
    Goals against: 64
    Clean sheets: 18
    Points: 88
    Points per game: 1.76
    Win rate: 54%
    Loss rate: 32%
    Goals per game: 1.92
    Goals conceded per game: 1.28

    Arteta all on kaitse selgelt paranenud, kahjuks ründemängu arvelt ja oluliselt paranenud kaitsetöö annab sulle selles võrdluses ikkagi kõige kehvema Win% ja kõige suurema Loss%. Samuti on Artetal kõige kehvem Goal scored/goals conceded suhe, mis samuti näitab, et on toimunud regress.

    Treeneril on olnud kaks üleminekuakent tegutsemiseks ja ilmselt saab vähemalt ühe veel. Samas tagantjärgi tark olles, siis Guendouzi ja/või Torreira pakuks kindlasti meeskonnale rohkem, kui Ceballos/Elneny - ok, üks on korralik frukt ja teine on veidi pehmo aga tipptreenerina pead sa erinevaid karaktereid oskama käitleda, see on tähtis osa tööst.

    Kommentaar


      Hetkel jah ei liha ega kala. Ma annaks 1 hooaja veel. Suvel peaks lahkuma kas PEA v Laca. Olen nôus, et mingid vennad nagu puutumatud, samas Gabi kel seda Alexise tahet sees ei saa peale kahjuks. See on see hooaeg kus ta saaks pagunid peale aga ei...jôuame siia küsimuse juurde, et mis see plaan on siis? Penskaritega edasi kütta? Üldiselt see tiim ongi täispask.

      Eraldi kes väärivad esile tôstmist on Partey, Leno, Tierney, Saka ja ESR on ka tubli olnud. + Cedric ka nagu tahaks aga noh on tegelt Southamptoni varumees.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust

        Panen siia natuke statistikat ka mõtisklemiseks:
        Ma pole mitte kõigega kusjuures nõus...
        Minu arvates ei toimunud ründemängu lõplik vähjakäik mitte Arteta saabumisega, vaid sellest hetkest kui Ramsey täpselt 2 aastat tagasi vigastada sai (ja seejärel lahkus). Sealtmaalt edasi olid ka kõik Emery all löödud vähesed väravad juhuslikud. Ja sealtmaalt ka Emery win% enam (ka Arteta) keskmist ei andnud.

        Ja kes need klubi omad noored talendid on, kes oleks pidanud see hooaeg Ceballose asemel mängima? Willock? Pealegi pole Ceballos see hoooaeg põhimees olnudki ja on algrivis mänginud ainult siis kui Partey katki on olnud - mida tõsi külla oli palju, aga pooled korrad asendas teada Elneny.

        Aga jah keskmise klubifänni tervis on jälle jõudnud tasemelt sinna viimasesse novembrisse.

        Edit: Kuuldavasti uut kesktormajat see suvi ei osteta. PEA lahkumine on ebatõenäoline, sest sellises vanuses selllise palgaga tüübi jaoks pole praegu kellegil pappi ja tahtmist. Lacazette üritatakse rahaks teha, aga loomulikult ei tea, kas jällegi üleüldse kellegil selle jaoks finantsi on. Teiseks kesktormajaks vorbitakse Martinelli, keda praegu selle eesmärgiga Arteta soovil ümber vorbitakse. Nketiah üritatakse samuti realiseerida. ja kolmandaks meheks jääks sel juhul Balogun, kes kuuldavasti nüüd loodetavasti käe uuele lepingule siiski alla paneb. Kui Lacat ja/või Nketiahi ei õnnestu realiseerida siis läheb Balogun laenule.

        Teine edit: kui kõik läheb nii nagu ülal kirjutasin, siis panustatakse Willianile ka järgmine hooaeg kui põhimehele vasakus servas

        Kommentaar


          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust

          Eraldi kes väärivad esile tôstmist on Partey, Leno, Tierney, Saka ja ESR on ka tubli olnud. + Cedric ka nagu tahaks aga noh on tegelt Southamptoni varumees.
          Partey peab veel natuke arenema.
          Leno küll esiletõstmist ei vääri, Aston Villa materjal. Erinevalt Martinezest.

          Teiste osas nõus.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Viimase kolme aasta jooksul on organisatsioonist lahkunud Arsene Wenger, Ivan Gazidis, Sven Mislintat, Fredrik Ljungberg, Darren Burgess, Unay Emery, Francis Cagigao, Jason Rosenfeld, Raul Sanllehi, Chips Keswick, Huss Fahmy.

            Ehk tinglikult on tervelt kaks Wengeri-järgset plaani kiirelt ja kogu täiega aknast välja visatud. Tänaseks ollakse sisuliselt tagasi Wengeri-aegse mudeli juures, kus klubil on liiga palju otsustav manager (Arteta nimetati ümber septembris), mitte peatreener. Mis ikkagi paneb küsima, mida selle kompoti omanik päriselt tahab, teab ta? Või siis teistpidi - kuidas ta oma vara väärtuse eest hoolitseb ja kellelt selle käekäigu kohta aru pärib?

            Sest ökonomistina panevad need coco poolt viidatud ja ka viitamata otsused ikkagi kukalt sügama.
            - Saliba. Mis värk on? Klubi paneb 30 miljonit teismelisse, laseb tal aasta Prantsusmaal küpseda ja siis toob klubisse. Järgmise kogu hooaja veedab järgmine Cannavaro Arsenali u-23 meeskonnas - pole piisavalt hea, et Euroopa Liigas iirlastega mängida? Või kuidas see vara väärtuse kasvatamine siin täpselt käib (üle poole lepingust on läbi)?
            - Pepe. Klubi 25-aastane rekordost lihtsalt ei mängi, kuna tema ees alustab suvel 33 saav Willian (3-aastase lepingu tõttu klubi bilansis negatiivse väärtusega) ning keegi ei saa aru, miks. Ei saaks öelda, et kuigi edukalt. Pepe eest maksti loomulikult üle, aga mis see plaan siin ikkagi on? Martinelliga sisuliselt sama lugu. Tema väärtuse maksimeerimise plaani (kas siis Arsenali või müügi jaoks) ka nagu pole.
            - Aubameyang. See leping nüüd ikkagi - 31-aastasele 3-aastane leping Özili palgaga. Tippklassi ründaja tahabki korralikku palka. Aga millal ta nüüd täpselt viimati tipus mängis? Karikafinaalis?
            - Luiz, Cedric, Mari, Lacazette, Willian, Aubameyang (ja Laca? Partey?) amortiseeritakse klubi poolt ehk nende lepingusügisel on müügiväärtus 0. Guendouzi või Torreira turuhind on täna mis? Jälle ei tundu kuigi mõistlikult majandatud.
            - Saka, ESR, Martinelli peavad olema oma generatsiooni suurimad talendid, et klubi sellest jamast viisakalt läbi vedada. Samas miks peaks klubi nende suhtes õiged otsused tegema?

            Kommentaar


              Saka liitub lähitulevikus Cityga.
              Lihtsalt, et te teaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Mis värk on?
                Mõned täpsustused lisan:
                Saliba - tema leping lõppeb 2024 niiet õnneks ei ole suvel üle poole lepingust läbi.

                Amortisatioonile: + Kolasinac - tal on ka kehtiv leping Arsenaliga järgmisel hooajal ja ma imestaks ikka päris kõvasti, kui tema eest sentigi kusagilt saaks.

                Pepe - ainus seletus, mis vähegi põhjendusena mulle tunduks oleks see, et Arteta näeb Pepet ainult paremal äärel edaspidi ikkagi mängimas ja tema ees pääseb algrivistusse Saka. Mis muidugi ei tähenda, et see loogiline oleks. Saka on piisavalt mõlemajalgne, et heas vormis vajadusel vasakul äärel saaks samaväärselt hakkama saaks.

                Aga jah, kõik ongi arusaamatu. Võibolla suvel saab midagi selgemaks. Aga võibolla ei saa ka, sest kui kõik läheb metsa, siis saab öelda, et müügiturg ja ka klubi enda finantsseis on nii pekkis, et häid plaane ei õnnestunud läbi viia. Kui kedagi müüa ei õnnestu ja Euroopa liigat ei võideta, siis ma ei hellita väga kahjuks lootusi, et kedagi väga ostetakse üldse. Klubi võttis jaanuaris riigilt lühiajalist laenu suveni (oli vist 80 miljonit ?) et hooaja lõpuni saaks jooksvaid kulusid ka reaalselt tasuda... Ehk siis suvel laekuvad sponsor ja TV rahad lähevad selle laenu tagasimaksmisele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Partey peab veel natuke arenema.
                  Leno küll esiletõstmist ei vääri, Aston Villa materjal. Erinevalt Martinezest.

                  Teiste osas nõus.
                  Ma nôus, et ma jätkanuks Emiga kes rohkem premmi kiiper aga noh kaua ma kiunun seda. On mis on see tehtud. Mida môtlesin Leno osas, et oma on teinud ära ja ette heita vs môned teised staarid ei näe hetkel pointi ehk sai + nimekirja.

                  Teise teema jätk ->
                  https://theshortfuse.sbnation.com/2021/4/10/22375506/mikel-arteta-arsenal-tactics-europa-league

                  Kommentaar


                    Leidsin ühe hea graafiku, mis visualiseerib suurepäraselt meie mängulise allakäigu viimastel aastatel:



                    Kahjuks algas mänguline allakäik ikkagi juba Wengeriga, Wengeri viimased paar aastat oli selgelt näha, et identiteet hakkas kaduma. Ehk siis, meeskond oli vaiksel allakäiguspiraalil juba aastaid, see allakäiguspiraal sai lihtsalt uued tuurid Emery ja Artetaga.

                    Mina olin siin tugevalt Wengeri lahkumist pooldav inimene ja jään jätkuvalt selle juurde, et tema aeg oli läbi. Hetkeseisus võtaks Arsene muidugi avasüli tagasi aga kahjuks ei käi need asjad nii. Eks me kõik teadsime, et oht on et tulevad uued ja hullemad - tulidki. Aga kes oleks osanud ette näha, et klubi NII ebakompetentne on Arsene'i-järgse ajastu reorganiseerimises?!? Täpselt nagu Sleepi ülesloetud nimekiri klubist kui organisatsioonist lahkujatest viitab, siis on selge, et viimastel aastatel on täiesti umbes lahmitud personali värbamisel/vallandamisel ilma igasuguse selge suunata, kuhu välja jõuda tahetakse.


                    Eks teine punkt, mida siin ka varem on analüüsitud, on klubi tegutsemine mängijateturul, mis on ikkagi suur põhjus selles, kus me praegu oleme. Jällegi, allakäik algas juba Wengeri ajal - Xhaka, Mustafi, Andre Santos, Lucas Perez, Kola, Laca/auba mõlema toomine ühe hooaja jooksul, Sokratis, Torreira, Cech, Elneny. Need on kõik Wengeri aja ostud ja nii mõnigi neist otsustest paneb tagantjärgi kukalt kratsima. Eks siin on jälle see igipõline arutelu, kes kui palju tegelt otsustas telgitagustes jne aga klubi kui organisatsiooni tegevus jättis juba legendi viimastel aastatel tõsiselt soovida.

                    Ühesõnaga, ma annaks ka Artetale hetkel ühe aasta veel. Kui siis ei tule või klubi jälle steriilse mänguga jõulude ajal tabeli teises pooles asetseb, tuleb otsus ära teha ja uus mees tuua. Kahjuks klubi lähiajalugu selliste otsuste vastuvõtmises/läbiviimises ei anna usku, et ilmtingimata asi paremaks läheb.
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Natuke präänikut ka siis - ESR paneb selle satsi tiksuma, Laca skoorib hetkel oma lõbuks, Pepe näitab praktiliselt iga mäng miks ta peaks olema kindel põhimees. Saka jälle tubli tagasi.

                      Malaariast paraneval kaptenil tükk tegu, et ennast pilti tagasi saada. Eks ilmselt on teada, et kui Auba jälle terve on üritatakse Aubat ja Lacat korraga väljakule suruda ja see ei ole pmst kunagi töötanud. Emb kumb ja selle hooaja vormi põhjal selgelt Laca nr1 Auba nr2 valik.

                      Fixturelist toetab lammutamise jätkamist, palun jätkake lammutamist. Ma tänan.

                      Kommentaar


                        + Graniit on nüüd keskväljurkaitsjavasakäär.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Leidsin ühe hea graafiku, mis visualiseerib suurepäraselt meie mängulise allakäigu viimastel aastatel:



                          Kahjuks algas mänguline allakäik ikkagi juba Wengeriga, Wengeri viimased paar aastat oli selgelt näha, et identiteet hakkas kaduma. Ehk siis, meeskond oli vaiksel allakäiguspiraalil juba aastaid, see allakäiguspiraal sai lihtsalt uued tuurid Emery ja Artetaga.

                          Mina olin siin tugevalt Wengeri lahkumist pooldav inimene ja jään jätkuvalt selle juurde, et tema aeg oli läbi. Hetkeseisus võtaks Arsene muidugi avasüli tagasi aga kahjuks ei käi need asjad nii. Eks me kõik teadsime, et oht on et tulevad uued ja hullemad - tulidki. Aga kes oleks osanud ette näha, et klubi NII ebakompetentne on Arsene'i-järgse ajastu reorganiseerimises?!? Täpselt nagu Sleepi ülesloetud nimekiri klubist kui organisatsioonist lahkujatest viitab, siis on selge, et viimastel aastatel on täiesti umbes lahmitud personali värbamisel/vallandamisel ilma igasuguse selge suunata, kuhu välja jõuda tahetakse.


                          Eks teine punkt, mida siin ka varem on analüüsitud, on klubi tegutsemine mängijateturul, mis on ikkagi suur põhjus selles, kus me praegu oleme. Jällegi, allakäik algas juba Wengeri ajal - Xhaka, Mustafi, Andre Santos, Lucas Perez, Kola, Laca/auba mõlema toomine ühe hooaja jooksul, Sokratis, Torreira, Cech, Elneny. Need on kõik Wengeri aja ostud ja nii mõnigi neist otsustest paneb tagantjärgi kukalt kratsima. Eks siin on jälle see igipõline arutelu, kes kui palju tegelt otsustas telgitagustes jne aga klubi kui organisatsiooni tegevus jättis juba legendi viimastel aastatel tõsiselt soovida.

                          Ühesõnaga, ma annaks ka Artetale hetkel ühe aasta veel. Kui siis ei tule või klubi jälle steriilse mänguga jõulude ajal tabeli teises pooles asetseb, tuleb otsus ära teha ja uus mees tuua. Kahjuks klubi lähiajalugu selliste otsuste vastuvõtmises/läbiviimises ei anna usku, et ilmtingimata asi paremaks läheb.
                          Olukord meenutab natukene ühe teise (suur)klubi käekäiku peale legendi lahkumist. Siit ka kerge ennustus, et Arsenal on ca. 5 aastat enda lemmikust maas. Küll jõuate ja küll tulete, enne koitu on ikka pimedaim ja mida kõike saaks siin veel lohutuseks öelda. A seda ka, et progress on aeglane protsess

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                            ... enne koitu on ikka pimedaim ...
                            On see ikka tõsi? Astronoomiliselt oleks ju loogiline, et pimedaim on täpselt hetkel, kus päikeseloojangu ja -tõusu vahele jääb ühesugune aeg ehk maa on täpselt minust päikeseni tõmmataval joonel. Küll aga ei suuda ma siia faktoorida kuidagi kuud. Kas see võib olla, et täiskuuga on pimedaim hetk mingil muul ajal kui teiste kuu faaside korral? Tõenäoliselt. Mida see aga omakorda Arsenali jaoks tähendab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                              Olukord meenutab natukene ühe teise (suur)klubi käekäiku peale legendi lahkumist. Siit ka kerge ennustus, et Arsenal on ca. 5 aastat enda lemmikust maas. Küll jõuate ja küll tulete, enne koitu on ikka pimedaim ja mida kõike saaks siin veel lohutuseks öelda. A seda ka, et progress on aeglane protsess
                              Ühe teise suurklubi legend lahkus tipus, teine legend lahkus juba pikalt vindunud tippklubist. Seega, noh, ma nüüd ei tooks sellist võrdlust.

                              Kommentaar


                                Täna siis tavapärane arsenal. Treener kes alustab premmis Elneny ja Ceballos keskväljaga ei väärigi ei midagi rohkemat kui 0 punkti mängust. Niikaua kui me sellise puiduga mängust mängu jätkame, niikaua ka ei tule sealt midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X